Wideo: Germaine de Randamie ubija Aspen Ladd jednym ciosem

W walce wieczoru nie obyło się bez kontrowersji. Germaine de Randamie już po 13 sekundach stójkowych szachów wyprowadziła prawego prostego, który rzucił na matę Amerykankę, do akcji szybko wkroczył sędzia Herb Dean i przerwał pojedynek, jednak Ladd uważała, że bez problemów może kontynuować walkę.

Michael Bisping oraz reszta komentatorów stwierdziła, że decyzja arbitra była jak najbardziej słuszna, gdyż cios wylądował prosto na szczęce Aspen i kolejne ciosy w parterze odbiłyby się na zdrowiu Kalifornijki.

28 KOMENTARZE

 1. :gdzie:Wspomnicie moje słowa, Ladd ją zmieli w drugiej rundzie i nie będzie to przyjemny widok.. :siara::redford:

  :robertmakeup:

 2. No była jeszcze trochę przytomna i może by przetrwała

  Ale poleciała nieźle i wszyscy byli przestraszeni jej cięciem wagi więc sama sobie na to zapracowała…

 3. "Teraz czuję się fantastycznie" :razz:ociesznymirek:

  Ale szczerze – zwolnić każdego kto odpowiada za to, że została dopuszczona do walki po tym co wszyscy widzieli na ważeniu. Albo przynajmniej jakąś karę nałożyć. Ona tę walkę przegrała podczas przygotowań.

 4. Ladd to zwykła kluska, to musiało się tak skończyć. Stójka jak u Rondy.

  Przerwanie szybkie, ale po tym pierwszym ciosie odwróciła się plecami niczym Cigano.

 5. Bez stójki wyżej nie podskoczy. Młoda jest, więc może jeszcze się poprawi, tylko michy niech zacznie pilnować, bo kiedyś się wyłoży na samym cięciu.

 6. Proszę kolejnego redaktora o to samo: nie używajcie w nagłówkach słowa "ubijać". Szybki wpierdol szybkim wpierdolem, ale profesjonalizm wymaga aby jednak zachować jakiś szacunek do przegranego/przegranej.

 7. Ladd to zwykła kluska, to musiało się tak skończyć. Stójka jak u Rondy.

  Przerwanie szybkie, ale po tym pierwszym ciosie odwróciła się plecami niczym Cigano.

  Wszyscy skupieni na tym jak Ladd wyglądała na ważeniu, a jak wyglądała w oktagonie? Jak amatorka walcząca z wielokrotną mistrzynią kickboxingu…

  Gdyby taka Suarez trafiła na bardziej kompetentą stojkowiczkę to też by się tak skończyło. Nie wiem co sobie myśli UFC promując te zawodniczki, ale to jest trochę słabe jak w eliminatorze do walki o pas kolejny raz okazuje się, ze ktoś ma słabą stojkę – a Ladd to właśnie była niewiadomoa moim zdaniem – 8 walk, i tak właściwie z nikim kto naprawdę potrafi uderzyć nie walczyła. A to nie jest pierwszy raz, UFC miało przecież mistrzynie, które nie potrafiły przyjąć porządnego ciosu. Problem w tym, że ostatnią msitrzynią, która grapplerką była Tate po pokonaniu Holm, która pokonała Rondę, jak te zawodniczki wyglądają z dzisiejszej perspektywy nie trzeba chyba wyjaśniać… Moja teoria jest taka, że UFC chciałoby mieć dziewczynę, która dominuje inne w parterze, bo to jest bezkrwawe i da się łatwiej sprzedać, niż taka trolica Nunes brutalizująca przeciwniczki. Tylko, ze ten etap żeńskiego mma już minął i to ze 4 lata temu a ci dalej promują zawodniczki w stylu Dern, Suarez i  Ladd … to nie znaczy, że zapaśniczka czy specjalistka bjj nie jest w stanie wygrać pasa,ale nie wróżę długiej dominacji…

 8. Zero kontrowersji. Herb powinien dostać jakiś order zasługi bo uratował jej życie, ten potwór by ją zamordował przecież.

 9. Wszyscy skupieni na tym jak Ladd wyglądała na ważeniu, a jak wyglądała w oktagonie? Jak amatorka walcząca z wielokrotną mistrzynią kickboxingu…

  Taka Aspen Ladd prawdopodobnie zgwałciłaby Szewczenko w koguciej, bo szedłby hardkorowy parter, a tam Ladd byłaby zbyt silna.

  xD

 10. xD

  Pisałem o parterze…w którym byłaby za silna (również fizycznie) dla Szewczenko…coś nie tak z moim myśleniem? Ale fajnie, że ci się chce szukać starych postów, a właściwie pojedynczych zdań, kolejny raz udowadniasz jakim jesteś ułomem.

 11. Pisałem o parterze…w którym byłaby za silna (również fizycznie) dla Szewczenko…coś nie tak z moim myśleniem? Ale fajnie, że ci się chce szukać starych postów, a właściwie pojedynczych zdań, kolejny raz udowadniasz jakim jesteś ułomem.

  Od gwałcenia najlepszej zawodniczki EVER, nawet w parterze do amatorki teraz, musisz lepiej kalibrować.

  Lepsza Pena była jak dziecko we mgle w parterze z Valentinką a ty jakieś bajki o gwałtach Ladd sprzedajesz.

  I nie denerwuj się tak, pisz mniej głupot bo je łatwo zapamiętać, więc szukałem raptem 20 sekund

 12. Ty @majkelo89  też pisales że Aspen  ja wyjaśni więc nie wiem z czego się nabijasz :DC:

  Pisałem to przed ważeniem. W takiej formie nie miała prawa wygrać i zmieniłem swój typ. Pablo mimo to upierał się, że Ladd ogarnie. Chyba widzisz różnicę?

 13. Pisałem to przed ważeniem. W takiej formie nie miała prawa wygrać i zmieniłem swój typ. Pablo mimo to upierał się, że Ladd ogarnie. Chyba widzisz różnicę?

  no różnica jakaś tam  jest :mamed: mimo to Ladd ma stojke jak pyza i nawet gdyby ważenie przeszlo gładko jak po masle byla by w stojce zdominowana.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.