Joanna Jędrzejczyk nie chce rozmawiać z mediami o Colbym Covingtonie, lecz daje jasno znać, że nadal nie ma zamiaru też wybaczyć mu zagrań medialnych. Polka w najnowszym wywiadzie z Arielem Helwanim wypowiedziała się na temat zachowania byłego pretendenta do tytułu kategorii półśredniej oraz jasno dała znać, że według niej powinien on zostać wyrzucony z „American Top Team”.

Nie chcę rozmawiać o Colbym Covingtonie, bo jest ogromnym kłamcą. Cały czas chce popularności, chce skupiać na sobie uwagę, bo nie ma nic zaoferowania temu światu. Jest świetnym sportowcem, naprawdę ciężko pracuje na treningach. W mediach nie jest jednak sobą, te wszystkie teksty ktoś mu pisze i nawet wiem kto. Współczuję mu, że musi naskakiwać na mnie, Jorge czy Dustina. Ciężko pracujemy na treningach, jesteśmy prawdziwymi wojownikami, a on próbuje nas wykorzystać. Nie chcę tego komentować. Jest po prostu wielkim kłamcą.

Dan Lambert powinien go wyrzucić z ATT. Oczywiście, że tak powinien zrobić. On przynosi wstyd temu miejscu. Dla mnie ten obiekt to mekka. Kiedy nagrywaliśmy tam program, on przychodził tam z jakimiś brudnymi Dianami, naprawdę brzydkimi dziewczynami i gada na mój temat takie rzeczy… Nie chcę o nim mówić. Reprezentuje bardzo niski poziom.

Konflikt tej dwójki trwa już od jakiegoś czasu. Covington otwarcie krytykował w mediach Jędrzejczyk twierdząc, że „Polka się w nim podkochuje”. Była mistrzyni kategorii słomkowej nie pozostawała obojętna wobec słów Amerykanina, którego otwarcie skrytykowała w wywiadzie dla Sport.pl.

W konflikcie z Covingtonem nadal pozostaje także Jorge Masvidal, który co jakiś czas na swoim profilu na Twitterze otwarcie atakuje byłego przyjaciela. Nie wiadomo co będzie dalej z Covingtonem jeśli chodzi o współpracę z ATT. Powstała tam nawet zasada mówiąca o trash-talku pomiędzy zawodnikami.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.