KSW 50

KSW 50: 8 czy 9 pojedynków?

Sporo pytań wśród fanów MMA budziła ilość wystawionych na stronie kswmma.com pojedynków. Dziś wiemy już, że karta walk gali KSW 50 została skompletowana w całości i na londyńskim wydarzeniu ujrzymy 8 zestawień.

Zazwyczaj Konfrontacja Sztuk Walki kontraktuje dziewięć pojedynków. Gala w Londynie ma jednak ważny powód, dla którego właściciele organizacji zdecydowali się pozostać przy mniejszej liczbie. Chodzi o walki mistrzowskie. Na KSW 50 będzie ich aż cztery i każda z nich może potencjalnie trwać 25 minut (5 rund). Cztery pasy mogą sprawić, że gala przedłuży się poza ramy czasowe wyznaczone przez Arenę Wembley i całe wydarzenie skończy się zbyt późno. W zamian za mniejszą kartę walk, fani będą mogli ekscytować się walkami o najwyższe trofeum w kategoriach: do 120 kg, do 93 kg, do 77 kg i do 70 kg.

Transmisja gali KSW 50

Na ten moment nie wiadomo zbyt dużo na temat transmisji gali KSW 50. Patrząc na program telewizyjny stacji Polsat i Polsat Sport, gala KSW 50 raczej nie będzie transmitowana w darmowej telewizji. Dodatkowo płatny dostęp do gali KSW 50 (PPV) będzie można wykupić na platformie KSWTV.com oraz tradycyjnie na dedykowanych kanałach w telewizjach kablowych. Przewidywana cena PPV za galę KSW 50 w Londynie to 40 złotych. Początek wydarzenia 14 września od godziny 19.00.

Philip De Fries vs Luis Henrique

KSW 50

W walce wieczoru zobaczymy obronę pasa wagi ciężkiej. Phil de Fries (MMA 17-6) zmierzy się z Luisem Henrique (MMA 12-5). Brazylijczyk do tego boju wszedł jako zastępstwo za kontuzjowanego Damiana Grabowskiego. Luis polskim fanom miał okazję zaprezentować swoje umiejętności na gali KSW 49, na której poddał Michała Andryszaka (MMA 20-8, 1NC) w drugiej rundzie. Stoczył sześć pojedynków w organizacji UFC, gdzie walczył m.in. z Marcinem Tyburą (MMA 17-5) czy byłym pretendentem do tytułu Francisem Ngannou (MMA 14-3). Dla mistrza KSW będzie to trzecia obrona tytułu. Po wygraniu najwyższego trofeum z Andryszakiem, zdołał obronić je przeciwko Karolowi Bedorfowi (MMA 15-5) oraz Tomaszowi Narkunowi, osiągając ogólny bilans pięciu zwycięstw z rzędu od czasu ostatniej porażki w 2017 roku z „Uralskim Hulkiem” Ivanem Shtyrkovem (MMA 16-0-1).

Tomasz Narkun vs Przemysław Mysiala

KSW 50

Pretendentem do konfrontacji o pas wagi półciężkiej, został Przemysław Mysiala (MMA 23-9-1). Pochodzący ze Zgierza, ale mieszkający na co dzień w Anglii Polak, zdołał wygrać siedem ostatnich starć (nie licząc remisu z Rumunem Anatolim Ciumacem), zanim rzucił wyzwanie Tomaszowi Narkunowi (MMA 16-3). Dla mistrza będzie to powrót do swojej kategorii po super-walce z De Friesem w kat. ciężkiej. Choć walki tej Tomasz nie wygrał, to trzeba go oceniać po tym co osiągnął w półciężkiej. Niepokonany od 2015 roku. Zwycięstwa z takimi nazwiskami jak Celiński, Reljić, Sokoudjou, czy Oliveira sprawiają, że Narkun godnie zastąpił Jana Błachowicza na tronie dywizji KSW. Na uwagę zasługują również jego dwie wygrane z Mamedem Khalidovem (MMA 34-6-2) – obie miały miejsce w 2018 roku, ale starcia odbywały się w limicie do 92 kg, więc nie można ich zaliczyć na poczet obrony pasa.

