Conor McGregor

Conor McGregor, który jakiś czas temu zapowiedział, że przechodzi na sportową emeryturę szybko zmienił zdanie w tej sprawie i chociaż na razie nie wiadomo kiedy ostatecznie powróci do walczenia, wszystko wskazuje na to, że zobaczymy jeszcze Irlandczyka w klatce UFC.

Sam szef organizacji UFC powiedział niedawno, że jest pewien, iż Conor ponownie zawalczy.

Conor lubi trzymać w ręku najlepsze karty i robić to, na co ma ochotę. Doszliśmy jednak do porozumienia i Conor McGregor ponownie zawalczy. Jesteśmy w stałym kontakcie z Conorem. Sprawy idą dobrze i niedługo coś wymyślimy. Rozmawiamy właśnie o potencjalnych walkach i jego powrocie. Właśnie wszystko planujemy i niedługo spotkamy się twarzą w twarz, żeby dograć szczegóły.

Spotkanie na razie nie doszło do skutku. Szef UFC jest jednak pewny, że niedługo wszystko się poukłada.

Conor natomiast komentując jeden z tweetów, w którym to ktoś napisał, że bardzo chciałby zobaczyć ponownie Irlandczyka w klatce, ale nie widzi sensu, aby McGregor walczył ponownie i lepiej dla niego będzie jak skupi się na biznesie i zarabianiu pieniędzy, odpowiedział:

Słyszę Cię i podoba mi się to. Jeśli jednak postawię sprawy uczciwie wobec siebie samego, to myślę, że nigdy nie będę potrafił całkowicie zrezygnować z walczenia. Wszyscy jesteśmy fighterami w tym świecie i każdy z nas będzie walczył do końca swoich dni. Dlaczego więc nie robić tego na żywo w PPV?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.