Namajunas znokautowana Andrade mistrzynią

Zjawiskowa, niesamowita Jessica Andrade (MMA 20-6-0) wykonała rzut zapaśniczy na Rose Namajunas (MMA 8-4-0) i znokautowała mistrzynię! Publika w Rio de Janeiro doczekała się zmiany pasa i od teraz to Brazylijki dominują w UFC, gdyż po dzisiejszej nocy pas wagi słomkowej należy do „Bate Estaca”, a w kategorii koguciej oraz piórkowej dominuje Amanda Nunes (MMA 17-4-0).

Po porażkach Brazylijczyków na karcie głównej Andrade wychodziła pod bardzo dużą presją. Publiczność wręcz żądała nokautu na Rose Namajunas. Już na samym początku starcia Rose trafia lewym prostym i bardzo ładnie pracuje na nogach obijając „Bate Estaca”. Pojedyncze proste ze strony Amerykanki świetnie dochodzą celu, komentatorzy UFC są pod wrażeniem wyczucia dystansu. Kolejna kombinacja dochodzi i pojawia się krew pod okiem Andrade, ale to nie stopuje zawodniczki, bo wynosi Rose i rzuca o matę oktagonu. Przez chwilę publiczność w Olympic Arena zamarła, gdyż Rose przeszła do kimury, jednak bezskutecznie. Panie powracają do stójki, a sama walka trzyma w napięciu, nokaut wisi w powietrzu. Rose trafia kolanem i Andrade znajduje się na plecach, zdaje się, że będzie to kolejna porażka „tutejszych” bo Jessica widocznie odstaje w stójce od mistrzyni.

Druga odsłona zaczyna się od niskich kopnięć i sierpowych ze strony Brazylijki, które przeszywają za każdym razem powietrze. Kolejna twarda wymiana. Ta walka zdecydowanie ma najlepsze tempo z dotychczasowych na UFC 237. W połowie drugiej rundy Amerykanka ma znaczącą przewagę ciosów, jednak Andrade wynosi Rose Namajunas i rzuca prosto na kark. Nokaut! Mamy nową mistrzynię wagi słomkowej kobiet! Daniel Cormier nie szczędzi zachwytów wyśmienitemu nokautowi.

86 KOMENTARZE

 1. Rose wyglądała w stójce świetnie. Progres jaki zrobiła jest niesamowity. Muszę to przyznać.

  Natomiast to co wymyślił jej sztab z tą kimurą w locie to był tak zjebany pomysł, że głowa mała i oto efekt.

 2. Ciekawe czy bedzie rewanż? Tym razem w USA.

  Bo jak na facetki to nawet nieźle wyglądała ta walka..

  No i rose do momentu upadku na głowę wygrywała walkę.

 3. Wprawdzie mój wymarzony przebieg walki to Andrade przewracająca Rose i rozbijająca ją łokciami w parterze ALE ten slam też mnie uradował:bayan:

  Nie jestem obiektywny, nie lubię Namajunas za jej fałszywość. Ja widzę zimną i wyrahowaną zawodniczkę a to całe granie traumami, słabą psychiką jest obraźliwe wobec osób mających takie problemy::clintdis::

 4. Może nie wystarczyć na TS

  #3 vs #4 dywizji (nad nimi tylko Aśka i Rose)

  win-streak 4 vs win-streak 4 (najdłuższe w dywizji)

  Naturalny i logiczny eliminator do pasa jak dla mnie.

 5. Wprawdzie mój wymarzony przebieg walki to Andrade przewracająca Rose i rozbijająca ją łokciami w parterze ALE ten slam też mnie uradował:bayan:

  Nie jestem obiektywny, nie lubię Namajunas za jej fałszywość. Ja widzę zimną i wyrahowaną zawodniczkę a to całe granie traumami, słabą psychiką jest obraźliwe wobec osób mających takie problemy::clintdis::

  Ja to widzę tak, że uporała się ze swoimi traumami z dzieciństwa i teraz w sypialni dominuje Pata Barrego, ale nigdy tam nie zaglądałem:kawulpokapoka:

 6. Może  Rose niema ( narazie) pasa ale nadal jest sexy :gabi_much_love:

  Jak ktoś lubi 14letnich chłopców.

