att colby covington

American Top Team, jeden z najlepszych amerykańskich klubów MMA, w którym trenują czołowi zawodnicy na świecie, wprowadza nową regułę funkcjonowania. Z powodu wielu ataków personalnych ze strony Colby’ego Covingtona, członka ATT, klub postanowił zakazać zbędnego trash talku pomiędzy zawodnikami. „Zasada Covingtona” ma wpłynąć na poprawę relacji i atmosfery na klubowej macie. Całą sytuację w rozmowie z MMAFighting wyjaśnił Dan Lambert, właściciel ATT.

Wszystko zaczęło mieć bardziej osobisty charakter. Myślę, że się pomyliłem, zrobiłem błąd. Powinienem zdusić to w zarodku, a teraz dotarliśmy do momentu, w którym trash talk ma wpływ na trenerów, sparingpartnerów i atmosferę na macie. Musieliśmy się dostosować i wprowadzić nową politykę działania.

Dopóki nie masz podpisanego kontraktu na walkę – wtedy oczywiście wymagana jest pewna promocja – to obowiązuje całkowity zakaz dyskutowania publicznie na temat innych osób z klubu. Jeśli ktoś zdecyduje postąpić inaczej, będzie musiał znaleźć sobie nowe miejsce do trenowania.

Po części pewnie taka sytuacja wzięła się z tego, że jestem fanem profesjonalnego wrestlingu. Lubię cały ten trash talk i promocyjną otoczkę. Zje*ałem. Nie powinienem był nigdy dopuścić, żeby zaszło to tak daleko. Moim obowiązkiem jest, żeby nie dopuszczać do takich gównianych sytuacji, zakłócających spokój w klubie. Popełniłem błąd, ale człowiek uczy się całe życie.

Nie ma zadnych wyjątków, wprowadzamy absolutne zero tolerancji dla tego typu zachowań. Jeśli złamiesz tę zasadę, idź gdzie indziej. Ludzie przychodzą do klubu i z niego odchodzą, żadna jednostka nie jest ważniejsza od całego zespołu. Prawda jest taka, że za 30 lat klub dalej będzie istniał i działał w ten sam sposób, a poszczególne jednostki dawno odejdą. Chcemy stworzyć jak najlepsze warunki dla klubu i jego członków. Na teraz i na przyszłość.

Jeśli mam się odnieść bezpośrednio do Covingtona, to gdy rozstaniesz się z chłopakiem lub dziewczyną, mama mówi ci, że tego kwiatu jest pół światu. Jest masa innych ludzi spoza naszego klubu o których Colby może pier*olić głupoty. Nie przejmuję się tym.

Colby Covington nie miewa problemów z publicznym obrażaniem innych osób trenujących u jego boku w American Top Team. W ostatnim czasie otwarcie atakował m.in. Dustina Poiriera oraz Joannę Jędrzejczyk.

Zobacz więcej:

American Top Team znajduje się w Coconut Creek na Florydze. Klub powstał w 2001 roku, a jego założycielem jest Dan Lambert. ATT zostało wyróżnione rekordową ilością statuetek w kategorii „Klub roku” podczas prestiżowych nagród World MMA Awards. Gym ze wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych został nagrodzony w trzech ostatnich latach. W ATT trenuje absolutna czołówka światowego MMA. Oprócz wspomnianego Covingtona, Poiriera i Jędrzejczyk, członkami klubu są również m.in. Amanda Nunes, czy Jorge Masvidal.

11 KOMENTARZE

 1. a to wszystko dlatego, że joanna zrobiła sobie cycki aby zwrócić na siebie uwagę kolby.

  Bzdura nikogo nie obchodzi ten kofident

 2. I to kto by pomyślał że to wszystko przez pierdololololo Kolby. 10 lat temu to by się tym nikt nie przejmował i Kolba wyłapal wpierdol od klubowego kolegi i na tym by się zakończyło.

 3. I to kto by pomyślał że to wszystko przez pierdololololo Kolby. 10 lat temu to by się tym nikt nie przejmował i Kolba wyłapal wpierdol od klubowego kolegi i na tym by się zakończyło.

  Problem pewnie polega na tym, że on wpierdoliłby tym kolegom.

 4. a to wszystko dlatego, że joanna zrobiła sobie cycki aby zwrócić na siebie uwagę kolby.

  Tak na prawdę to nikt nie wie czemu Aśka akurat od cycków zaczęła. Moim zdaniem źle ustaliła priorytety.

 5. Tak na prawdę to nikt nie wie czemu Aśka akurat od cycków zaczęła. Moim zdaniem źle ustaliła priorytety.

  a od czego powinna zacząć?

 6. I to kto by pomyślał że to wszystko przez pierdololololo Kolby. 10 lat temu to by się tym nikt nie przejmował i Kolba wyłapal wpierdol od klubowego kolegi i na tym by się zakończyło.

  :Duke3d:

  Aśka i kolba sporo zarabiają dla klubu , jak jedno odejdzie przez głupie pitolenie, bilans nie będzie się zgadzał….

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.