Conor McGregor oskarżony

Jak poinformowała gazeta New York Times w swoim wydaniu internetowym, supergwiazda MMA, Conor McGregor, jest podejrzany o napaść na tle seksualnym. Nie jest to nowa sprawa, bo ciągnie się ona za nim od miesięcy, jednak tym razem wyciek do prasy jest na tyle poważny, że i my – MMARocks – postanowiliśmy o tym po raz pierwszy napisać.

Były, dwukrotny mistrz UFC i obecnie największa gwiazda mieszanych sportów walki została doprowadzona pod sąd po tym jak kobieta oskarżyła go o napaść na tle seksualnym. Conor nie jest jeszcze oskarżony i odpowiada z wolnej stopy, a nowe informacje cały czas napływają. Jak dodaje NYT, to, że Irlandczyk jest podejrzany o popełnienie czynu zakazanego przez prawo i anonimowa kobieta wskazuje go jako swego oprawcę, nie znaczy, że jest winny – tę kwestię rozstrzygać będzie sąd. Bezsprzecznym jest jednak fakt, że o napaść został pozwany.

Kobieta oskarżyciel sugeruje w sądzie, że zdarzenie miało nastąpić w hotelu Beacon w Dublinie. Policja zabezpieczyła ślady w pokoju w którym rzekomo miało dojść do napaści i nie udziela więcej żadnych informacji na ten temat, a śledztwo jest w toku. Portalowi ESPN udało się dowiedzieć, że osoba z otoczenia McGregora potwierdza, że Conor w grudniu – w którym to miesiącu napaść miała nastąpić – był w tym hotelu. Tak jak pisaliśmy na początku wpisu, sprawa nie jest nowa i w irlandzkich mediach krąży już od miesięcy, jednak prawo w tym kraju zakazuje pisać nawet o inicjałach podejrzanego w sprawach mających seksualne zabarwienie, zanim podejrzany o przestępstwo nie zostanie skazany.

Nawet jeśli oskarżenie jest fałszywe, to wizerunek McGregora kolejny raz ucierpi. W zeszłym roku przed UFC 223, McGregor zaatakował autokar, w którym znajdowała się ekipa Khabiba Nurmagomedova. Rozbił szybę wózkiem do paczek, a odłamki pocięły twarz Michaela Chiesy. Tym samym busem jechała również Karolina Kowalkiewicz z trenerami: Łukaszem Zaborowskim i Emilem Grzelakiem. Pod odpracowaniu tej kary Conor został oskarżony o rozbój i wandalizm gdy roztrzaskał telefon fana o ziemię, a potem włożył go do kieszeni i odszedł.

3 KOMENTARZE

  1. Rudy się nie dostał! Już widzę jak Conor musi kombinować żeby poruchać..

  2. Jeśli Conor trochę nie przystopuje to z jego bogactwa skorzysta całkiem spore grono poszkodowanych oraz pijawek 🙂

  3. OK, ale czy sam zaatakowany autobus oskarżył go o napaść? Jak nie, to się nie liczy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.