Jędrzejczyk covington

Była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk od jakiegoś czasu jest na wojennej ścieżce ze swoim klubowym kolegą, byłym tymczasowym mistrzem wagi półśredniej Colbym Covingtonem.

W jednym z wywiadów Polka powiedziała, że Covington powinien ją przeprosić.

On wie co zrobił źle. Mieliśmy sprzeczkę przed moją ostatnią walką. Nie chcę z nim rozmawiać, musi mnie przeprosić. Musi pokłonić się przed królową i powiedzieć, że mu przykro.

Zobacz również: Tarcia w ATT między Jędrzejczyk a Covingtonem „Powinien ukłonić się przed królową i przeprosić”

Covington w rozmowie z Arielem Helwanim odniósł się do słów Joanny i powiedział:

Ona się we mnie podkochuje już od dłuższego czasu w American Top Team, a ja nie zwracałem na nią uwagi. Bądźmy szczerzy, powiedziałem kiedyś, że są pewne standardy, czyli 7,5 lub więcej. Ona nie spełnia tego kryterium.

Covington nie skończył na tym i postanowił dodać jeszcze kilka gorzkich słów skierowanych do Polki.

Nie mam zamiaru tracić na nią więc czasu, a to powoduje, że ona stała się zazdrosna i rozgoryczona. Pewnego dnia, podczas treningu, zaczęła na mnie krzyczeć i mnie atakować i od tego czasu jeździ po mnie w mediach.

39 KOMENTARZE

 1. Bądźmy szczerzy, powiedziałem kiedyś, że są pewne standardy, czyli 7,5 lub więcej. Ona nie spełnia tego kryterium.

  a pare dni temu pierdoliles, ze jak zrezygnuje z mma to moze byc twoja modelka:cryme:

 2. Bo te wszystkie szony którym płaci żeby wypięły dupsko jak nagrywa jakiś filmik są co najmniej 7,5… :razz:utinlaugh:

 3. Konfington odpierd*** się od Joanny, bo inaczej widzimy się na fame mma.

  nie tylko Ty na niego polujesz:wink:

  :rutekajak:

 4. Nie opowiadaj głupot Covid bo każdy widzi że przez twój zgnity charakter wokół ciebie nie ma żadnych dziewczyn – są tylko opłacane kurewki na inście

 5. Bądźmy szczerzy, powiedziałem kiedyś, że są pewne standardy, czyli 7,5 lub więcej. Ona nie spełnia tego kryterium.

  Czyli, że o co mu chodzi? Długość penisa jego potencjalnego partnera? ::clintdis::

 6. W sumie z tymi standardami to się zgadza. Sztuczne cycki nie dodają kobiecie nawet jednego punktu, ewentualnie mogą niczego nie odebrać. Przed Aską jeszcze długa droga i przed chirurgami plastycznymi.

 7. Myśle, że to prawda, bo swój do swego ciągnie. JJ była bliska spełnienia kryterium 7,5 zaraz po walce z Weili. Ayy karramba, gdyby Colby się jednak zdecydował to ta parka miałaby duże szanse na zdetronizowanie króla cringe’u – Triple C.

 8. Jak go nie lubię, tak wydaje mi się to całkiem prawdopodobne, że Aśka próbowała coś podziałać, a on ją spławił i tu zaczął się hejt 😆

 9. Ona się we mnie podkochuje już od dłuższego czasu w American Top Team, a ja nie zwracałem na nią uwagi. Bądźmy szczerzy, powiedziałem kiedyś, że są pewne standardy, czyli 7,5 lub więcej. Ona nie spełnia tego kryterium.

