Prezydent USA, Donald Trump zgodził się na debatę prezydencką z Joe Bidenem, której moderatorem miałby być komentator gal UFC i autor jednego z najbardziej popularnych i dochodowych podcastów na świecie, Joe Rogan.

ZobaczPodcast Joe Rogana przechodzi na wyłączność do Spotify za 100 milionów dolarów

Prezydent Donald Trump wyraził swoje poparcie na Twitterze dla pomysłu stoczenia 4 godzinnej debaty prezydenckiej z byłym wiceprezydentem Joe Bidenem która miała by być moderowana przez autora popularnego podcastu, Joe Rogana.

Na pomysł takiej nietypowej debaty podczas jednego z ostatnich odcinków podcastu The Joe Rogan Experience wpadł goszczący w nim Tim Kennedy. Rogan powiedział w nim, że byłby szczęśliwy gdyby mógł moderował debatę pomiędzy Bidenem i Trumpem.

„Przede wszystkim nie chcę nikogo więcej w pokoju, tylko nas trzech. Musielibyście transmitować to na żywo, tak żeby nikt nie mógł tego edytować, chciałbym żeby byli obecni przez wiele godzin. Gdyby chcieli to zrobić – gdyby obaj chcieli przyjechać tutaj do Austin, usiąść i porozmawiać – zrobiłbym to na 100%”

Były zawodnik UFC i żołnierz jednostek specjalnych przypomniał swój pomysł na Twitterze pisząc: „Cztery godziny debaty bez żywej widowni, tylko dwóch kandydatów, kamery i ich wizja, jak pchnąć ten kraj do przodu. Kto tego chce?” oznaczając prezydenta Trumpa. Ten podzielił się dalej wpisem Kennedy’ego, pisząc w odpowiedzi na jego zapytanie: „Tak!”

Trump który jest przyjacielem Dana White i fanem organizacji UFC, na ostatniej konwencji politycznej chwalił występującego w roli jego wsparcia prezydenta organizacji UFC:

Joe Rogan uruchomił swój popularny podcast w grudniu 2009 roku razem komikiem i przyjacielem Brianem Redbanem. Początkowo gośćmi podcastu byli znajomi komicy Joe Rogana jednak na przestrzeni lat podcast ewoluował i zaczęły się w nim pojawiać osoby z pierwszych strony gazet zawodnicy MMA.

Wśród najpopularniejszych odcinków z zeszłego roku pojawiły się wywiady z szefem Tesli Elonem Muskiem (34 miliony), założycielem InfoWars Alexem Jonesem (17 milionów) oraz byłym pracownikiem CIA, Edwardem Snowdenem (12 milionów).

 

 

Joe Rogan który według biznesowego magazynu Forbes był w zeszłym roku najlepiej zarabiającym podcasterem świata w kwietniu tego roku zdecydował się na opuszczenie platform Youtube oraz Itunes i przejście ze swoim podcastem na wyłączność do konkurencyjnej platformy Spotify.

Według biznesowego portalu Wall Street Journal, Joe Rogan za podpisanie wieloletniej umowy na wyłączność z platformą Spotify dostanie ponad 100 milionów dolarów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.