Fot: Sebastian Rudnicki / KSW

Thierry Rameau Sokoudjou nie czekał długo z kolejną walką po gali KSW Colosseum. Jak się okazuje, była to błędna decyzja, która będzie go kosztowała sporo zdrowia.

Otóż „African Asasin” poległ przez nokaut w boju z Sergiejem Kharitonovem na gali M-1 Challenge 80: Battle in the Celestial Empire 2, która odbyła się w chińskim Harbin. Niedawny rywal Łukasza Jurkowskiego już po pierwszym nokautującym ciosie stracił przytomność, a później przyjął jeszcze kilka uderzeń zanim pojedynek przerwał sędzia ringowy:

39 KOMENTARZE

 1. Kharitonov już mógł go nie dobijać, bo sędzia włączył zapłon, ale czego się spodziewać od tak inteligentnego gościa:siara: Zawsze się zastanawiam, czy w ferworze walki istnieje ryzyko rozwalenia przeciwnikowi czaszki jakby sędzia dopijał kawę?

 2. Wow…Soko chyżo zaatakował na tym krótkim filmiku! Widać, że czuje większy respekt przed umiejętnościami komentatora ksw niż jakiegoś rosyjskiego buma.

 3. Wow…Soko chyżo zaatakował na tym krótkim filmiku! Widać, że czuje większy respekt przed umiejętnościami komentatora ksw niż jakiegoś rosyjskiego buma.

  To nie jest bum. Naszych ciężkich na ten moment wciąga nosem.

 4. To nie jest bum. Naszych ciężkich na ten moment wciąga nosem.

  Serio?:benny:

  Masz ty rozum i godność człowieka?

  :no no:

  Jestem z Cohones.

 5. Sokoudjou i tak nie zależy na wygranej, liczą się dla niego przede wszystkim pieniądze. Skoro lata za hajsem po różnych federacjach, to jest duże prawdopodobieństwo, że zawalczy na FENie. Z Zontkiem bym go widział 😉

 6. Wow…Soko chyżo zaatakował na tym krótkim filmiku! Widać, że czuje większy respekt przed umiejętnościami komentatora ksw niż jakiegoś rosyjskiego buma.

  Niech ktoś to usunie zanim Minister Zalewska wpisami z cohones zacznie bronić swojej reformy.

 7. Niech ktoś to usunie zanim Minister Zalewska wpisami z cohones zacznie bronić swojej reformy.

  Może mi powiesz, że jakiś słaby ruski>Juras?

 8. Kharitonow dużo większy i cięższy od Sokodjou, nawet jak na wagę ciężką zawsze miał niezłe kowadło. Można się było spodziewać że jak już trafi to Soko pójdzie spać, a że trafił dość wcześnie to walka nie trwała zbyt długo.

 9. Soko od co najmniej trzech lat kończy tak praktycznie każdą walkę z pełnosprawnym, kompetentnym rywalem, więc ciężko mówić o zaskoczeniu.

 10. Sokoudjou i tak nie zależy na wygranej, liczą się dla niego przede wszystkim pieniądze. Skoro lata za hajsem po różnych federacjach, to jest duże prawdopodobieństwo, że zawalczy na FENie. Z Zontkiem bym go widział 😉

  jedno wyklucza drugie! :bayan:

 11. Kebab ty tak na serio teraz ? 😕

  Nie, ale znalazło się kilka pelikanów :mamed:. Jestem w tym coraz lepszy ::snoopd::.

 12. Kharitonov stara szkoła Pride, wbijał młotki mimo że gość leżał kompletnie odcięty 🙂 Soko idzie drogą Monsona, jeszcze kilka KO-sów i nie będzie co zbierać.

 13. Soko od co najmniej trzech lat kończy tak praktycznie każdą walkę z pełnosprawnym, kompetentnym rywalem, więc ciężko mówić o zaskoczeniu.

  A Ty dalej cisniesz Jurasowi:OK::wink: mysle ze za odpowiednia cene to i Juras by go skonczyl przed czasem:fjedzia: po prostu kwestia " dogadnia sie":werdum:

 14. A Ty dalej cisniesz Jurasowi:OK::wink: mysle ze za odpowiednia cene to i Juras by go skonczyl przed czasem:fjedzia: po prostu kwestia " dogadnia sie":werdum:

  Twierdzisz, że to była ustawka? O Ty balasie! Ludzie, wołać bagiety!!1!one!!SPOILER
  :lol::beer:

 15. Jak widać Soko tutaj dostał szerszy kontrakt, który wymuszał na nim szarżę od pierwszej sekundy. W KSW miał kontrakt w wersji light.