 7. Może  Rose niema ( narazie) pasa ale nadal jest sexy

  Jak ktoś lubi 14letnich chłopców.

  14 letni chłopiec mówisz.. :zakręcony:

 8. Dzień dobry Kochani ::snoopd::

  Właśnie wstalem a w sumie leże w wyrku i myślę sobie,  sprawdzać wyniki czy nie?  Mowie a sprawdze sobie czy Dzesika zrobil KO na Rozali and You  know what Joe Rogan,  she fucking did and it was tremendous!!!

  Lece robic sniadanko,  to bedzie petardyczny dzien pozdrawiam :roberteyeblinking:

 9. Róża zadowolona z tego, że już nie ma pasa. Co się dzieje w jej głowie, to najstarszym fizjonomom się nie śniło, panie Boczek..

 10. 14 letni chłopiec mówisz.. :zakręcony:

  Ohh a czemu nie dodałeś zdjęcia z łysiną tylko jakieś stare? Skoro koleś napisał, że „nadal jest sexy” a nadal jest łysa i wyglada jak nastoletni chłopaczek to @husarz miał rację.

 11. a mogla wstać, otrzepać się i poddać kimurą jak Fedor

  :fjedzia:

  Taki chyba był plan tylko nie wzięli pod uwagę ze Namajunas nie jest Fedorem

 12. No to wszystkie pasy z dywizji kobiet są na biodrach facetów.

  Rose przez pierwsze 4min wyglądała zjawiskowo.

  Zabrakło siły ciosu.

 13. Liczylem na to ze Andrade przelamie Rose i Jessica nie zawiodla. Natomiast trzeba oddac Namajunes ze wygladala zjawiskowo. Praca nog, szybkie i stopujace proste, umiejetne trzymanie dystansu i kontry. Troche niefortunnie sie dla niej ta walka skonczyla bo Andrade zbierala lanie. Jak dla mnie rewanz by tutaj siadl.

 14. Teraz każdy liczy na walkę Asi o tytuł,no ja nie wiem czy będzie to łatwa walka,oby.

  Walka totalnie z czterech liter.

  Jędrzejczyk nie ma prawie żadnego argumentu za tym żeby obecnie się domagać walki o pas. Bo co bo wygrała z Andrade? To tak jak by Karolina wcześniej się domagała walki o pas z Rose bo miała wygraną.

  Jędrzejczyk nie zasługuje obecnie na walkę o pas. Jest 1-3 w ostatnich czterech. Jej ostanie W to decyzja z karlicą Torres. Przejebała trzy walki mistrzowskie. Dostała natychmiastowy rewanż ale nie wykorzystała. Walkę w 125 z marszu dostała i przejebała. Ile można….

  Walki z Suarez odmówiła bo jej termin nie pasował. Wyzwania od Chinki nie uznaje i twierdzi że nie wie kto to jest.

  Andrade powinna bronić pas z wygraną Suarez/Ansaroff. Albo Rose niech woła o rewanż. Bo w pewnym sensie na niego zasługuje. Nie przegrała walki bo była gorsza. Przegrała bo miała niefart.

  Nie zdziwię się też jeśli UFC wepchnie jakoś Waterson do walki o pas.

  Natomiast Jędrzejczyk powinna stoczyć z dwie normalne walki zanim będzie w ogóle mowa o kolejnym podejściu do pasa.

  Nawet jeśli UFC odwali numer i da JJ walkę to wcale nie musi tego wygrać. Przecież wielu mówi że Jędrzejczyk zaliczyła regres. Jeśli to prawda to druga walka może wyglądać inaczej niż pierwsza. Do tego z Andrade jest tak że wystarczy że coś fartem wjedzie i koniec. W pierwszej walce JJ dostała drugiej głowy po jednym ciosie. Niech taki cios fartem wjedzie na szczękę i pa pa. Więc wcale bym nie stawiał domu że JJ na bank wygrała by ponownie z Andrade.

  Nawet jeśli dojdzie do takiej walki i Jędrzejczyk by wygrała to w pewnym sensie będzie papierową mistrzynią. Bo nic nie zakryje faktu że dostała dwa razy w łeb od Namajunas. I będzie musiała po raz trzeci z nią zawalczyć jeśli chce choć trochę zmyć brud porażki. Inaczej była by mistrzynią która jest mistrzem tylko gdy uniknie konfrontacji z Rose. Papier….

