Joanna Jędrzjeczyk i Jessica Andrade

Jessica Andrade, która podczas gali UFC 237 znokautowała slamem Rose Namajunas i tym samym odebrała jej mistrzowski pas wagi słomkowej, nie zamierza robić sobie długiego odpoczynku po tej walce, o czym powiedziała w rozmowie z Megan Olivi dla UFC.

Teraz będę świętować z bliskimi i moją drużyną, ale jak tylko będę mogła, zaraz wrócę na matę, bo wiem, że wiele dziewczyn będzie chciało ze mną walczyć.

Zapytana o to z kim może zawalczyć w swojej pierwszej obronie pasa, Andrade odparła:

Jest kilka dobrych dziewczyn, z którymi mogę się bić. Zobaczymy, może Rose dostanie rewanż. Tatiana Suarez będzie walczyć z Niną Ansaroff, więc może z tego pojedynku wyjdzie pretendentka. I oczywiście jest jeszcze Joanna Jędrzejczyk, która po tym jak zdobyłam pas pewnie chciałby ze mną zawalczyć. Chcę jednak dodać, że ostatnie dwa lat to była dla mnie ciężka praca i bardzo się rozwinęłam. Jeśli ktoś myśli, że będzie mógł zawalczyć ze mną tak samo jak dwa lata temu, to jest w dużym błędzie.

Do pierwszej walki Andrade z Jędrzejczyk doszło w roku 2017. Wówczas to polska mistrzyni wypunktowała Brazylijkę i obroniła tytuł mistrzowski.

 

13 KOMENTARZE

 1. Z całym szacunkiem do dokonań JJ ale jakby miała dostać teraz walkę o pas to by wychodziło na to że z ostatnich 4 walk 3 razy by walczyła o pas nie będąc mistrzyniom to jakiś nonsens kompletny

 2. Z całym szacunkiem do dokonań JJ ale jakby miała dostać teraz walkę o pas to by wychodziło na to że z ostatnich 4 walk 3 razy by walczyła o pas nie będąc mistrzyniom to jakiś nonsens kompletny

  Pelna zgoda. JJ duzo osiagnela i naprawde jeszcze niedawno byla postrachem w swojej wadze ale ciagle na starych dokonaniach jechac nie mozna. Pora troche stlamsic ego i zawalczyc z ktoras z dziewczyn nie posiadajacych pasa. Ja bym ja widzial z np. Waterson.

 3. Ja to widzę najbliżej w kolejce Suarez, zwłaszcza jak porobi tą Ninę. Jakaś nowa krew, nie znowu ktoś, kto ten pas już miał albo o niego walczył. Byle znowu nie było rocznej czy większej blokady, bo mistrzyni sobie w domu siedzi i płacze.

 4. Ja to widzę najbliżej w kolejce Suarez, zwłaszcza jak porobi tą Ninę. Jakaś nowa krew, nie znowu ktoś, kto ten pas już miał albo o niego walczył. Byle znowu nie było rocznej czy większej blokady, bo mistrzyni sobie w domu siedzi i płacze.

  Andrade ma za duzo tescia zeby płakać wiec bez obaw

 5. Chyba Lysy nie jest az tak pojebany zeby zgodzic sie na rewanz z Aska. No nie robmy sobie jaj.

  Holm walczy z Nunes o pas, a jedyne jej zwycięstwo w koguciej od czasu kiedy pokonała Rondę (2015) to Bethe, dlatego nie wiem skąd te obawy/pytania? Oczywiście, że jest pojebany.

 6. Pelna zgoda. JJ duzo osiagnela i naprawde jeszcze niedawno byla postrachem w swojej wadze ale ciagle na starych dokonaniach jechac nie mozna. Pora troche stlamsic ego i zawalczyc z ktoras z dziewczyn nie posiadajacych pasa. Ja bym ja widzial z np. Waterson.

  Asia musi znów zacząć torturowac w klatce

 7. Holm walczy z Nunes o pas, a jedyne jej zwycięstwo w koguciej od czasu kiedy pokonała Rondę (2015) to Bethe, dlatego nie wiem skąd te obawy/pytania? Oczywiście, że jest pojebany.

  Masz racje oczywiscie juz nie 1 raz pokazal ze pod tym wzgledem jest pojebany. Ale tez dywizja kogucia to wielkie bagno i tam nie ma juz kto walczyc o pas.

 8. Masz racje oczywiscie juz nie 1 raz pokazal ze pod tym wzgledem jest pojebany. Ale tez dywizja kogucia to wielkie bagno i tam nie ma juz kto walczyc o pas.

  W sumie to właśnie tam są 3 może 4 zawodniczki, które mogłyby walczyć o ten pas, a nie Holly, dlatego spodziewaj się wszystkiego, a na pewno nie szukaj logiki. Obstawiałbym Suarez jak wygra. UFC pewnie myśli, że Andrade ma przyzwoite zapasy, i nimi wygrała walkę no to rzucą na nią Tatianę. Ciekawe jak będzie wyglądac po kilku bombach w brzuch.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.