Roberto Soldić vs Patrik Kincl

KSW 50

Patrik Kincl (MMA 22-9, 1NC) będzie kolejnym rywalem Roberto Soldica (MMA 16-3) w jego brutalnych obronach tytułu. Partik jest Czechem, który zawodową karierę rozpoczął w 2007 roku. To wszechstronny zawodnik, mający na koncie 10 nokautów, 6 poddań i 5 decyzji. Toczył boje z takimi nazwiskami jak Vemola, Duraev, Cedenblad czy Shlemenko. Na 11 ostatnich pojedynków, przegrał tylko raz, trzy walki temu z Karlosem Vemolą. To weteran czeskich ringów i klatek.

Roberto zawitał do KSW po raz pierwszy jako rywal dla Borysa Mańkowskiego (MMA 19-8-1). Jako debiutant zdobył pas w fantastycznym stylu. Choć już w kolejnej walce potknął się i pas stracił na rzecz Dricusa Du Plessisa (MMA 12-2), to pół roku później zrewanżował się rywalowi, odzyskując pas. Pomimo dwóch walk stoczonych od tamtego momentu, tylko raz miał okazję go obronić. Walka z Viniciusem Bohrerem (MMA 16-7) odbyła się w umownym limicie -80 kg, ale już bój z Krystianem Kaszubowskim (MMA 7-1), była o pełnoprawny pas – Soldić obu tych zawodników znokautował w pierwszych rundach pojedynku i za oba te KO otrzymał bonus „nokautu wieczoru”. Warto też nadmienić, że oba ciosy zwalające rywali z nóg, zostały zadane sierpem z lewej ręki.

Norman Parke vs Marcin Wrzosek

KSW 50

W jednej z najciekawszych walk karty, Norman Parke (MMA 27-6-1) miał zmierzyć się z Marianem Ziółkowskim (MMA 21-7-1) o tymczasowy pas wagi lekkiej. Polak z pojedynku musiał się jednak wycofać z powodu kontuzji kolana. W jego miejsce wskoczył Marcin Wrzosek (MMA 14-5) i mimo zastępstwa, status tego pojedynku się utrzymał. Po czteroletniej przygodzie z UFC, Norman trafił do KSW. W debiucie w największej polskiej organizacji, zawalczył o pas z Mateuszem Gamrotem (MMA 15-0, 1NC), a potem rewanż – pierwszy bój przegrał, a drugi został uznany za nieodbyty z racji nieintencjonalnych fauli Mateusza, przez które walka została przerwana. Rok 2018 był jednak bardzo udany dla Normana. Irlandczyk wrócił do KSW i zdołał pokonać Łukasza Chlewickiego (MMA 14-8-1), Borysa Mańkowskiego (MMA 19-8-1) oraz Artura Sowińskiego (MMA 19-18, 2NC). Te trzy boje pokazały, że Norman gotowy jest do ponownej walki o pas w dywizji, która została porzucona przez Mateusza Gamrota (Szokująca decyzja! Mateusz Gamrot zwakował pasy i nie przedłużył kontraktu z KSW!) .

Marcin Wrzosek to jeden z najbardziej efektownie walczących zawodników KSW. Łódzki Shark ma na koncie już trzy bonusy, w tym dwa za najlepsze starcia gal KSW 35 i KSW 41. Pojedynek „Zombie” z Filipem Wolańskim został również uznany jednym z najlepszych bojów w historii KSW. 31-latek z Bydgoszczy w grudniu 2016 roku pokonał przed czasem Artura Sowińskiego i sięgnął po pas mistrzowski kategorii piórkowej. W Londynie będzie miał szansę sięgnąć po kolejny tytuł.

➡️ Kompletna karta walk gali KSW 50 (transmisja, godzina rozpoczęcia gali w Londynie)

Trailer gali KSW 50

Kolejność walk na gali KSW 50

Kolejność walk na gali KSW 50

 

54 KOMENTARZE

 1. Jubileuszowe gale są zwykle dojebane w kosmos i tym razem nie będzie inaczej. Świetna rozpiska godna pięćdziesiątki #KSWkrulem

 2. Tradycyjnie już od czasów angażu popka równia pochyła.

  Kiedyś to człowiek analizował w głowie zbliżającą się galę. Czy wygra Janek czy Karolina a kiedy Pudzian się zmęczy. No i oczywiście czy Mamed da radę z Falcao lub Materla z Silvą.

  To i tak były chujowe walki na rozgrzewkę przed UFC.. A teraz?

