dmes0o5t

Organizacja Absolute Championship Berkut ogłosiła walkę wieczoru kolejnej gali z numerem 41. W wadze ciężkiej Denis Goltsov (MMA 17-4) zmierzy się z weteranem Paulem Buentello (MMA 35-16).

26-letni Goltsov jest niepokonany od dwunastu pojedynków. Reprezentant klubu Sambo Piter w ostatnich pojedynkach dosłownie demolował takich zawodników jak: Mike Kyle, James McSweeney, Peter Graham oraz ostatnio goszczącego na gali PLMMA/Nastula Cup Zoumana Cisse. W ramach ciekawostki należy dodać, że w przeszłości pokonał przez KO obecnego zawodnika KSW Szymona Bajora.

42-letni Amerykanin mimo swojego wieku nadal prezentuje się przyzwoicie. Dwie ostatnie walki stoczył na galach z Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W poprzednim roku na gali ADW 3 pokonał przez KO byłego mistrza KSW w wadze półciężkiej Sokoudjou, a w maju tego roku potrzebował nieco ponad minutę na pokonanie Erica Prindle. Paul jest weteranem takich organizacji jak UFC czy Strikeforce.

Gala ACB 41 odbędzie się 15. lipca w rosyjskim Soczi.

Poniżej ostatnie pojedynki uczestników walki wieczoru:

Autor: KML

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.