Czołowa organizacji MMA na świecie pod zmienioną już banderą, wraca do Polski z kolejnym ciekawym wydarzeniem sportowym.

Podczas gali ACA 92 która odbędzie się 16 lutego w Warszawie zobaczymy w klatce między innymi czołówkę polskich rankingów: Piotra Strusa, Marcina Helda, Asłambeka Saidova, Daniela Omielańczuka oraz Karola Celińskiego

Od dziś na portalu eventim.pl i na stronie organizacji, obowiązują w przedsprzedaży specjalne ceny biletów na wydarzenie którego zapowiedź możecie zobaczyć poniżej.

Informacja prasowa organizacji ACA poniżej:

Już 16 lutego 2019 w Warszawie, na Torwarze, odbędzie się gala ACA 92. Bohaterów gali w klatce oglądaliśmy ostatnio głównie w bojach zagranicą i większość z nich ma za sobą długi ciąg zwycięstw z trudnymi rywalami. Oprócz 14 mocnych sportowo zestawień, organizacja gwarantuje wyrównane i emocjonujące pojedynki o niemałe bonusy. Warto wspomnieć, że tylko podczas ostatniej gali w Moskwie fani zobaczyli aż 10 nokautów, a w sumie 12 z 15 pojedynków zakończyło się przed czasem.

Saidov wraca do klatki

Na Torwarze zobaczymy m.in. Marcina Helda (25-7), który podczas ostatniej gali organizacji swoją koronną skrętówką już w pierwszej rundzie zmusił do poddania byłego mistrza wagi lekkiej organizacji M-1 Global, Musę Khamanaeva. Do klatki wróci również Piotr Strus (13-4), który podczas ACB 89 musiał uznać wyższość mistrza dywizji średniej i przegrał walkę o pas organizacji. Głodny ponownej szansy na mistrzowską walkę, spróbuje oprzeć się rosyjskiej sile i już w lutym zobaczymy go w zestawieniu z równie mocnym zawodnikiem organizacji, Ibragimem Chuzhigaevem (12-5).

Jednym z ciekawszych zawodników na karcie walk ACA 92 jest z pewnością dawno nie widziany w klatce Aslambek Saidov (22-5). Fani MMA w Polsce długo nie mieli okazji oglądać na żywo pojedynków klubowego kolegi Mameda Khalidova. Ostatni raz w Warszawie Saidov walczył w marcu 2016 roku. Od tego czasu do swojego rekordu dopisał aż 4 mocne zwycięstwa. Na Torwarze jego niełatwym rywalem będzie Ciro Bad Boy” Rodriguesem (22-8) z Brazylii.

Natomiast w wadze ciężkiej oprócz pojedynku Daniela Omielańczuka (20-9), który nie walczył w Polsce od 2015 roku, zobaczymy też walkę o pas dywizji z udziałem Karola Celińskiego (16-6). „Cebula” od dwóch lat nie przegrał żadnej walki w organizacji.

Wzmocniona organizacja pod nowym logo

Jedna z najmocniejszych organizacji MMA, która ma na swoim koncie 90 gal MMA na całym świecie, wraca na Torwar pod nowym logo. ACA to gwarancja jeszcze bardziej wyśrubowanego poziomu sportowego, wynikająca z przejęcia przez rosyjskie ACB dwóch innych organizacji: Tech-Krep i WFCA.

Rośniemy w siłę. Zestawienia, które Polscy kibice MMA zobaczą już w lutym, to najwyższy poziom walk, jaki zaoferowaliśmy Polakom do tej pory. Czołówka z tego kraju zasługuje na godnych, zagranicznych rywali. My możemy to zagwarantować, dlatego wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć MMA na najwyższym poziomie, zapraszam w lutym na Torwar – mówi Baysangur Edelbiev, przedstawiciel organizacji ACA w Polsce.

Ruszyła przedsprzedaż biletów

Bilety na galę ACA 92 można już zakupić na platformie eventim.pl  oraz na stronie internetowej organizacji: www.aca-mma.com. Tylko w przedsprzedaży, która potrwa do 6 stycznia 2019 roku, obowiązują specjalne ceny biletów, które zaczynają się już od 60 zł.

BILETY: http://bit.ly/BiletyACA92

42 KOMENTARZE

 1. No to by było na tyle w temacie powrotu Saidova do KSW…

  Po co Saidov w KSW ? Kolejne trylogie z Borysem ? Na co to komu

 2. Chwilę potem jest Praga, więc może być ciężko :/

  Właśnie taki jest plan. 16 lutego Warszawa + 23 lutego Praga:rutekajak:

 3. Trzeba być. Na pierwszej warszawskiej gali pustkami nie świeciło a teraz rozpiska będzie niebo lepsza. Ciekawe po ile bileciory. I tak pójdę  To takie małe UFC haha

 4. Po co Saidov w KSW ? Kolejne trylogie z Borysem ? Na co to komu

  A to nie ma w 77 innych zawodników z którymi moglby się zmierzyć?

 5. A to nie ma w 77 innych zawodników z którymi moglby się zmierzyć?

  Dokladnie, na ta chwile Borys nie istnieje, a Saidova z Dricusem albo Roberto obejrzałbym

 6. Jak z widocznościa sektorow na Torwarze? Z tych tanszych sektorow idzie cos zobaczyc?

  Z każdego miejsca na Torwarze dobrze widać, bo hala jest mała. Poza tym i tak pewnie będzie sporo wolnych miejsc to se będziesz mógł co walkę krzesełko zmienić 😀

 7. Przejęli jakąś tam inną organizację więc zmienili nazwę

  Zupełnie odwrotnie. To Akhmat, będący własnością Rusłana Achmatowicza Kadyrowa, wchłonął ACB. Nasze chłopaki biją się teraz za pieniądze czeczeńskiego watażki.

 8. Zupełnie odwrotnie. To Akhmat, będący własnością Rusłana Achmatowicza Kadyrowa

  to acb wykupiło akhmat i tech-krep fc

 9. To w końcu Kadyrov kupił sobie ACB czy nie kupił?

  :travolta:

  oficjalnie acb kupiło akhmat a jak jest naprawdę to tylko starzy czeczeni z kavkazu wiedza…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.