  A teraz to jest totalne dnoooooo

  Tylko stream jak nie zapomnę i się będę nudził akurat

 3. Zazwyczaj Konfrontacja Sztuk Walki kontraktuje dziewięć pojedynków. Gala w Londynie ma jednak ważny powód, dla którego właściciele organizacji zdecydowali się pozostać przy mniejszej liczbie. Chodzi o walki mistrzowskie. Na KSW 50 będzie ich aż cztery i każda z nich może potencjalnie trwać 25 minut (5 rund). Cztery pasy mogą sprawić, że gala przedłuży się poza ramy czasowe wyznaczone przez Arenę Wembley i całe wydarzenie skończy się zbyt późno.

  Wyjątkowej klasy ściema.

 4. Od początku, na ich stronie było 9 grafik na fight cardzie. Niedawno w wywiadzie Martin, też mówił o 9 walkach…

 5. Skoro sami imperatorzy rozważają sprzedanie rekordowego biznesu to wiedz, że coś się dzieje.

  Tylko kto przy zdrowych zmysłach by chciał to odokupić, przecież tam poza fajerwerkami, laserami, parą i i serpentyną nie ma nic godnego uwagi.

  Fanbase też jest mocno wątpliwy. Nie będzie Pudziana to Janusz i Grażyna nawet przez chwilę nie będą się zastanawiać tylko przełącza na mam talent albo bigbrothera.

 6. 200 zwyroli na kontrakcie a oni jubileusz biją na 8 zestawień :razz:ociesznymirek:

  Niech jeszcze ogór pojedzie Damiana to już będzie masakra :damjan:

 7. Wyjątkowej klasy ściema.

  Wyjątkowej klasy to będzie pierdzielenie w studio między walkami. Na to oczywiście znajdzie się czas. Może nawet zaproszą do studia po walce najebanego Wrzoska.

  W sumie to mogliby nawet rozpocząć gale pół godziny wcześniej, ale najwidoczniej co$ im nie pykło.

 8. KSW 50: 8 czy 9 pojedynków? Znamy pełną kartę walk gali KSW 50 w Londynie!

  Zazwyczaj Konfrontacja Sztuk Walki kontraktuje dziewięć pojedynków. Gala w Londynie ma jednak ważny powód, dla którego właściciele organizacji zdecydowali się pozostać przy mniejszej liczbie. Chodzi o walki mistrzowskie. Na KSW 50 będzie ich aż cztery i każda z nich może potencjalnie trwać 25 minut (5 rund). Cztery pasy mogą sprawić, że gala przedłuży się poza ramy czasowe wyznaczone przez Arenę Wembley i całe wydarzenie skończy się zbyt późno. W zamian za mniejszą kartę walk, fani będą mogli ekscytować się walkami o najwyższe trofeum w kategoriach: do 120 kg, do 93 kg, do 77 kg i do 70 kg.

  Wyjątkowej klasy ściema.

  trzeba przyznać, Włodarze dobrzy są. Takiej ściemy się nie spodziewałem.

  Mam taki sprytny dekoderek od kablówki, że mam na nim ustawione nagrywanie różnych kanałów i gal Bablionu, UFC, boksu a zwłaszcza KSW. Życia by mi nie starczyło  na oglądanie powtórek, ale jubileusz uczę i obejrzę sobie jak mi kiedyś tam wskoczy SPOILER
  obejrzę sobie ewentualanie gify z zakończeń na mmarocks już dzień po gali

 9. Jedna ciekawa walka, a kilka tak bardzo nieinteresujących że nawet na otwartą telewizję byłyby za słabe żeby uciągnąć galę. Zacny jubileusz.

  Ale chociaż ładne te obrazki zrobili, zawsze to jeden plus.

 10. Tylko kto przy zdrowych zmysłach by chciał to odokupić, przecież tam poza fajerwerkami, laserami, parą i i serpentyną nie ma nic godnego uwagi.

  Fanbase też jest mocno wątpliwy. Nie będzie Pudziana to Janusz i Grażyna nawet przez chwilę nie będą się zastanawiać tylko przełącza na mam talent albo bigbrothera.

