Data: sobota, 02 marca 2019, 23:00

Transmisja: Pay Per View, Karta wstępna: ESPN

Organizacja: Ultimate Fighting Championship

Hala: T-Mobile Arena

Miejsce: Las Vegas, Nevada, United States

Walka wieczoru

205 lbs: Jon Jones (MMA 23-1-0) vs. Anthony Smith (MMA 31-13-0) | walka o pas | 5 rund

Karta główna

170 lbs: Tyron Woodley (MMA 19-3-1) vs. Kamaru Usman (MMA 14-1-0) | walka o pas | 5 rund

170 lbs: Robbie Lawler (MMA 28-12-0) vs. Ben Askren (MMA 18-0-0) | 3 rundy

115 lbs: Tecia Torres (MMA 10-3-0) vs. Weili Zhang (MMA 18-1-0) | 3 rundy

135 lbs: Cody Garbrandt (MMA 11-2-0) vs. Pedro Munhoz (MMA 17-3-0) | 3 rundy

Karta wstępna

145 lbs: Jeremy Stephens (MMA 28-15-0) vs. Zabit Magomedsharipov (MMA 16-1-0) | 3 rundy

205 lbs: Misha Cirkunov (MMA 14-4-0) vs. Johnny Walker (MMA 16-3-0) | 3 rundy

135 lbs: Alejandro Perez (MMA 21-6-1) vs. Cody Stamann (MMA 17-2-0) | 3 rundy

170 lbs: Diego Sanchez (MMA 28-11-0) vs. Mickey Gall (MMA 5-1-0) | 3 rundy

Karta przedwstępna

185 lbs: Charles Byrd (MMA 10-5-0) vs. Edmen Shahbazyan (MMA 8-0-0) | 3 rundy

135 lbs: Gina Mazany (MMA 5-2-0) vs. Macy Chiasson (MMA 3-0-0) | 3 rundy

135 lbs: Marlon Vera (MMA 14-5-1) vs. Frankie Saenz (MMA 12-5-0) | 3 rundy

115 lbs: Polyana Viana (MMA 10-2-0) vs. Hannah Cifers (MMA 8-3-0) | 3 rundy

41 KOMENTARZE

 1. Woodleya wsadzili na jedną z lepszych gal, to może teraz zamknie japę na chwile, Biedny czarny murzyn:(

  Tylko Tiszja tam potrzebna jak świni kamizelka

 2. Kurwa Cirkunov z Dżeny Łejkelerem na prelimsach, a jakieś no namowe sraki z pizdy na karcie głównej :brainoverload: Dana ty łysy szmaciarzu, pojebało ci się już w tej chciwej głowie do końca.

 3. A Polsat sport puści wstępną czy jak zawsze tylko główną?

  Bo to mocna karta i wypadałoby.

  Walka kobiet #nikogo.

 4. Tylko na chuj ta walka lesbijskiej karlicy na głównej ? I jeszcze nad Garbrandtem

  :siara:

  Może wypadną i będzie wtedy ok

 5. Po chuj te baby na głównej?

  Kurwa Cirkunov z Dżeny Łejkelerem na prelimsach, a jakieś no namowe sraki z pizdy na karcie głównej :brainoverload: Dana ty łysy szmaciarzu, pojebało ci się już w tej chciwej głowie do końca.

  Tylko na chuj ta walka lesbijskiej karlicy na głównej ? I jeszcze nad Garbrandtem

  :siara:

  Pozbyć się tylko kobiet i dać Zabita z whodefookiem i byłoby idealnie.

  A walki babeczek jak zwykle na propsie na Cohones :cohon:

 6. Kurwa Cirkunov z Dżeny Łejkelerem na prelimsach, a jakieś no namowe sraki z pizdy na karcie głównej :brainoverload: Dana ty łysy szmaciarzu, pojebało ci się już w tej chciwej głowie do końca.

  A Wy jak zawsze nie rozumiecie jak to dziala a temat przeciez byl walkowany tysiac razy. Lepiej pobluzgac bez sensu.

 7. A Wy jak zawsze nie rozumiecie jak to dziala a temat przeciez byl walkowany tysiac razy. Lepiej pobluzgac bez sensu.

  No ba! :beer:

 8. Na cohones  jak zwykle seksistowsko. Pozamykać wszystkich w chuj. Stop nienawiści. Kon-st-tucja!

  :siara:

  A tak poważnie,  tak jak przedmówca powyżej, to poprawności nie przeskoczymy. Miejmy nadzieję,  że Tecia wyleci i wsadzą nam Hudefaka z Zabitem. Czekam na tę walkę z niecierpliwością,bo siedzę na pierwszym wagonie i mocno kibicuję przecinakowi.

 9. Kurwa Cirkunov z Dżeny Łejkelerem na prelimsach, a jakieś no namowe sraki z pizdy na karcie głównej :brainoverload: Dana ty łysy szmaciarzu, pojebało ci się już w tej chciwej głowie do końca.

  kuźwa ale wy jesteście udani:beczka: ta klientka co walczy  z tiszią jest pierwszą osobą z Chin, która ma ranking w UFC, Łysy wie co robi , a czas nie jest łaskawy, bo zawodniczka już ma prawie 30 lat i trzeba szybko dociągnąć ją do walki o pas, Pudilova, co jeszcze uczy się walczyć dostaje gorący doping w Pradze, a wy się zastanawiacie co sie będzie działo w Chinach, jak Chinka zawalczy o pas UFC…

  Dlatego Łysy i UFC pewnie bardzo się martwią, co część kibiców sądzi o żeńskiej odmianie mma, w skrócie:

