Już 13 czerwca Krystian Pudzianowski (MMA 1-0) zadebiutuje w organizacji Fight Exclusive Night. Jego walka będzie jedną z głównych atrakcji gali FEN 28, która transitowana będzie w systemie PPV.

Paweł Jóźwiak w rozmowie z polsatsport.pl opowiedział o podpisaniu kontraktu z Pudzianowskim.

„Cieszę się, że w końcu udało nam się podpisać bardzo duże, medialne nazwisko, jakim bez wątpienia jest Krystian Pudzianowski, a jak wiemy Pudzianowski to jest nazwisko, które od lat elektryzuje wszystkich fanów sportów walki w całej Polsce i nie tylko. Mam nadzieję, że to będzie przełomowy moment dla naszej organizacji. Tak, jak kiedyś starszy brat Krystiana, Mariusz, pociągnął mocno do przodu naszą największą konkurencję, teraz Krystian zrobi podobną robotę dla nas i razem pójdziemy bardzo wysoko do przodu, a historyczna, pierwsza gala FEN 28 w PPV zakończy się sukcesem, bo taki jest nasz plan.”

Prezes Fight Exclusive Night zdradził również, że są już plany na przyszłość związane z Krystianem Pudzianowskim.

„Bardzo mi się podobała ta walka. Była bardzo emocjonująca. Widać po Krystianie, że pomimo tego, że był to jego debiut, nie było w nim wielkiego stresu. Ma ogromne serducho do walki, co pokazał. Potencjał też jest. On na pewno będzie szlifował swoje umiejętności i z każdą walką będzie coraz mocniejszy. Mam nadzieję, że zajdzie wysoko w tym sporcie. Jest to facet ambitny, honorowy, naprawdę są ogromne oczekiwania wobec niego. Jako federacja dołożymy wszelkich starań, żeby ci rywale byli dla niego efektowni i dopasowani do jego poziomu. Wiadomo, że stopniowo poprzeczkę będziemy podwyższać, ale to będzie taka wzajemna współpraca, symbioza, aby obydwie strony były bardzo zadowolone. Liczę, że to będzie przełomowy moment dla naszej organizacji.”

Całą rozmowę Pawła Jóźwiaka z polsatsport.pl możecie zobaczyć klikając tutaj.

39 KOMENTARZE

 1. bardzo duże, medialne nazwisko, jakim bez wątpienia jest K̶r̶y̶s̶t̶i̶a̶n̶ Pudzianowski,

  Poprawiłem

  Mam nadzieję, że zajdzie wysoko w tym sporcie.

  :mjsmile:

  39 letni prospekt, nadzieja tego sportu:redford:

 2. Paweł Jóźwiak o podpisaniu Pudzianowskiego: Mam nadzieję, że zajdzie wysoko w tym sporcie

  Już 13 czerwca Krystian Pudzianowski (MMA 1-0) zadebiutuje w organizacji Fight Exclusive Night. Jego walka będzie jedną z głównych atrakcji gali FEN 28, która transitowana będzie w systemie PPV.

  Paweł Jóźwiak w rozmowie z polsatsport.pl opowiedział o podpisaniu kontraktu z Pudzianowskim.

  "Cieszę się, że w końcu udało nam się podpisać bardzo duże, medialne nazwisko, jakim bez wątpienia jest Krystian Pudzianowski, a jak wiemy Pudzianowski to jest nazwisko, które od lat elektryzuje wszystkich fanów sportów walki w całej Polsce i nie tylko. Mam nadzieję, że to będzie przełomowy moment dla naszej organizacji. Tak, jak kiedyś starszy brat Krystiana, Mariusz, pociągnął mocno do przodu naszą największą konkurencję, teraz Krystian zrobi podobną robotę dla nas i razem pójdziemy bardzo wysoko do przodu, a historyczna, pierwsza gala FEN 28 w PPV zakończy się sukcesem, bo taki jest nasz plan."

  Prezes Fight Exclusive Night zdradził również, że są już plany na przyszłość związane z Krystianem Pudzianowskim.