  Czemu? Jakbym miał drobne, to bym kupił i przywrócił dawno miniony blask, bo możliwości były i są nadal, tylko trzeba nastawić się na bardziej sportowy poziom jednak, wszak Janusze nie finansują prawie niczego w obecnych czasach, poza patologią. Ewentualnie pójść w stronę patologii, i rozpirzyć Fame mma… :suchykarol:

 11. Czemu? Jakbym miał drobne, to bym kupił i przywrócił dawno miniony blask, bo możliwości były i są nadal, tylko trzeba nastawić się na bardziej sportowy poziom jednak, wszak Janusze nie finansują prawie niczego w obecnych czasach, poza patologią. Ewentualnie pójść w stronę patologii, i rozpirzyć Fame mma… :suchykarol:

  W jednym z wywiadów padła kwota 25 baniek euro z sprzedaż KSW nawet jak by poszło za połowę tej ceny to nadal daje jakieś 50 milionów zł. Pytanie czy warto wykładać tyle kapitału w brand będący na tą chwilę wydmuszką czy nie lepiej zainwestować w nową markę.

 12. Dotychczas kupiłem wszystkie ppv. Pierwszy raz w życiu zastanawiam się czy zrobię to samo z gala nr 50.

  Ps w końcu 2 walki są w gratisie pamiętacie? Po prostu przyzwyczailiśmy się do dobrobytu

 13. O kurwa rekordowo chujowy jubileusz! :DC:

  Nie wiem, czy będzie mi się chciało streama szukać na tą galę :razz:ociesznymirek:

 14. Dotychczas kupiłem wszystkie ppv. Pierwszy raz w życiu zastanawiam się czy zrobię to samo z gala nr 50.

  Ps w końcu 2 walki są w gratisie pamiętacie? Po prostu przyzwyczailiśmy się do dobrobytu

  :wow:

 15. Kompromitacja.

  @Cloud @defthomas wiem, że jestem tylko zwykłym hejterem, który nie stroni od czipsow, ale jednak Cohones i Mmarocks ma wysoka pozycje w polskich mediach.

  Dodajcie więc notkę, że to pierdolenie o ilości walk to jest informacja prasowa od KSW, bo ktoś pomysli, że sami piszecie takie teksty i tłumaczycie imperatorow.

 16. Za kilka dni wskoczy nius:

  "Z okazji jubileuszu NAJWIĘKSZEJ FEDERACJI na świecie, Imperatorzy w swojej łaskawości informują, że gala będzie dostępna w otwartej telewizji."

  na moje nawet za darmo będzie słaby wynik

 17. Nie wiem, czy będzie mi się chciało streama szukać na tą galę :razz:ociesznymirek:

  Ja np szukał na pewno nie będę, ale pewnie ktoś podrzuci linka. Wtedy też nie obejrzę bo nie będzie mi się chciało fatygować żeby pozamykać reklamy.

 18. nieintencionalne faule 2 razy cios w krocze i palce w oczy 🙂 w kazdym innym wypadku bylo by dq zwlaszcza ze to na poczatku walki bylo tylko w cyrku robi  sie No Contest zeby miszcz zachował  zero w rekordzie

 19. Tylko kto przy zdrowych zmysłach by chciał to odokupić, przecież tam poza fajerwerkami, laserami, parą i i serpentyną nie ma nic godnego uwagi.

  Fanbase też jest mocno wątpliwy. Nie będzie Pudziana to Janusz i Grażyna nawet przez chwilę nie będą się zastanawiać tylko przełącza na mam talent albo bigbrothera.

  moze Polsat sie skusi, po taniosci (dla nich)

 20. moze Polsat sie skusi, po taniosci (dla nich)

  Jak by Polsat wykupił i postawili na czysty sport z przejrzystym rankingiem i promowaniem młodych talentów z Polski i UE bez megalomani i wysrywów duetu K&L. Do tego gala co miesiąc tak z 12 walkami to mogą dawać reklam persila i olways nawet po 10 minut w przerwie między kolejnymi starciami, nawet niech dadzą Krzyśka Ibisza i jakiś konkurs sms to i tak bym oglądał.