  Dodatkowo Jędrzejczyk znowu o pas to kolejne blokowanie dywizji na kij wie jak długo. Już Rose przyblokowała na spory czas. Dawanie walki JJ znowu spowoduje zastój.

  Jędrzejczyk zapewne obawia się walk nie o pas bo najprawdopodobniej zdaje sobie sprawę że jest coraz trudniej i kolejne L pogrzebie jej marzenia o pasie na zawsze. I w pewnym sensie skończy jak Karolina. Do tego jej relacje z UFC raczej są obecnie dość słabe i musi uważać żeby nie nadepnąć na minę.

  Jak bym miał spekulować co JJ kombinuje to bym powiedział że walka z Andrade i odzyskanie pasa a następnie szybkie przejście na emeryturę jako mistrzyni bez ryzykowania kolejnej utraty pasa.

 15. Zestawianie facetów z kobietami powinno być zakazane i sztab Rose do zwolnienia za narażenie życia swojej zawodniczki (kimurowa obrona przed wyniesieniem :facepalm:. Nie wiedzieli, że wpuszczają ją do klatki z silnym gościem?)

  Tego jaki postęp zrobiła Rose trudno wyrazić słowami. Niektórzy topowi zawodnicy mogą tylko marzyć o osiągnięciu poziomu w stójce, który zaprezentowała Namajunas w tej walce.

 16. Mi jest bardzo szkoda Rose. Miała to w garści. Technicznie lepsza o 124 lata od Andrade, a ta wzięła, podniosła, po prostu rzuciła i wygrała. Czasami brutalna siła w ten sposób wygrywa.

 17. Mi jest bardzo szkoda Rose. Miała to w garści. Technicznie lepsza o 124 lata od Andrade, a ta wzięła, podniosła, po prostu rzuciła i wygrała. Czasami brutalna siła w ten sposób wygrywa.

  Brutalna siła żadnej techniki się nie boi.

 18. Brutalna siła żadnej techniki się nie boi.

  Tylko w ten sposób znowu mamy mistrzynię, którą bez problemu jedzie Joanna Jędrzejczyk. I nie zgadzam się, że "teraz JJ będzie mogła mieć problemy". To ta sama Andrade była teraz, która była w walce z Polką. Wystarczy być technicznym i poruszać się dobrze po oktagonie, a 8 walk na 10 dla Jessici będzie się kończyć porażką. Tutaj błąd popełniła Rose, a nie, że Andrade zastosowała jakiś cwany trik. Przez całą walkę parła tępo przed siebie z cepami, które z łatwością Namajunas unikała. Brazylijka nie pokazała żadnego progresu i każdy dobrze wyszkolony stójkowicz ją pokonuje (Calderwood nie jest dla mnie dobrą stójkowiczką). Także ja bym raczej powiedział, że technika nie boi się żadnej brutalnej siły i Rose to udowadniała do czasu tego nieszczęsnego slamu, gdy trzymała się kurczowo ręki Andrade zamiast ją puścić.

 19. Tylko w ten sposób znowu mamy mistrzynię, którą bez problemu jedzie Joanna Jędrzejczyk. I nie zgadzam się, że "teraz JJ będzie mogła mieć problemy". To ta sama Andrade była teraz, która była w walce z Polką. Wystarczy być technicznym i poruszać się dobrze po oktagonie, a 8 walk na 10 dla Jessici będzie się kończyć porażką. Tutaj błąd popełniła Rose, a nie, że Andrade zastosowała jakiś cwany trik. Przez całą walkę parła tępo przed siebie z cepami, które z łatwością Namajunas unikała. Brazylijka nie pokazała żadnego progresu i każdy dobrze wyszkolony stójkowicz ją pokonuje (Calderwood nie jest dla mnie dobrą stójkowiczką). Także ja bym raczej powiedział, że technika nie boi się żadnej brutalnej siły i Rose to udowadniała do czasu tego nieszczęsnego slamu, gdy trzymała się kurczowo ręki Andrade zamiast ją puścić.