  "Bardzo mi się podobała ta walka. Była bardzo emocjonująca. Widać po Krystianie, że pomimo tego, że był to jego debiut, nie było w nim wielkiego stresu. Ma ogromne serducho do walki, co pokazał. Potencjał też jest. On na pewno będzie szlifował swoje umiejętności i z każdą walką będzie coraz mocniejszy. Mam nadzieję, że zajdzie wysoko w tym sporcie. Jest to facet ambitny, honorowy, naprawdę są ogromne oczekiwania wobec niego. Jako federacja dołożymy wszelkich starań, żeby ci rywale byli dla niego efektowni i dopasowani do jego poziomu. Wiadomo, że stopniowo poprzeczkę będziemy podwyższać, ale to będzie taka wzajemna współpraca, symbioza, aby obydwie strony były bardzo zadowolone. Liczę, że to będzie przełomowy moment dla naszej organizacji."

  Całą rozmowę Pawła Jóźwiaka z polsatsport.pl możecie zobaczyć klikając tutaj.

  A w ogóle to czy tylko ja mam takie wrażenie, że słodkiewicz by to wygrał, gdyby sędzia puscil. Pudzianowski już nie miał żadnej mocy w lutach i miał mniej tlenu, imo w drugiej by poległ

 3. Nazwisko Pudzianowski elektryzuje ale to nie ten Pudzianowski co trzeba..

  Wiadomo, że musi ładnie mówić o LILPUDZ, ale no poziom który pokazał na "solówce" na FFF to remiza, pizdy z całej epy po wykonaniu gwiazdy polarnej, myślę, że z Wujkiem Samo Zło mogliby zestawić, ale pierdolamento o sportowym aspekcie NO KURWA NIE

 4. A może zajdzie wyżej od Pudziana i to Pudzian będzie wtedy znany jako brat Pudziana, a brat Pudziana będzie Pudzianem

  :damjan::razz:udzianfap:

  Dawaj na ring zaraz cię zniszczę zaraz cię zniszczę będzie ten trzeci dalej śpiewać

 5. Btw: czy on powiedział "starszy brat Krystiana" ? Ja myślałem, że to działa tylko w jedną stronę lol ze jest tylko brat Pudziana, a Pudzianowski to Pudzian, a nie jakiś tam brat Krystiana. O kurwa dzieje się

 6. Teraz już wiem, że ppv tej organizacji to ja nie wykupię.

  Czy prezes naprawdę myśli, że Janusze i Karyny z KSW się nie zorientują że to nie ten Pudzian i zapłacą za zbieżność nazwisk?:damjan:

 7. Poprawiłem

  :mjsmile:

  39 letni prospekt, nadzieja tego sportu:redford:

  Część Januszy się i tak nie połapie, który to z Pudzianowskich

  :korwinlaugh:

 8. Część Januszy się i tak nie połapie, który to z Pudzianowskich

  :korwinlaugh:

  Oczyma wyobraźni już widzę te dialogi w niejednym domu:

  – ty, ale on się zmienił

  – to nie ten Pudzian! To jego brat!

  – to Pudzian miał brata? Kurwa!!!

 9. Oczyma wyobraźni już widzę te dialogi w niejednym domu:

  – ty, ale on się zmienił

  – to nie ten Pudzian! To jego brat!

  – to Pudzian miał brata? Kurwa!!!

  Ale to już po zakupie PPV,

  więc Jóźwiakowi tylko w to groj.

  😆

 10. Tak będzie zapowiadany Krystian Pudzianowski:

  A w wallllllccceee wieczooooruuu wystąpi….. BRRAAAAAAATTTT PPPPPPUUUUDDDDZZZZIIIIIIAAAAANNNNNAAA !!!!!!

 11. Ale może się okazać, że brat Pudziana ma odrobinę więcej drygu. Nie, żeby go zaraz do Moosin na walkę z Sylvią wysyłać, ale może ma trochę lepszy pięć do gotowania kamieni?

 12. Ale może się okazać, że brat Pudziana ma odrobinę więcej drygu. Nie, żeby go zaraz do Moosin na walkę z Sylvią wysyłać, ale może ma trochę lepszy pięć do gotowania kamieni?

  Mi się wydaje ogólnie bardziej gibki i szybszy niż Pudzilla, a to już coś.

 13. Jako federacja dołożymy wszelkich starań, żeby ci rywale byli dla niego efektowni i dopasowani do jego poziomu.

  To nie będzie takie trudne.

  Na początek polecam rewanż ze Słodkiewiczem, potem brata Słodkiewicza, tak zwaną Bestie Piechowiaka no i na koniec truskawkę na torcie, niezniszczalnego,niezatapialnego, najszybszego Klepacza w galaktyce,

  El Najmana.