 21. Jak by Polsat wykupił i postawili na czysty sport z przejrzystym rankingiem i promowaniem młodych talentów z Polski i UE bez megalomani i wysrywów duetu K&L. Do tego gala co miesiąc tak z 12 walkami to mogą dawać reklam persila i olways nawet po 10 minut w przerwie między kolejnymi starciami, nawet niech dadzą Krzyśka Ibisza i jakiś konkurs sms to i tak bym oglądał.

  no mogliby postawic na sport, to fakt. Do tego po co maja "zaczynac od zera", co by nie gadac marka KSW jest rozpoznawalna w Polsce i mysle, ze mieliby z tego wieksza kase niz z innych polskich federacji goszczacych na ich antenach. Wiadomo, ze ogladalnosc bylaby, z poczatku, na pewno mniejsza ale tez powinni obciac mocno wydatki zwiazane z organizacja eventow, caly ten zbedny blichtr wypierdolic w pizdu bo to zenujacy przerost formy nad trescia. Ryzyko jakies jest, wiadomo ale mysle, ze taki potentat na polskim rynku medialnym jak Polsat moze sobie na nie pozwolic. Zadnych PPV, gale ogolnodostepne i niech juz sobie wpierdola te reklamy zeby nie byc stratnym.

   edit: Czyli, praktycznie napisalem to samo co Ty 😆

 22. Piszcie normalnie, że będzie 7 pojedynków. Ta walka kobitek to jakiś żart. Nie powinna mieć numeru, tylko występować przed galą, żeby ekipy mogły ustawić światła, kamery itp.

  Ciekawe czy dziewczyny sprzedadzą więcej PPV niż a

  Koike. W końcu to najważniejsze, nie?

 23. Jak K&L sprzedaliby KSW, to za parę lat pójdą w boks i będą mówić, że pierwsi na to wpadli. Kariera filmowca opiera się na Mamedzie. Jak jego czas minie, to      I kariera reżyserska się skończy. Lewy jak nie wyciągnie hajsu z ministerstwa, to i po czynach społecznych nie zostanie śladu, bo zatrudniona rodzina musi coś do garnuszka włożyć, a idea Olimpijska nie nakarmi tyle gęb.

  Fammemma potrzebowało kilka gal i nie potrzebowało tradycyjnej telewizji żeby zaistnieć.  Pokazało. że nowy brand łatwo można zbudować i łatwo znaleźć nowy target.

  Światełka i dżentelmeńskie umowy nie są wiele warte. Poza Polsatem i Kmitą nikt nie wyłoży siana.

  Tradycyjna konkurencja też rośnie w siłę (wspólna gala FEN i Babilon; podział środowiska, a raczej brak pełnego poparcia dla Stowarzyszenia; MMA na kanałach TVP etc.) już niedługo pozycja K&L osłabnie. Zawodnicy już od jakiegoś czasu mają alternatywę i nie muszą liczyć na KSW (odwieczny problem: trenować, czy pisać posty o herbacianych różach).

  Czy to źle dla środowiska? Odpowiem tak: im gorzej dla tego środowiska, tym lepiej dla innego.    Przyroda nie lubi próżni i coś wypełni lukę. Nikt tam niej jest moim przyjacielem, z perspektywy widza to oni mają o mnie zabiegać , a nie ja o nich. Mój czas i moje pieniądze  mogę poświecić na coś innego, niż słuchanie o kebabach, meblościankach, czy rekordach.

  Nie takie imperia padały i nie tacy promotorzy kończyli działalność.

  Mimo wszystko szkoda, że coś się kończy. Szkoda prostych błędów wizerunkowych (na ich stronie słynne judo naszego zapaśnika, czy zdublowana grafika Parka i Zombiaka), szkoda niewykorzystanej możliwości dodania tej jednej walki (mając tylu zawodników na kontrakcie + jakieś prospekty  z Wysp). Co ciekawe, kiedyś radzili sobie z olbrzymimi wpadkami wizerunkowymi (słynne pomylone karteczki z walki Pudziana, czy islamska pieśń na wejście), teraz te drobne błędy rażą. Albo brak już energii, żeby pilnować szczegółów, albo brak osoby, która by tego pilnowała.

  Podsumowując: coś niedobrego się dzieje. Albo zadyszka, albo zawał. Los organizacji i organizatorów chyba jest jednak ciekawszy niż sama gala.

 24. Jak by Polsat wykupił i postawili na czysty sport z przejrzystym rankingiem i promowaniem młodych talentów z Polski i UE bez megalomani i wysrywów duetu K&L. Do tego gala co miesiąc tak z 12 walkami to mogą dawać reklam persila i olways nawet po 10 minut w przerwie między kolejnymi starciami, nawet niech dadzą Krzyśka Ibisza i jakiś konkurs sms to i tak bym oglądał.

  Polsat już niby robi markę Pucharu Polski, który de facto reanimowali. Razem z PZPN wymyślili stałą datę finału i przez pierwsze dwa lata były same ochy i achy jak to piłkarze "są dumni, że mogą grać na Narodowym". A potem spowszedniało i cały prestiż poleciał na pysk zwłaszcza jak nasze tuzy brały lanie od Luksemburga i innych Kazachstanów.