  Powinienem doprecyzować, że techniki BJJ:mamed:

 20. Tak mi się skojarzyło zupełnie bez powodu i nie na temat:

  Joanna Jóźwik

  i jej przeciwniczki w biegu na 800m na olimpiadzie:

 21. Sebiks Namajuński padł

  to po tej szarej wódzie, co widać na zdjęciu…

  …Mati pawiuje a Sebika poskręcało.

 22. A gdzieś w odmętach internetu toczy się własnie dyskusja, w której ktoś zaciekle broni swojego zdania, że na ulicy to tylko boks i wysokie kopy, a taki zapaśnik chuja może zrobić ze swoim przytulaniem.

 23. Tylko w ten sposób znowu mamy mistrzynię, którą bez problemu jedzie Joanna Jędrzejczyk. I nie zgadzam się, że "teraz JJ będzie mogła mieć problemy". To ta sama Andrade była teraz, która była w walce z Polką. Wystarczy być technicznym i poruszać się dobrze po oktagonie, a 8 walk na 10 dla Jessici będzie się kończyć porażką. Tutaj błąd popełniła Rose, a nie, że Andrade zastosowała jakiś cwany trik. Przez całą walkę parła tępo przed siebie z cepami, które z łatwością Namajunas unikała. Brazylijka nie pokazała żadnego progresu i każdy dobrze wyszkolony stójkowicz ją pokonuje (Calderwood nie jest dla mnie dobrą stójkowiczką). Także ja bym raczej powiedział, że technika nie boi się żadnej brutalnej siły i Rose to udowadniała do czasu tego nieszczęsnego slamu, gdy trzymała się kurczowo ręki Andrade zamiast ją puścić.

  Nie wiem czy Rose dalej by kontrolowała tak dalej pojedynek. Andrade ciągle biła też low kickami które dobrze wchodziły zresztą widać na zdjęciu jak juz mocno była okopana noga Rose. Do tego dochodzą problemy z kondycją Różyczki i według mnie już było widać odrobine że zwalnia. Zaczeła sie na przykąłd cofać z opuszczonymi rękami. Walka miała na prawdę mocne tempo. Karolina Kowalkiewicz była ją wstanie zgrindować co dopiero Andrade przez 5 rund. Według mnie im dalej w las tym Namajunas by miała trudniej a Jessica jest kurewsko twarda i praktycznie się nie męczy.

 24. Ohh a czemu nie dodałeś zdjęcia z łysiną tylko jakieś stare? Skoro koleś napisał, że „nadal jest sexy” a nadal jest łysa i wyglada jak nastoletni chłopaczek to @husarz miał rację.

  I było po kutasiarzu :juanlaugh:

 25. Rose to udowadniała do czasu tego nieszczęsnego slamu, gdy trzymała się kurczowo ręki Andrade zamiast ją puścić.

  myslisz ze to przez trzymanie sie kurczowo ręki Andrade ?

  ja obejrzalem dzis walkę Rustama Kabilova z Vinc Pichel i mam watpliwosci ze to tylko przez reke przegrala (:

 26. Powinienem doprecyzować, że techniki BJJ:mamed:

  :razz:ociesznymirek::conorsalute:

  i jej przeciwniczki w biegu na 800m na olimpiadzie

  To są chociaż biologiczne kobiety?

 27. :razz:ociesznymirek::conorsalute:

  To są chociaż biologiczne kobiety?

  Tak mi się skojarzyło zupełnie bez powodu i nie na temat:

  Joanna Jóźwik

  i jej przeciwniczki w biegu na 800m na olimpiadzie:

 28. myslisz ze to przez trzymanie sie kurczowo ręki Andrade ?

  ja obejrzalem dzis walkę Rustama Kabilova z Vinc Pichel i mam watpliwosci ze to tylko przez reke przegrala (:

  Na 99% gdyby nie trzymała jej ręki to by nie odpłynęła.

 29. Na 99% gdyby nie trzymała jej ręki to by nie odpłynęła.

  Ciekawe który z trenerów wpadł na ten genialny pomysł? Widocznie ktos koniecznie chciał aby wygrała przez BJJ w Brazylii. To nie WWE, żeby się w coś takiego się bawić.