 14. na pewno daleko zajdzie, ja nie mam wątpliwości, w końcu jest to jeszcze młody prospekt na początku kariery!:dobry:

  Jednocześnie nazwisko ma znane, markę wyrobioną (choć nie przez siebie) i zwróćcie uwagę, że nie ma zbroi z mięśni 160kg!

  Nie chcę wybiegać myślą za daleko, na pewno większość teraz mnie skarci za takie słowa…ale…może nawet osiągnie w tym sporcie więcej od swojego brata! :redford:

 15. Mam nadzieję, że zajdzie wysoko w tym sporcie. Jest to facet ambitny, honorowy, naprawdę są ogromne oczekiwania wobec niego. Jako federacja dołożymy wszelkich starań, żeby ci rywale byli dla niego efektowni i dopasowani do jego poziomu.

  Ja pierdole Jóźwiak przestań już kreślić bo ewidentnie coś się zaczęło odklejać. Oczekiwania wobec 40 letniego amatora co jedyne co robi to wiatraki. Jak chcesz dobrać kogoś na jego poziomie to szukaj henia pod żabką. PPV tym nie sprzedasz.

 16. Kurwa zawsze jak widzę takie teksty to zastanawiam się czy nie zacząć poważnie trenować, skoro gość 39 lat ma daleko zajść z tym sporcie to co dopiero 15 lat młodszy . Tylko kurwa nie mam Pudzianowski na nazwisko 🙁

  trzeba do urzędu miasta podleciec

 17. Jóźwiak idzie we friki. Trzeba się pogodzić ze zmianą modelu sportowego FEN. Najlepszych puści do UFC jak będzie popyt, a innych podbierze mu KSW. Chłopina nie ma wyjścia. Friki i wersja KSW dla ubogich! Akcja z Bartosińskim chyba pozbawiła go złudzeń, że działając stricte sportowo można zrobić mocny biznes na lata. :siara:

 18. z fenu do ufc?:juanlaugh:

  Nie wina Jóźwiaka, że Grzebyk ostatecznie wolał polski kurwidołek :muttley:

  Zresztą blefowanie ofertą z UFC też ma swój cel, prędzej czy później dla kogoś FEN też okaże się za mały.

 19. A może zajdzie wyżej od Pudziana i to Pudzian będzie wtedy znany jako brat Pudziana, a brat Pudziana będzie Pudzianem

  :damjan::razz:udzianfap:

  Dawaj na ring zaraz cię zniszczę zaraz cię zniszczę będzie ten trzeci dalej śpiewać

  Brat Pudziana jak Nate Diaz:antonio:

 20. Jóźwiak idzie we friki. Trzeba się pogodzić ze zmianą modelu sportowego FEN. Najlepszych puści do UFC jak będzie popyt, a innych podbierze mu KSW. Chłopina nie ma wyjścia. Friki i wersja KSW dla ubogich! Akcja z Bartosińskim chyba pozbawiła go złudzeń, że działając stricte sportowo można zrobić mocny biznes na lata. :siara:

  To jest człowiek bez strategii, dzialajacy od "olsnienia" do "olśnienia", pozbawiony emocjonalnej inteligencji, w związku z czym, bez czucia rynku. Najbardziej groteskowy twór w mma, tym Bardziej szacun, że jeszcze trwają. Mieli fajne gale i momenty, aczkolwiek co podciagna trochę to jakis babol absurdalny zaraz. Panie Jóźwiak, zatrudnij Pan jakiegoś gościa od Nas, jak to zrobiło ksw, na doradcę. Na bank nie będzie gorzej.

 21. To jest człowiek bez strategii, dzialajacy od "olsnienia" do "olśnienia", pozbawiony emocjonalnej inteligencji, w związku z czym, bez czucia rynku. Najbardziej groteskowy twór w mma, tym Bardziej szacun, że jeszcze trwają. Mieli fajne gale i momenty, aczkolwiek co podciagna trochę to jakis babol absurdalny zaraz. Panie Jóźwiak, zatrudnij Pan jakiegoś gościa od Nas, jak to zrobiło ksw, na doradcę. Na bank nie będzie gorzej.

  W sensie, że z MMARocks czy że z Cohones? Dobre.

 22. W sensie, że z MMARocks czy że z Cohones? Dobre.

  Wtedy to było jeszcze raczej mmarocks, nie pamiętam już dokładnie linii czasu Baju. A teraz może być i stąd i stąd, bo po obu stronach znajdą się osoby merytorycznie przygotowane oraz czujące rynek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.