Prezydent USA, Donald Trump zgodził się na debatę prezydencką z Joe Bidenem, której moderatorem miałby być komentator gal UFC i autor jednego z najbardziej popularnych i dochodowych podcastów na świecie, Joe Rogan.

ZobaczPodcast Joe Rogana przechodzi na wyłączność do Spotify za 100 milionów dolarów

Prezydent Donald Trump wyraził swoje poparcie na Twitterze dla pomysłu stoczenia 4 godzinnej debaty prezydenckiej z byłym wiceprezydentem Joe Bidenem która miała by być moderowana przez autora popularnego podcastu, Joe Rogana.

Na pomysł takiej nietypowej debaty podczas jednego z ostatnich odcinków podcastu The Joe Rogan Experience wpadł goszczący w nim Tim Kennedy. Rogan powiedział w nim, że byłby szczęśliwy gdyby mógł moderował debatę pomiędzy Bidenem i Trumpem.

„Przede wszystkim nie chcę nikogo więcej w pokoju, tylko nas trzech. Musielibyście transmitować to na żywo, tak żeby nikt nie mógł tego edytować, chciałbym żeby byli obecni przez wiele godzin. Gdyby chcieli to zrobić – gdyby obaj chcieli przyjechać tutaj do Austin, usiąść i porozmawiać – zrobiłbym to na 100%”

Były zawodnik UFC i żołnierz jednostek specjalnych przypomniał swój pomysł na Twitterze pisząc: „Cztery godziny debaty bez żywej widowni, tylko dwóch kandydatów, kamery i ich wizja, jak pchnąć ten kraj do przodu. Kto tego chce?” oznaczając prezydenta Trumpa. Ten podzielił się dalej wpisem Kennedy’ego, pisząc w odpowiedzi na jego zapytanie: „Tak!”

Trump który jest przyjacielem Dana White i fanem organizacji UFC, na ostatniej konwencji politycznej chwalił występującego w roli jego wsparcia prezydenta organizacji UFC:

Joe Rogan uruchomił swój popularny podcast w grudniu 2009 roku razem komikiem i przyjacielem Brianem Redbanem. Początkowo gośćmi podcastu byli znajomi komicy Joe Rogana jednak na przestrzeni lat podcast ewoluował i zaczęły się w nim pojawiać osoby z pierwszych strony gazet zawodnicy MMA.

Wśród najpopularniejszych odcinków z zeszłego roku pojawiły się wywiady z szefem Tesli Elonem Muskiem (34 miliony), założycielem InfoWars Alexem Jonesem (17 milionów) oraz byłym pracownikiem CIA, Edwardem Snowdenem (12 milionów).

Jor Rogan najpopularniejszy podcaster świata

 

 

Joe Rogan który według biznesowego magazynu Forbes był w zeszłym roku najlepiej zarabiającym podcasterem świata w kwietniu tego roku zdecydował się na opuszczenie platform Youtube oraz Itunes i przejście ze swoim podcastem na wyłączność do konkurencyjnej platformy Spotify.

Według biznesowego portalu Wall Street Journal, Joe Rogan za podpisanie wieloletniej umowy na wyłączność z platformą Spotify dostanie ponad 100 milionów dolarów.

View this post on Instagram

We’re up and running on @spotify!

A post shared by Joe Rogan (@joerogan) on

25 KOMENTARZE

  1. A ja uważam, że byłaby to pierwsza uczciwa debata prezydencka  w usa od lat.

    Nie licząc przygotowanych zawczasu przez establishment jedynych świętych pytań jakie Rogan może zadać w trakcie jeśli nie chce skończyć swojej kariery. No bo chyba o Epsteina i problem handlu dziećmi nie zapyta.

  2. Ale musi byc tez Jamie. Jak, ktorys kandydat cos palnie to on szybciutko wygogluje prawde. I jeszcze ten pan :eddieconspiracy:. Obowiazkowo zjarany.

  3. niepoważne, Rogan nigdy nie prowadził żadnej debaty,Trump robi sobie jaja z własnych obywateli. może pojedynek mma w klatce zamiast debaty? gościu jest tak szurnięty, że coś takiego wymyśli.

  4. Mnie to się zdaje, że on podbił do tego Rogana, bo Rogan powiedział, że wybór Bidena jest jak wzięcie na leśną wyprawę nocną w góry latarki, która ma baterii tak mało, że już ledwo świeci. Co zresztą jest prawdą o Bidenie, ale chyba Trump wysnuł błędne wnioski, że jak nie jesteś za PiSem, to jesteś za PO, bo Trumpa Rogan od debili też niejednokrotnie wyzywał.

  5. ja bym dodał tam jeszcze Joey'go Diaza z mocnymi ediblesami i niech cyrk trwa :lsdtrip::razz:onymindfuck:

  6. niepoważne, Rogan nigdy nie prowadził żadnej debaty,Trump robi sobie jaja z własnych obywateli. może pojedynek mma w klatce zamiast debaty? gościu jest tak szurnięty, że coś takiego wymyśli.

    A może to dlatego, że Biden unika go jak ognia (posłuchaj idiotki Pelosi odnośnie debat prezydenckich). Spróbował innego podejścia, cóż też się raczej nie uda. Demokraci to pizdy nie wystawią nikogo do debaty wolą rozpierdalać kraj lewactwem i murzyn musi żyć.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.