Już 13 czerwca Krystian Pudzianowski (MMA 1-0) zadebiutuje w organizacji Fight Exclusive Night. Jego walka będzie jedną z głównych atrakcji gali FEN 28, która transitowana będzie w systemie PPV.

Paweł Jóźwiak w rozmowie z polsatsport.pl opowiedział o podpisaniu kontraktu z Pudzianowskim.

„Cieszę się, że w końcu udało nam się podpisać bardzo duże, medialne nazwisko, jakim bez wątpienia jest Krystian Pudzianowski, a jak wiemy Pudzianowski to jest nazwisko, które od lat elektryzuje wszystkich fanów sportów walki w całej Polsce i nie tylko. Mam nadzieję, że to będzie przełomowy moment dla naszej organizacji. Tak, jak kiedyś starszy brat Krystiana, Mariusz, pociągnął mocno do przodu naszą największą konkurencję, teraz Krystian zrobi podobną robotę dla nas i razem pójdziemy bardzo wysoko do przodu, a historyczna, pierwsza gala FEN 28 w PPV zakończy się sukcesem, bo taki jest nasz plan.”

Prezes Fight Exclusive Night zdradził również, że są już plany na przyszłość związane z Krystianem Pudzianowskim.

„Bardzo mi się podobała ta walka. Była bardzo emocjonująca. Widać po Krystianie, że pomimo tego, że był to jego debiut, nie było w nim wielkiego stresu. Ma ogromne serducho do walki, co pokazał. Potencjał też jest. On na pewno będzie szlifował swoje umiejętności i z każdą walką będzie coraz mocniejszy. Mam nadzieję, że zajdzie wysoko w tym sporcie. Jest to facet ambitny, honorowy, naprawdę są ogromne oczekiwania wobec niego. Jako federacja dołożymy wszelkich starań, żeby ci rywale byli dla niego efektowni i dopasowani do jego poziomu. Wiadomo, że stopniowo poprzeczkę będziemy podwyższać, ale to będzie taka wzajemna współpraca, symbioza, aby obydwie strony były bardzo zadowolone. Liczę, że to będzie przełomowy moment dla naszej organizacji.”

Całą rozmowę Pawła Jóźwiaka z polsatsport.pl możecie zobaczyć klikając .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.