 30. A gdzieś w odmętach internetu toczy się własnie dyskusja, w której ktoś zaciekle broni swojego zdania, że na ulicy to tylko boks i wysokie kopy, a taki zapaśnik chuja może zrobić ze swoim przytulaniem.

  :juanlaugh:

 31. Ciekawe który z trenerów wpadł na ten genialny pomysł? Widocznie ktos koniecznie chciał aby wygrała przez BJJ w Brazylii. To nie WWE, żeby się w coś takiego się bawić.

  To moje domysły, ale to nie było po to, żeby wygrała z Brazylijką przez poddanie. Myślę, że nikt nawet nie brał tego typu rzeczy pod uwagę.

  Myślę, że chciała w ten sposób kontrolować przeciwniczkę.

  W pierwszej rundzie zrobiła dokładnie to samo i dzięki temu po obaleniu zaraz wstała do stójki.

  Ten ostatni raz się nie udało, bo zajebała głową o ziemię z pierwszego piętra :fjedzia:

  No dobra, z półpiętra, bo Andrade ma 1.20m

 32. To są chociaż biologiczne kobiety?

  Złoty medal w Rio w biegu kobiet –  Caster Semenya z RPA. Normalna kobieta, co prawda ma żonę i widywano ją trenującą bez koszulki, a testosteronu pozazdrościłby niejeden chłop, ale poza tym ideał.

 33. Jak ktoś lubi 14letnich chłopców.

  Bardzo zabawne

  Wielu tu podnieca się Kowalkiewicz a według mnie  Karola nadaje się tylko dlsa fetyszystów grandmam

 34. Bardzo zabawne

  Wielu tu podnieca się Kowalkiewicz a według mnie  Karola nadaje się tylko dlsa fetyszystów grandmam

  lepsze to niz 14 letni chlopcy

 35. lepsze to niz 14 letni chlopcy

  Pamiętajmy że w twoich oczach wygląda na 14 letniego  chłopca,bo naprawdę jest 27 letnią kobietą.

 36. Złoty medal w Rio w biegu kobiet –  Caster Semenya z RPA. Normalna kobieta, co prawda ma żonę i widywano ją trenującą bez koszulki, a testosteronu pozazdrościłby niejeden chłop, ale poza tym ideał.

  :razz:ociesznymirek::conorsalute:

  To są chociaż biologiczne kobiety?

  Kobieta ale z tego co wyszukałem z nadmiarem męskich hormonów

  Czyli biologicznie taki pół facet

  Ale pierwszy link mówi, że od teraz już jej nie wolno startować z kobietkami 😀

  http://www.sport.pl/lekkoatletyka/7,64989,24770064,caster-semenya-moze-startowac-z-mezczyznami-iaaf-odpowiada.html

 37. Walka totalnie z czterech liter.

  Jędrzejczyk nie ma prawie żadnego argumentu za tym żeby obecnie się domagać walki o pas. Bo co bo wygrała z Andrade? To tak jak by Karolina wcześniej się domagała walki o pas z Rose bo miała wygraną.

  Jędrzejczyk nie zasługuje obecnie na walkę o pas. Jest 1-3 w ostatnich czterech. Jej ostanie W to decyzja z karlicą Torres. Przejebała trzy walki mistrzowskie. Dostała natychmiastowy rewanż ale nie wykorzystała. Walkę w 125 z marszu dostała i przejebała. Ile można….

  Walki z Suarez odmówiła bo jej termin nie pasował. Wyzwania od Chinki nie uznaje i twierdzi że nie wie kto to jest.

  Andrade powinna bronić pas z wygraną Suarez/Ansaroff. Albo Rose niech woła o rewanż. Bo w pewnym sensie na niego zasługuje. Nie przegrała walki bo była gorsza. Przegrała bo miała niefart.

  Nie zdziwię się też jeśli UFC wepchnie jakoś Waterson do walki o pas.

  Natomiast Jędrzejczyk powinna stoczyć z dwie normalne walki zanim będzie w ogóle mowa o kolejnym podejściu do pasa.

