Robert Ruchała jest pewny swego przed drugą walką z Patrykiem Kaczmarczykiem. Były tymczasowy mistrz KSW powróci do klatki po przegranej i jest zdania, iż ta porażka bardzo dużo mu dała.

W walce mistrzowskiej o tymczasowy pas wagi piórkowej podczas gali XTB KSW 94 Robert Ruchała, numer jeden rankingu tej kategorii wagowej, stanie do rywalizacji z Patrykiem Kaczmarczykiem, zajmującym drugie miejsce w zestawieniu. Przed zbliżającym się starciem Ruchała w rozmowie z Arturem Mazurem dla kanału Klatka po klatce odniósł się do swojej ostatniej przegranej z Salahdine’em Parnasse’em.

Ostatnia walka dużo mi pokazała, nad czym muszę pracować, na czym się muszę skupić i szczerze powiedziawszy, biorę przykład z Salahdine’a. Biorę przykład z niego i dziękuję mu za walkę. Pokazał mi w czym jest lepszy i nad czym ja muszę pracować.

Ruchała dodał też, że od ostatniego pojedynku bardzo rozwinął swoje umiejętności. Mówiąc natomiast o starciu z Kaczmarczykiem stwierdził:

MMA jest nieprzewidywalne i to właśnie ta nieprzewidywalność jest kluczem. To już Mamed pokazywał, jest techniczny, ale jest też bardzo nieprzewidywalny i dlatego jest trudnym zawodnikiem.

Walka Roberta Ruchały z Patrykiem Kaczmarczykiem będzie trzecim starciem tych zawodników. W pierwszej konfrontacji, do której doszło w boju amatorskim, Kaczmarczyk był górą. W rewanżu, który odbył się na gali KSW 64, to Ruchała okazał się lepszy i wyszedł z walki jako zwycięzca.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

10,839 komentarzy 43,398 polubień

To znaczy?

Idziesz pracować na budowę czy odchodzisz do Strikeforce?

:mamed:

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

17,024 komentarzy 45,150 polubień

Przykład to ty lepiej z Gamrota weź, a z porażki wyciągnij wnioski.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,733 komentarzy 26,965 polubień

Aaaaaaaaaaaaaa
Aaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa.

Odpowiedz 4 polubień