Igor Michaliszyn poinformował, że kontuzja kolana, której doznał w ostatniej walce nie jest poważna. Były pretendent do tytułu zapowiada szybki powrót do pełnej sprawności i liczy na rewanż z Adrianem Bartosińskim.

W walce wieczoru gali XTB KSW 94, która odbyła się 11 maja, doszło do mistrzowskiego starcia o pas wagi półśredniej. W pojedynku tym niepokonany dominator tej kategorii wagowej, Adrian Bartosiński zmierzył się z będącym na fali pięciu tryumfów z rzędu numerem trzy rankingu dywizji półśredniej Igorem Michaliszynem. Starcie zakończyło się w trzeciej rundzie dźwignią na kolano w wykonaniu mistrza. Po walce Igor Michaliszyn przeszedł badanie kolana, a teraz poinformował o jego wynikach.

Dobre wieści!
Kilka tygodni rehabilitacji i mogę wracać na matę. Noga tylko musi chwile odpocząć i będzie w pełni zdrowa! Dziś już regeneracyjnie 2,5 km w basenie.

Michaliszyn zwrócił się również do swojego byłego rywala.

Adrianie Bartosiński, honorowo podjąłem walkę na 10 dni przed. Honorowo zacisnąłem zęby i zrobiłem limit mistrzowski. Przegrałem i honorowo oddaję Ci szacunek. Czy teraz Ty honorowo dasz mi rewanż z pełnym obozem?

W wywiadzie z Mamedem Artur Mazur mówi, że KSW 100 u mnie na rejonie. Klei się.

Igor Michaliszyn zadebiutował w KSW w lutym zeszłego roku i już w drugiej minucie pojedynku posłał na deski Idrisa Amizhaeva. W drugim pojedynku zmierzył się z Krystianem Bielskim i też rozbił go przed czasem. 27-latek z Dąbrowy Górniczej ma na koncie dziesięć wygranych pojedynków, z których siedem zakończył przed czasem, a cztery razy zrobił to już w pierwszej rundzie.