Rosyjski mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov stwierdził, że „patologiczna natura” Conora McGregora jest powodem jego lekceważących komentarzy i osobistych ataków wobec swoich przeciwników.

Nurmagomedow rozmawiając z mediami po sesji pytań i odpowiedzi ze studentami z Moskiewskiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Moskwie, na dzień przed wojną w mediach społecznościowych z McGregorem, wypowiedział się między innymi na temat obraźliwych słów ze strony byłego rywala z Irlandii.

30-letni „Dagestański Orzeł” był spokojny, odpowiadając na pytania dziennikarzy w tej sprawie:

„Conor chce zawsze być na pierwszych stronach gazet. Może zauważyłeś, ale po każdej gali UFC, Conor ją komentuje. Chwali tych, którzy wygrywają, lub obraża innych. To jest jego sposób na autopromocję. tak właśnie trafia na czołówki gazet. Na pewno wie co robi.

I nie mam z tym problemu, może mówić co chce. Ale kiedy był ze mną w klatce to nic nie powiedział. Kiedy uderzałem go w twarz łokciami i kolanami, nic nie mówił. Kiedy powiedziałem mu że czas na rozmowę, nic nie odpowiedział. A teraz, gdy jest tysiące kilometrów ode mnie, nagle mówi te wszystkie różne rzeczy .

To tylko pokazuje, jaką gnidą on naprawdę jest. Kiedy leżał na macie, nie odzywał się do mnie, i to tak naprawdę ma znaczenie”.

Konflikt medialny w ostatnich dniach pomiędzy zawodnikami przybrał na sile a obie strony używają w nim bardzo niskiej jakości argumentów. Irlandczyk zaczął pierwszy wyśmiewając żonę Nurmagomedova, dodając później że Dagestańczyk ożenił się tak naprawdę z kozą. W odpowiedzi usłyszał, że jest gwałcicielem i hipokrytą, kiedy Khabib jako jedna z niewielu osób, publicznie nawiązał do ostatnich oskarżeń Conora McGregora o napaść na tle seksualnym.  Do akcji zdecydowało się wkroczyć ostatecznie UFC i Dana White którzy skontaktowali się obiema stronami prosząc ich o zaniechanie medialnego konfliktu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.