Conor McGregor i John Kavanagh

Pod koniec 2018 roku, John Kavanagh, wieloletni trener Conora McGregora powiedział w jednym z wywiadów, że nie wie czy dalej będzie współpracował z Irlandczykiem.

Conor będzie musiał mnie na pewno przekonać, żeby zrobić to ponownie. Uwielbiam go. Kocham tę całą drogę, którą razem przebyliśmy, ale potrzebuję dobrego powodu, żeby dalej to robić. To może być walka z Diazem, to może być rewanż z Khabibem. Jeśli jednak powie mi, że UFC chce aby walczył z kimkolwiek i on się na to zgodzi, to będę życzył mu powodzenia.

Wygląda jednak na to, że trener zmienił zdanie w tej sprawie, bowiem w najnowszej rozmowie dla Irish Mirror,  Kavanagh stwierdził:

Nie wątpię w powrót Conora i jestem pewny, że będę przy tym razem z nim. Rozmawiamy prawie codziennie. Na razie Conor nie ma ustalonej żadnej walki, ale jak tylko starcie pojawi się na horyzoncie zbierzemy ponownie nasz stary gang i zaczniemy działać, trenować. Jestem pewny, że Conor ponownie skradnie show.

Na razie jednak nie wiadomo kiedy do wznowienia współpracy dojdzie, ponieważ Conor McGregor nie ma ustalonego żadnego terminu na powrót do oktagonu UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.