  A tak na marginesie – skoro dwóch tak zasłużonych zawodników wygrało ostatnio z Soko w tak świetnym stylu, to może by ich zestawić razem? Sportowo się broni :goldi:

 16. Niech idzie na emeryturę, obita morda, rekord na minusie już, ale w sumie KSW może jeszcze go zakontraktować jako legendarnego wojownika

 17. Ruscy to lubią przeginać. Jak do Polski przyjechał przegrywać, to wiadomo było, że żadna krzywda mu się nie stanie. Jak mu Rosjanie za to samo zabulili, to nie tylko ciężki Kaos w 40 sekund, ale i jeszcze po ryju, jak już był nieprzytomny. Ech, czarnemu to zawsze wiatr w oczy…

 18. To nie jest bum. Naszych ciężkich na ten moment wciąga nosem.

  Longer by go rozjechał w 30 sekund. No chyba że sam by poległ. Tak czy inaczej:sparta:.

 19. Kharitonow dużo większy i cięższy od Sokodjou, nawet jak na wagę ciężką zawsze miał niezłe kowadło. Można się było spodziewać że jak już trafi to Soko pójdzie spać, a że trafił dość wcześnie to walka nie trwała zbyt długo.

  To samo chciałem napisać tylko mi się nie chciało.

 20. Longer by go rozjechał w 30 sekund. No chyba że sam by poległ. Tak czy inaczej:sparta:.

  Longer to akurat ma tendencje do padania po jednym celnym ala skukoczu :fjedzia:

 21. Co za hejtery. Daję po tysiaku za adres i nr ip każdego z was…

    Juras płaci

  Jak juras potwierdzi to za tysiaka od razu podam swoj :tysonhappy:

 22. Longer by go rozjechał w 30 sekund. No chyba że sam by poległ. Tak czy inaczej:sparta:.

  Pozwolę się nie zgodzić, choć jak widziałem w Teleekspresie walkę Kharitonova z Ayalą to takim lujem można go posłać na dechy(Ayala nie dobijał!). Obawiam się jednak, że nie udało by się takiego ciosu Longerowi wyprowadzić już nie mówiąc o innych ciężkich. Kontrakt z Bellatorem zapewne Sergiei jeszcze ma, zobaczymy jak sobie poradzi w następnej walce z kimś mocniejszym, bo Soko wskoczył na zastępstwo.

 23. Co za hejtery. Daję po tysiaku za adres i nr ip każdego z was…

  ile? za tysiaka od łba to czemu nie 😀

  edit: ile za samo ip? 😆

  edit2: zawsze mnie rozpierdala że Soko jest młodszy ode mnie 🙁

 24. Pozwolę się nie zgodzić, choć jak widziałem w Teleekspresie walkę Kharitonova z Ayalą to takim lujem można go posłać na dechy(Ayala nie dobijał!). Obawiam się jednak, że nie udało by się takiego ciosu Longerowi wyprowadzić już nie mówiąc o innych ciężkich. Kontrakt z Bellatorem zapewne Sergiei jeszcze ma, zobaczymy jak sobie poradzi w następnej walce z kimś mocniejszym, bo Soko wskoczył na zastępstwo.

  Pisałem bardziej dla żartu jak @Khebabib wcześniej, ale tak na poważnie, to gdyby taka walka miała miejsce dzisiaj, to mimo że oczywiście Sergei byłby dużym faworytem, to jednak wcale nie skreślałbym od razu Longera. Sergei w ostatnich latach zrobił się zauważalnie grubszy i wolniejszy, a porządny luj, jak sam zauważyłeś jest w stanie wyłączyć mu światło. Szybko i mocno walnąć akurat Michał zawsze potrafił, a od kiedy uczy się u Trenera Kościelskiego, wyraźnie poprawił całokształt. Wygrał chyba ostatnie 5 walk pod rząd, a mimo że niektórzy przeciwnicy pozostawiali (delikatnie mówiąc) wiele do życzenia, to z np. Kitą i Smoldarevem poradził sobie równie łatwo. No i jest ponad 10 lat młodszy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.