  Jakakolwiek promocja w mma nie ma sensu bo tu każdy myśli, że wygra 2-3 walki i pójdzie do UFC. Po co Polsat ma ładować kasę w taki przesiew "talentów"? W boksie to się jeszcze opłaca, bo tam trzeba dłużej hodować "talenty" na kryptobumach, a jak już taki przyjedzie to faktycznie ogór w stylu Fekete. No i rankingów i federacji 10x tyle co w mma gdzie każdy chce do UFC. Jeszcze nie słyszałem, żeby marzeniem jakiegoś upstarta był Bellator albo ONE. A jak KSW sprowadzało szrot do obijania to ten "szrot" zaczął w końcu wyjaśniać im pół cyrku i przestało być śmiesznie a już na pewno opłacalnie :crazy:  Zresztą od jakiegoś czasu głównym celem KSW nie jest promowanie talentów a kasowanie konkurencji IMO.

 25. ja bym zrobił rodzaj Tufa. gdzie nowi byli by celebrytami. starzy zawodnicy byli by wplatani w  odc. ukazywane ich sylwetki. a pózniej celebryci po tufie z zawodowcami na gali. 2 gale w roku.Za 1/4 ceny kupił bym. Nie dziękujcie włodarze ża 3 sekundy mojego myślenia które ratuje wam tyłki, bo skopiujecie mój pomysł.

 26. Gala jubileuszowa, w takim miejscu, do tego tyle zapowiedzi i hype'u, to i oczekiwania kibiców wielce rozbudzone.

  KSW postawiło poprzeczkę wysoko, oczywiście wszyscy czekaliśmy w napięciu, czy staną na wysokości zadania….ale dziś już to wiemy – dali radę!

  Winszuję KSW kolejnego rekordu – mianowicie rekordowego napompowania balonika, który w efekcie pękł…

 27. Widzę że wszysvy wieszcza upadek ksw a milczenie kalwiego mówi wszystko..

  Ta arogancja ich zgubiła i teraz pozostało realizowanie planu na rekordowo mało bolesny upadek. Niech się motaja w śmiertelnych drgawkach (jako organizacja)

  Lubiem to:fly::razz:opcorn:

 28. W walce wieczoru gosciu, ktory prawie zszedl na zawal w walce z Andryszakiem. De Fries ogarnie szybko w pierwszej rundzie. Mysiala sprzedażowo się broni, bo mieszka w Anglii, ale w walce z Narkunem niestety mizerne szanse. Chociaż szczerze mu życze zwyciestwa, z racji braku sympatii do Berserkera. Soldic vs Kincl najlepsze zestawienie na gali. Parke vs Wrzosek typuje jako najnudniejszą walke gali. Norman zapewne będzie obalał przez 5 rund. Janikowski i Chmielewski zostali rywali, którzy są dopasawani pod ich style walki, także emocje jak ja grzybobraniu. Du plesi i santos ujdzie. Walka kobiet nikogo. Obiektywnie patrzac jedna z gorszych rozpisek w nowożytnej historii KSW.

 29. Mysiala sprzedażowo się broni, bo mieszka w Anglii, ale w walce z Narkunem niestety mizerne szanse.

  W jakim sensie Mysiala sprzedażowo się broni? Wystarczy mieszkać w Londynie by dostać walkę o pas największej organizacji w Europie? Ile biletów i PPV sprzeda im ten anonimowy zawodnik? Jakieś 2 tygodnie sprawdzałem jak im idzie sprzedaż biletów i do kompletu jeszcze daleka droga. Coś mi się wydaje, że ta gala osiągnie rekordową sprzedaż biletów i PPV.

