Zobaczcie darmową walkę od UFC przed zbliżającą się wielkimi krokami galą UFC 235, na której wystąpi mistrz kategorii półśredniej, Tyron WoodleyThe Chosen One zmierzy się z Kamaru Usmanem. W poprzednim pojedynku przed czasem odprawił on młodszego, utalentowanego Darrena Tilla. Pełna rozpiska gali dostępna jest TUTAJ.

14 KOMENTARZE

 1. Ale dał się wtedy poskręcać jak dzieciak. Woodley dał mu lekcję życia. Odbił się tak od ściany Till, że chyba z powrotem do Liverpoolu doleciał.

 2. Till w 1 rundzie nie wyprowadził nawet ciosu. W 2 lekko przycisnął i chciał zaatakować to dostał luja aż irokez mu się zrobił :juanlaugh:

  Najgorsze jest to że myślałem, że wygra :benny:

 3. Wierzyłem w niego kurwa, jak Amerykanie w moc demokracji. Wierzyłem, że Till jest ostatnim sprawiedliwym, nadzieją białych, żeby przerwać niezasłużone black supremacy. Teraz najbardziej wkurwiający murzyn będzie walczyć z trochę mniej wkurwiającym murzynem i pewnie go nozdrzaty porobi, bo Kamaru jest gorszą wersją woodleya.

  77 to kiedyś była moja ulubiona kategoria, wszystko zniszczone przez jednego roszczeniowego hebana.

 4. Wierzyłem w niego kurwa, jak Amerykanie w moc demokracji. Wierzyłem, że Till jest ostatnim sprawiedliwym, nadzieją białych, żeby przerwać niezasłużone black supremacy. Teraz najbardziej wkurwiający murzyn będzie walczyć z trochę mniej wkurwiającym murzynem i pewnie go nozdrzaty porobi, bo Kamaru jest gorszą wersją woodleya.

  77 to kiedyś była moja ulubiona kategoria, wszystko zniszczone przez jednego roszczeniowego hebana.

  Przecież on nie miał szans z Woodleyem…:siara: Usman to co innego…

 5. Te łokcie na glebie rodem z piekła :antonio:

  Ewidentnie widać braki parterowe, owszem Woodleyem to czołg, silny byk, z dobrym parterem itp., ale Till i Wonderboy z pleców łani jak dzieci, a np.z Conditem wiele na glebie się nie działo.

 6. Walka z rodzaju oddzielamy chłopców od mężczyzn. Kibicuje Tillowi bardzo, ale dobrze, że dostał taką lekcje, wie w którym jest miejscu i nad czym pracować.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.