Amanda Nunes znokautowała Cris Cyborg w pierwszej rundzie pojedynku i została pierwszą podwójną mistrzynią w historii UFC. Brazylijka jest od dzisiaj posiadaczką pasów w kategorii koguciej oraz piórkowej.

Obie zawodniczki rozpoczęły walkę od szalonej wymiany na środku oktagonu. Zwycięsko wyszła z niej Amanda Nunes, która naruszyła Cyborg mocnym uderzeniem. Cristiane zaczęła walczyć o przetrwanie, ale Amanda podkręciła tempo i kolejnymi ciosami ostatecznie znokautowała Cyborg oraz odebrała jej pas w kategorii do 145 funtów. Całość potrwała zaledwie 51 sekund.

5 KOMENTARZE

  1. Najlepsza jest, co tu dużo gadać, bardzo poukładany boks. W stójce to żadna inna babeczka nie ma do niej podjazdu. Ładnie się oglądało, jak Cyborg zrobiła faceplanta.

  2. Szkoda kurła, Cyborg to luzara.Ale spieta byla juz przed konfami, na wazeniach… jakby przeczuwala. Amandeudz byl spokojny za to i pewny.

  3. Cóż to była za kanonada!!! Kapitalna dyspozycja Nunes. Czapki z głów!!! Swoją drogą trochę mi sie przypomniało starcie sprzed lat a mianowicie Chuck Liddell vs Wanderlei Silva – podobna różnica w stylu wyprowadzania ciosów 😉

  4. Krystyna trafiła na młodszą wersję samej siebie. Od kilku walk wyglądała jak nie ona. Brakowało mi tej agresji z czasów Chute Boxe. Amanda ją załatwiła tak jak ona kiedyś swoje rywalki.Coś Ty Kryśka uczyniła w domu moim….tym kalkulowaniem swoim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.