 10. kuźwa ale wy jesteście udani:beczka: ta klientka co walczy  z tiszią jest pierwszą osobą z Chin, która ma ranking w UFC, Łysy wie co robi , a czas nie jest łaskawy, bo zawodniczka już ma prawie 30 lat i trzeba szybko dociągnąć ją do walki o pas, Pudilova, co jeszcze uczy się walczyć dostaje gorący doping w Pradze, a wy się zastanawiacie co sie będzie działo w Chinach, jak Chinka zawalczy o pas UFC…

  Dlatego Łysy i UFC pewnie bardzo się martwią, co część kibiców sądzi o żeńskiej odmianie mma, w skrócie:

  Chuj mnie to boli, że jakaś nonameowa sraka z chin jest planem łysego. Chuj mnie również obchodzi, że jako pierwsza z chin jest w rankingu UFC. Co więcej, chuj mnie interesuje damskie mma. Stąd moje nieukrywane zdziwienie.

 11. Chuj mnie to boli, że jakaś nonameowa sraka z chin jest planem łysego. Chuj mnie również obchodzi, że jako pierwsza z chin jest w rankingu UFC. Co więcej, chuj mnie interesuje damskie mma. Stąd moje nieukrywane zdziwienie.

  i vice versa ze strony UFC :lol:,chuj ich to obchodzi, ważne, żeby hajs się zgadzał a Chiny są sporym krajem, jasne że Misha vs Walker powinnien być częścią ppv, ale to chinka cikucinka ma 40 mln followersów na chińskim odmianie instagramo facebooka a nie Johny Walker, bo to akurat, że Zabit/Jeremy  jest ostatnią walką na prelimsach ma sens, ma to zachęcić ludzi do kupna ppv.

 12. Chuj mnie to boli, że jakaś nonameowa sraka z chin jest planem łysego. Chuj mnie również obchodzi, że jako pierwsza z chin jest w rankingu UFC. Co więcej, chuj mnie interesuje damskie mma. Stąd moje nieukrywane zdziwienie.

  Ale nie powinno chuj Cie obchodzić jak się robi pinionszki, więc po co te nerwy :beer:

  Też bym oczywiście tę walkę wypierdolił w czeluścia prelimsów, ale gala na tyle zacna, że i tak trzeba obejrzeć od deski do deski.

 13. Ale nie powinno chuj Cie obchodzić jak się robi pinionszki, więc po co te nerwy :beer:

  Gdzie tu agresja panie, po drugie to nie moje pieniążki, więc komentuje rozpiske z pozycji fana, a nie księgowego ufc. W ogole liczna księgowych na forum MMA przekracza znacząco liczbę hejterów. Co drugi dba o kasę którejś organizacji. Zadziwiające.

 14. Gdzie tu agresja panie, po drugie to nie moje pieniążki, więc komentuje rozpiske z pozycji fana, a nie księgowego ufc. W ogole liczna księgowych na forum MMA przekracza znacząco liczbę hejterów. Co drugi dba o kasę którejś organizacji. Zadziwiające.

  Nikt tutaj nie dba, po prostu wyjaśniłem dlaczego jest na karcie głównej, sportowo (patrząc na ranking) i widowiskowo tego zestawienia nie powinno być na karcie głównej, robili gorsze rzeczy w przeszłości nie rozumiem po prostu zdziwienia. Jakby to było coś nowego…:fjedzia:

 15. Gdzie tu agresja panie, po drugie to nie moje pieniążki, więc komentuje rozpiske z pozycji fana, a nie księgowego ufc. W ogole liczna księgowych na forum MMA przekracza znacząco liczbę hejterów. Co drugi dba o kasę którejś organizacji. Zadziwiające.

  No jednak żółć z posta się wylewa. Ja mam ich kasę:gdzie:ale jak większość wiem na czym świat stoi, więc z pozycji fana mnie to nie dziwi.

 16. No jednak żółć z posta się wylewa. Ja mam ich kasę:gdzie:ale jak większość wiem na czym świat stoi, więc z pozycji fana mnie to nie dziwi.

  Jaka zolc, toż to nawet nie jest podhejt.

 17. Jaka zolc, toż to nawet nie jest podhejt.

  Patrząc na reakcje niektórych na samą wieść o jakiejś c..wej walce bab na karcie głównej, ciężko nie zauważyć, że kolejna gwiazda żeńskiej odmiany mma to tylko kwestia czasu. Po prostu wystarczy wygrywać walki, być w miarę urodziwą, i gadać o tym jak pokona się Caina i zainteresowanie (nikt nie powiedział, że musi być pozytywne) gwarantowane.

 18. Po chuj te baby na głównej?

  Ja sobie kanapki zrobię w tym czasie. Wstaję na prelimsy, to już będę głodny. :fjedzia:

 19. Chuj mnie to boli, że jakaś nonameowa sraka z chin jest planem łysego. Chuj mnie również obchodzi, że jako pierwsza z chin jest w rankingu UFC. Co więcej, chuj mnie interesuje damskie mma. Stąd moje nieukrywane zdziwienie.

  Kolego nie ma sie co dziwić, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o piniondze.. niech 1% chińczyków dowie sie ze maja kogoś w ufc i z nich 1% kupi ppv to juz mega sukces.

  A za rok dwa bedzie coraz wiecej chinoli w mma.

  Dla porównania całkiem  odmienny sport jakim jest snooker. Kilka lat temu w Chinach nie wiedzieli co to jest. Teraz w Pekinie maja kilka tysięcy klubów a w top50 kilku graczy światowego formatu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.