  Nawet jeśli UFC odwali numer i da JJ walkę to wcale nie musi tego wygrać. Przecież wielu mówi że Jędrzejczyk zaliczyła regres. Jeśli to prawda to druga walka może wyglądać inaczej niż pierwsza. Do tego z Andrade jest tak że wystarczy że coś fartem wjedzie i koniec. W pierwszej walce JJ dostała drugiej głowy po jednym ciosie. Niech taki cios fartem wjedzie na szczękę i pa pa. Więc wcale bym nie stawiał domu że JJ na bank wygrała by ponownie z Andrade.

  Nawet jeśli dojdzie do takiej walki i Jędrzejczyk by wygrała to w pewnym sensie będzie papierową mistrzynią. Bo nic nie zakryje faktu że dostała dwa razy w łeb od Namajunas. I będzie musiała po raz trzeci z nią zawalczyć jeśli chce choć trochę zmyć brud porażki. Inaczej była by mistrzynią która jest mistrzem tylko gdy uniknie konfrontacji z Rose. Papier….

  Dodatkowo Jędrzejczyk znowu o pas to kolejne blokowanie dywizji na kij wie jak długo. Już Rose przyblokowała na spory czas. Dawanie walki JJ znowu spowoduje zastój.

  Jędrzejczyk zapewne obawia się walk nie o pas bo najprawdopodobniej zdaje sobie sprawę że jest coraz trudniej i kolejne L pogrzebie jej marzenia o pasie na zawsze. I w pewnym sensie skończy jak Karolina. Do tego jej relacje z UFC raczej są obecnie dość słabe i musi uważać żeby nie nadepnąć na minę.

  Jak bym miał spekulować co JJ kombinuje to bym powiedział że walka z Andrade i odzyskanie pasa a następnie szybkie przejście na emeryturę jako mistrzyni bez ryzykowania kolejnej utraty pasa.

  Bardzo się cieszę,że moje skromne zdanie pozwoliło przebudzić w Tobie tak konstruktywną i obszerną odpowiedź :beer:

 38. Pięknie Andrade rzuciła sebixem jak szmacianą kukiełką :antonio:

  Mówiłem ze Sebix przejebie, załamie się i przejdzie na emeryturę jako jeden z najchujowszych mistrzów ever.

  Teraz tylko Asia dominuje kafara i wszystko wraca do normy. ::jondance::

 39. 3. Should Namajunas get an immediate rematch considering how good she looked early on? I'd have no problem with that. We've seen fighters get immediate rematches after never successfully defending their title once. However, considering it sounds like she wants to take a break, I suspect the UFC will move on. The winner of the Tatiana Suarez vs. Nina Ansaroff fight or Michelle Waterson will most likely be next for the new champion.

  4. For whatever it's worth, Andrade's manager Tiago Okamura told me Andrade suffered a cut above her right eye two weeks before the fight. They opted to glue it shut instead of stitching it up and suspected it would open up early in the fight, so they weren't concerned when she started bleeding. Now that she is a champion, they have also already discussed having her take English lessons because right now Andrade's English is very limited. That will go a long way in terms of her marketability in America. Just ask the likes of Khabib Nurmagomedov and Junior dos Santos, who hardly spoke English when they entered the UFC and, once they learned it, saw their popularity rise.

  5. Strawweight is without a doubt the most interesting women's division in the UFC right now. I'm curious where former champion Joanna Jedrzejczyk goes from here because she does have a win over Andrade. I don't think she should get a title shot next, though. Weili Zhang's manager, Brian Butler, told me Zhang wants Jedrzejczyk next. I'd love to see that.

  http://www.espn.com/mma/story/_/id/26735878/helwani-24-thoughts-week-mma

 40. 3. Should Namajunas get an immediate rematch considering how good she looked early on? I'd have no problem with that. We've seen fighters get immediate rematches after never successfully defending their title once. However, considering it sounds like she wants to take a break, I suspect the UFC will move on. The winner of the Tatiana Suarez vs. Nina Ansaroff fight or Michelle Waterson will most likely be next for the new champion.

  4. For whatever it's worth, Andrade's manager Tiago Okamura told me Andrade suffered a cut above her right eye two weeks before the fight. They opted to glue it shut instead of stitching it up and suspected it would open up early in the fight, so they weren't concerned when she started bleeding. Now that she is a champion, they have also already discussed having her take English lessons because right now Andrade's English is very limited. That will go a long way in terms of her marketability in America. Just ask the likes of Khabib Nurmagomedov and Junior dos Santos, who hardly spoke English when they entered the UFC and, once they learned it, saw their popularity rise.