  Co za debil :razz:utinlaugh:

 10. Pewnie miał chwilę żeby zobaczyć przynajmniej kawałek Jej biustu lub sobie wyimaginował jak goły wygląda i pali śmigło w szatni ATT ze 100% pewnością, że nikogo ni ma :muttley:

 11. Asia uzywała Kolby do autopromocji przed walka, to Kolba używa jej po walce. Sama sobie winna :lol::lol::lol:

  Nie róbmy z logiki kurwy. Ja rozumiem gdyby miała się promować na jakimś bardziej od niej znanym fighterze ale gdzie tu ma być promocja na tym typie? To tak jakby powiedzieć że Janek promuje się na Mistrzu Wszechświata Najmanie bo ostatnio skrytykował FAME MMA :facepalm:

 12. Nie róbmy z logiki kurwy. Ja rozumiem gdyby miała się promować na jakimś bardziej od niej znanym fighterze ale gdzie tu ma być promocja na tym typie? To tak jakby powiedzieć że Janek promuje się na Mistrzu Wszechświata Najmanie bo ostatnio skrytykował FAME MMA :facepalm:

  Czym się tutaj podniecać, facet powtarza się ze swoimi głupimi tekstami, scenariusze mu się powoli kończą, bo juz Tecia Torres (która jest lesbijką) miała się w nim zakochać. Jak chce sobie pofantazjować to niech fantazjuje, jak to się mówi: krowa co dużo muczy, mało mleka daje  :lol::lol::lol: Trochę przykro się patrzy jak sobie robi jakieś materiały promocyjne z dziwkami, no ale co zrobisz, trochę dystansu, idiota powie coś głupiego i zaraz wzburzenie moralne.

 13. Nie róbmy z logiki kurwy. Ja rozumiem gdyby miała się promować na jakimś bardziej od niej znanym fighterze ale gdzie tu ma być promocja na tym typie? To tak jakby powiedzieć że Janek promuje się na Mistrzu Wszechświata Najmanie bo ostatnio skrytykował FAME MMA :facepalm:

  LOL.

  Kolba jest popularniejszy

 14. scenariusze mu się powoli kończą, bo juz Tecia Torres (która jest lesbijką) miała się w nim zakochać.

  :mjsmile:

 15. Tecia Torres (która jest lesbijką) miała się w nim zakochać.

  Wzięła go za lesbijkę? No, to ładnie. :śmiech:

 16. Joanna Jędrzejczyk & Colby Covington to jest to  dużo lepsza para niż Yana Kunitskaya i Thiago Marreta Santos , ba zrobią furore wieksza niż Jay Z & Beyonce , albo przebiją wkrótce Kayne Westa i Kim Kardashian .

 17. Joanna Jędrzejczyk & Colby Covington to jest to  dużo lepsza para niż Yana Kunitskaya i Thiago Marreta Santos , ba zrobią furore wieksza niż Jay Z & Beyonce , albo przebiją wkrótce Kayne Westa i Kim Kardashian .

  No dobra, ale czy to lepsze od Rose Namajunas i Pata Barry'ego. :eddieconspiracy:

 18. Joanna Jędrzejczyk &

  No dobra, ale czy to lepsze od

  w następnym wywiadzie colba zmienia wersję i opowiada o romansie JJ z Masvidalem…

 19. w następnym wywiadzie colba zmienia wersję i opowiada o romansie JJ z Masvidalem…

  I przy takim obrocie spraw biłbym brawo (jeśli ten romans byłby prawdziwy) :redford:

 20. w następnym wywiadzie colba zmienia wersję i opowiada o romansie JJ z Masvidalem…

  Kurwa od jakiegoś czasu wydaje mi się że Joanna z Masvidalem by do siebie pasowali , tak z miesiąc albo 2 temu o tym pomyślałem , nie pisałem bo się wstydziłem takie teorie wygłaszać , no wiecie , nie chciałem zostać uznany za zwykłego kogoś kto nakręca jakieś aferki czy coś :gsp:

 21. Joanna Jędrzejczyk & Colby Covington to jest to  dużo lepsza para niż Yana Kunitskaya i Thiago Marreta Santos , ba zrobią furore wieksza niż Jay Z & Beyonce , albo przebiją wkrótce Kayne Westa i Kim Kardashian .

  Nie wierze, Marreta miał taka fajna laske Poliane Viane i zamienił na tego paszteta?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.