Frankie Edgar UFC Busan

Być może debiut Frankiego Edgara (23-7-1) w wadze koguciej będzie musiał odbyć się w późniejszym terminie. Jak donosi dziennikarz Ariel Helwani, najprawdopodobniej Amerykanin zastąpi kontuzjowanego Briana Ortegę w starciu z Chan Sung Jungiem (15-5) na UFC on ESPN+ 23.

Frankie Edgar jest faworytem do zastąpienia Briana Ortegi w walce z Chan Sung Jungiem 21 grudnia. Jego zestawienie z Corym Sandhagenem w następnym miesiącu nadal jest aktualne, UFC chce zachować ten pojedynek. Będą musieli ocenić sytuację po walce w Korei Południowej.

Dla Edgara jest to powrót po porażce z Maxem Hollowayem na UFC 240. Już wcześniej, a dokładnie w listopadzie 2018 roku miał on zmierzyć się z „Koreańskim Zombie” na UFC Fight Night 139, jednak zerwał biceps. Na oficjalne potwierdzenie zastępstwa przez organizację musimy jeszcze poczekać, lecz nie powinno to nastąpić później, niż w tym tygodniu.

 

5 KOMENTARZE

  1. Przecież ma niedługo walkę w koguciej

     Jego zestawienie z Corym Sandhagenem w następnym miesiącu nadal jest aktualne, UFC chce zachować ten pojedynek. Będą musieli ocenić sytuację po walce w Korei Południowej.

  2. Tak się ratuje Main event, a swoją drogą to byłby ewenement jakby w ciągu miesiąca Frankie stoczył dwie walki w dwóch różnych kategoriach wagowych. Czy jest tu jakiś zapaleniec co kojarzy podobną sytuację w UFC?

  3. Tak się ratuje Main event, a swoją drogą to byłby ewenement jakby w ciągu miesiąca Frankie stoczył dwie walki w dwóch różnych kategoriach wagowych. Czy jest tu jakiś zapaleniec co kojarzy podobną sytuację w UFC?

    nie ma szans, ze zawalczy ta druga walke.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.