 30. Niestety, KSW samo strzeliło sobie w kolano zwalniając dobrych zawodników. Prosty przykład. Gdyby Soldic walczył teraz z Aslanem, Phil z Różalem, Karaoglu z Janikowskim, to ta gala już by zupełnie inaczej wyglądała. Zobaczmy kto już nie walczy w KSW… Włodarek, Kita, Bajor itd… Przecież gdyby nie wywalili Piraeva i Barnaoui, to ich walka byłaby sztosem. Mało tego, otworzyłaby zupełnie nowe zestawienia, Musaev mógłby walczyć wtedy z wygranym takiego starcia, a dobra… szkoda gadać 🙂

 31. Musisz bardzo nie lubić Janikowskiego.

  Sam Janikowski mówił, że chce mocnych walk, więc jeżeli  faktycznie zależy mu na tym, aby pokazać swoją wartość w MMA, to obijanie Gilesa, który walczył z przeciwnikami : James ( 0:3), Gowan ( 0:1), Spencer ( 2:36), Klimavicius (1:26) i jedyny pojedynek, który przegrał z Overtonem ( 5:2 – tak, jedyny jego przeciwnik z dodatnim bilansem ), nie jest najlepszą drogą. Skoro walczył z Chmielewskim, Bahatim, Materlą, to niżej nie powinien celować. Ale to moje skromne zdanie 🙂

 32. W jakim sensie Mysiala sprzedażowo się broni? Wystarczy mieszkać w Londynie by dostać walkę o pas największej organizacji w Europie? Ile biletów i PPV sprzeda im ten anonimowy zawodnik? Jakieś 2 tygodnie sprawdzałem jak im idzie sprzedaż biletów i do kompletu jeszcze daleka droga. Coś mi się wydaje, że ta gala osiągnie rekordową sprzedaż biletów i PPV.

  Mysiala wywoła większe zainteresowanie niż taki Prado czy inny zagraniczny zawodnik. W LHW ogólnie na świecie jest bieda jeśli chodzi o zawodników. To, że sprzedaż idzie słabo to wina słabego fightcardu, a nie Przemka. Wystarczy porównać z ostatnią galą w Londynie. Popek, Materla vs Janikowski, Askham sciagnal tez swoich kibicow, debiut szostaka, ktory jeszcze wtedy budzil zaintersowanie, prado, mcswenney, silva, lokalny polak krakowski, ktory tez sporo kibicow w londynie ma. Teraz to chyba tylko Narkun, Wrzosek i ewentualnie soldic budza jakies zainteresowanie. Ewidentnie coś nie pykło. Wydaje mi się, że doniesienia o sprzedaży KSW to coś więcej niż plotki. Panowie K&L chyba już za bardzo nie mają pomysłu na organizacje. Lewy na Stowarzyszenie i inne poboczne biznesy, Kawul bawi się w kinomatografie. Myślę, że Panowie mocno rozważają sprzedaż, bo jak na emeryturze beda mamed, pudzian i materla zakoncza kariery to pozostanie tylko zwinac interes, a tak to jeszcze moze jakis kupiec sie trafi.

 33. Jest lipa bo nie ma Parobca na karcie.

  GOAT nie walczy z takimi cieniasami którzy są w krs1:roberteyeblinking:

 34. KSW po prostu boi się zatrudnić Parobca, bo wiadomka że na dzień dobry by wpadł z buta i jakiś kręgosłup sztywny połamał…by pękł niczym mostek

 35. Sam Janikowski mówił, że chce mocnych walk, więc jeżeli  faktycznie zależy mu na tym, aby pokazać swoją wartość w MMA, to obijanie Gilesa, który walczył z przeciwnikami : James ( 0:3), Gowan ( 0:1), Spencer ( 2:36), Klimavicius (1:26) i jedyny pojedynek, który przegrał z Overtonem ( 5:2 – tak, jedyny jego przeciwnik z dodatnim bilansem ), nie jest najlepszą drogą. Skoro walczył z Chmielewskim, Bahatim, Materlą, to niżej nie powinien celować. Ale to moje skromne zdanie 🙂

  Placucha powinien ubić na zeszłym wypadzie, potem dostać Wójcika na przykład. Dla Damiana jedyną szansą na rozwój są częste walki. krs mogło to ogarnąć ale są pazerni. Za szybko chcieli kasować zyski. Du Plessis, Illić, Materla, ewentualnie Mamed. Dwóch pierwszych dało by radę ogarnąć dużo wcześniej do walk. Antka Bahtiego i pana celebrytę powinien kasować dawno temu. Może przy takim scenariuszu, dzisiaj mogło by się udać go zestawić z Materlą, czy Scottem. Miało by to ręce i nogi.

  krs jako brand ma potencjał. Gdyby wpadło to w ręce jakiemuś ogarniętemu pasjonacie to myślę że dało by się to całkiem nieźle wykręcić. Lewi niech się mądrzy zza biurka prezesa.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.