  5. Strawweight is without a doubt the most interesting women's division in the UFC right now. I'm curious where former champion Joanna Jedrzejczyk goes from here because she does have a win over Andrade. I don't think she should get a title shot next, though. Weili Zhang's manager, Brian Butler, told me Zhang wants Jedrzejczyk next. I'd love to see that.

  http://www.espn.com/mma/story/_/id/26735878/helwani-24-thoughts-week-mma

  Ten koleś jest menadżerem Andrade (pośrednio), Namajunas i Zhang. W przeszłości też był menadżerem Asi, jakoś tam pośrednie. Zrozumiałe, że nie chce walki Asi z Andrade, więc jeszcze przed walką z Andrade/Rose, wymyślili sobie tę Chinkę.

   Dla  niego to podwójny profit; Andrade zostaje przez dłuższy czas mistrzem, bez większego zagrożenia, a Chinka dostaje main event w Chinach. Problem w tym, że Łysy ich ustawi.

 41. Ten koleś jest menadżerem Andrade (pośrednio), Namajunas i Zhang. W przeszłości też był menadżerem Asi, jakoś tam pośrednie. Zrozumiałe, że nie chce walki Asi z Andrade, więc jeszcze przed walką z Andrade/Rose, wymyślili sobie tę Chinkę.

   Dla  niego to podwójny profit; Andrade zostaje przez dłuższy czas mistrzem, bez większego zagrożenia, a Chinka dostaje main event w Chinach. Problem w tym, że Łysy ich ustawi.

  To kim on jest to wiem. Ale Rose to już raczej od lat u niego nie jest.

 42. To kim on jest to wiem. Ale Rose to już raczej od lat u niego nie jest.

  Mi się wydaje, że dalej jest ale jeśli chodzi o tą sytuację to akurat nie ma chyba większego znaczenia, chyba, że będą chcieli zrobić rewanż pomiędzy Andrade a Rose.

  Co do walki w Chinach to głupota, chyba, ze ktos chce zostac wydymany (sędziowie, doping, wałki itd.). Niech dwie Chinki zawalczą o tytuł mistrzyni Chin.

 43. Mi się wydaje, że dalej jest ale jeśli chodzi o tą sytuację to akurat nie ma chyba większego znaczenia, chyba, że będą chcieli zrobić rewanż pomiędzy Andrade a Rose.

  Co do walki w Chinach to głupota, chyba, ze ktos chce zostac wydymany (sędziowie, doping, wałki itd.). Niech dwie Chinki zawalczą o tytuł mistrzyni Chin.

  Ok. Wygląda że jest nadal. Trochę to zabawne bo dla SuckerPunch Ent wiele się nie zmieniło. W stajni tylko dokonała się podmiana mistrzyni ale nadal mają pas u siebie. 😉

  Skoro nie mieli problemu z Namajunas/Andrade to i nie będą mieć problemu żeby pchać Chinkę w kierunku pasa.

 44. Ok. Wygląda że jest nadal. Trochę to zabawne bo dla SuckerPunch Ent wiele się nie zmieniło. W stajni tylko dokonała się podmiana mistrzyni ale nadal mają pas u siebie. 😉

  Skoro nie mieli problemu z Namajunas/Andrade to i nie będą mieć problemu żeby pchać Chinkę w kierunku pasa.

  Kasa się zgadza, a Andrade będzie walczyć częściej.  Najlepiej dla nich jakby był rewanż Andrade/Rose. Może troche za bardzo to rozgryzam, ale wątpię, żeby menadżer kierował się czymś więcej niż kasą, więc taka opcja byłaby najkorzystniejsza. Na necie jest sporo tzw. socketpuppets, co nakręcają buzz na zawodników, albo walki, tak to wygląda w przypadku tej Chinki.

  UFC najwięcej zarobiłoby na rewanżu Andrade/Rose, potem dopiero Andrade/Jedrzejczyk – na przykład na karcie w Sydney, gdzie będzie gala na stadionie. Idealny co-main na taką galę.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.