Marlon Vera

Po raz kolejny kilka cierpkich słów wymienili za pośrednictwem mediów Marlon „Chito” Vera oraz Petr Yan. Panowie starają się zestawić swoją walkę na listopad.

Rywalizacja Marlona Very z Petrem Yanem właśnie wzbogaciła się o kolejny rozdział. Wychodzący z porażki w walce mistrzowskiej z „Suga” Seanem O’Malleyem na UFC 299 „Chito” Vera ponownie zaczepił Rosjanina w wywiadzie z Cameronem Hanesem:

W idealnym świecie – chciałbym zawalczyć w listopadzie w Madison Square Garden z Petrem Yanem. Ta walka to pewniak dla fanów, dla UFC, były mistrz przeciwko pretendentowi do pasa. Zwycięzca może spokojnie oczekiwać na kolejną walkę o pas. Obaj damy z siebie wszystko, bo to pojedynek z dużym statusem. Wiele postawimy na szali.

Vera zdradził także, że Petr Yan w przeszłości dwukrotnie odmawiał już z nim starcia:

Wcześniej odrzucał. Widzieliśmy się przed moją ostatnią walką, bo on też walczył na tej gali – powiedział: „Hej, jesteś następny”. Ja na to: „O czym ty gadasz, dwa razy odrzuciłeś walkę ze mną. Nie udawaj teraz twardziela”. Odpowiedział mi: „Nie, to nie był dla mnie odpowiedni czas”.

Petr Yan również występował na UFC 299 – zwyciężył wtedy przez decyzję sędziowską nad Songiem Yadongiem i powrócił na zwycięską ścieżkę. Rosjanin w odpowiedzi na zaczepkę ze strony „Chito” Very wystosował odpowiedź na portalu X, co z kolei sprowokowało krótką wymianę zdań:

Bądźmy szczerzy, gdybyśmy zawalczyli wcześniej, nigdy nie dotarłbyś do walki o tytuł. Wszystko ma swój czas, a czas na twoje manto nadchodzi wkrótce, „Chito” Vera.

Zamknij się, k***a, po prostu się staw.

Próbuj dalej się oszukiwać, że ktoś może odmówić walki z chodzącym workiem treningowym.

Weteran Marlon „Chito” Vera w UFC debiutował w 2014 roku na gali UFC 180. W 23 walkach w tej federacji zanotował bilans 15-8. Rosjanin Petr Yan z kolei w UFC walczy od roku 2018, a mistrzem został po wykończeniu Jose Aldo na UFC 251 w lipcu 2020. Dzięki ostatniemu zwycięstwu nad Songiem Yadongiem przerwał niekorzystną serię trzech porażek z rzędu przeciw Aljamainowi Sterlingowi, Seanowi O’Malleyowi oraz Merabowi Dvalishviliemu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,703 komentarzy 26,901 polubień

jak lubię Ekwadorczyka tak w ostatnim pojedynku dał ciał i nawet jak by zawalczył w wygrał walka o pas się nie należy mu

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Featherweight

1,939 komentarzy 4,149 polubień

"Keep lying to yourself that someone can refuse to fight a walking punching bag"
Wolę Chito ale w szermierce tweetowej 1:0 dla Yana :jjsmile:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Zaraza
Zaraza

Legacy FC
Middleweight

2,065 komentarzy 2,281 polubień

Petr w punkt! Ładnie go wyjasnil

Odpowiedz polub

Avatar of JosueEstebanez
JosueEstebanez

ONE FC
Super Heavyweight

2,627 komentarzy 4,092 polubień

Yan mu zrobi mielonkę z gęby

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of dawid91
dawid91

Maximum FC
Featherweight

1,482 komentarzy 4,976 polubień

Chito nie widzę w pojedynku z Yanem. Jego właściwie nie widzę w żadnym pojedynku gdzie przeciwnik dobrze pracuje na nogach, a nie stoi w miejscu jak drzewo

Odpowiedz 1 Like

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,703 komentarzy 26,901 polubień

Chito nie widzę w pojedynku z Yanem. Jego właśnie nie widzę w żadnym pojedynku gdzie przeciwnik dobrze pracuje na nogach, a nie stoi w miejscu jak drzewo

@Drzewo

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

12,165 komentarzy 28,099 polubień

@Drzewo

To nie o mnie tak, o mnie tak nie :aletoniedomnietak:

Odpowiedz polub