damian stasiak

Damian Stasiak (MMA 11-7), który podczas gali KSW 51 przegrał z Antunem Račiciem (MMA 24-8-1), w walce o pierwszy w historii KSW pas kategorii koguciej, już niedługo może ponownie pojawić się w klatce największej polskiej marki MMA.

Od jakiegoś czasu Stasiak zapowiada, że chętnie zmierzyłby się w okrągłej klatce z Sebastianem Przybyszem. Mówiąc natomiast o terminie walki podaje, że najlepszy byłby maj.

Zobacz również: Damian Stasiak: „Chciałbym zawalczyć z Sebastianem Przybyszem na jego terenie”

Teraz Damian zapowiedział, że rozpoczyna przygotowania do kolejnego starcia.

Badania krwi zrobione, więc z pewnością coś się szykuje! Czas rozpocząć przygotowania do kolejnej walki!

Badania krwi zrobione, więc z pewnością coś się szykuje!😉 Czas rozpocząć przygotowania do kolejnej walki!💪💪

Publiée par Damian Stasiak sur Mardi 25 février 2020

Warto przypomnieć, że Sebastian Przybysz również potwierdził, iż jest chętny na walkę ze Stasiakiem.

Obydwu zawodników łączy mistrz KSW w wadze koguciej, Antun Racic. Przybysz przegrał z nim w grudniu 2018 roku jednogłośną decyzją sędziów, Stasiak w listopadzie 2019 roku przegrał na punkty większościową decyzją.

Przybysz po przegranej z Racicem w pierwszej rundzie znokautował Bogdana Barbu, a w kolejnym starciu decyzją sędziów pokonał Lemmy’ego Krusica. Było to trzecie zwycięstwo Polaka w organizacji KSW. W debiucie w niecałe dwie minuty posłał on na deski Dawida Gralkę.

Stasiak po nieudanej przygodzie z organizacją UFC, gdzie stoczył sześć pojedynków, z których dwa zwyciężył, powrócił do Polski. Na gali RWC 2 w kwietniu 2019 roku bez problemów rozprawił się z Nikolayem Kondratukiem. W debiucie dla KSW przegrał jednak z Antunem Racicem.

22 KOMENTARZE

 1. To jest niedopuszczalne zachowanie, gdy zawodnikowi wydaje się, że może ubierać koszulkę taką jaką on chcę, otóż nie, nie może, bo KSW to jest swego rodzaju organizacja oparta na biznesie i wewnętrznym regulaminie.

  :kawulpokapoka:

 2. To jest niedopuszczalne zachowanie, gdy zawodnikowi wydaje się, że może ubierać koszulkę taką jaką on chcę, otóż nie, nie może, bo KSW to jest swego rodzaju organizacja oparta na biznesie i wewnętrznym regulaminie.

  :kawulpokapoka:

  Mylisz się. Jest to znak, że KSW może mieć każdego zawodnika. Również tych z 1 organizacji świata

 3. Dzień dobry Szanownym Komentującym.

  Pan Maciej i Pan Martin sobie od ust odejmą byle tylko zawodnicy mieli luksusy, a tutaj taka niegodziwość.

  Pozdrawiam serdecznie.

 4. Witam , Ja tam Kurczę oglądam zawsze walki Pana Damiana z ogromnym zaciekawieniem , oczywiście zawsze trzymam kciuki , jeden z moich ulubionych zawodników na naszym podwórku , liczę na efektowny powrót na zwycięska ścieżkę . Bez szydery z kulturą. Pozdrawiam

 5. Napisalem przeklenstwo i komentarz usuniety. Przestaje pisac i komentowac bo jestem za stary zeby teraz udawac ze nie uzywam takiego jezyka. Po co byc sztucznym.

 6. Napisalem przeklenstwo i komentarz usuniety. Przestaje pisac i komentowac bo jestem za stary zeby teraz udawac ze nie uzywam takiego jezyka. Po co byc sztucznym.

  Jakiego konkretnie kalibru wulgaryzmy zawarł Pan w swoim poście?

  Miłego dnia!

 7. Napisalem przeklenstwo i komentarz usuniety. Przestaje pisac i komentowac bo jestem za stary zeby teraz udawac ze nie uzywam takiego jezyka. Po co byc sztucznym.

  Panie kolego po co te pochopne decyzje, nie bądź Pan w gorącej wodzie kąpany. Czy jedną niesnaską warto zamykać się na tak cudownych ludzi i tak cudowne forum? Myślę że nie sądzę. Masz we mnie oparcie, myślę że wszyscy jak jeden mąż pomożemy Ci zmienić się na lepsze, my chwale wszechstylowej walki wręcz!

 8. Napisalem przeklenstwo i komentarz usuniety. Przestaje pisac i komentowac bo jestem za stary zeby teraz udawac ze nie uzywam takiego jezyka. Po co byc sztucznym.

 9. więc z pewnością coś się szykuje!

  Drogi Panie Damianie.

  Szykuje się soczysta, pelna dynamizatorow reprymenda od Pana Lewandowskiego. Nie przystoi z takim logotypem się dziś Panu publicznie pokazywać

 10. A ja myślałem ze to szczepionka przeciw Ospie

  Z powazaniem i szacunkiem

  myślę, że może być to szczepionka, która chroni przed chorobą wywołaną słuchaniem bajkopisarstwa Pana Lewandowskiego.

  Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.

 11. Kurwa mać

  Ciekawe czy usuną

  :muttley:

  I po co to? Komu to potrzebne ? Uprasza się kolegę o spokój. A gdyby tak Damian to przeczytał ? Mogłoby być mu przykro.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.