Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO) trafił do więzienia – taką informację w czwartek podał Super Express. Na temat całej sprawy podano już szczegółowe informacje, a o wszystkim wypowiedział się również promotor pięściarza.

Powód zatrzymania i okres wykonywania kary

„Diablo” został skazany za jazdę bez prawa jazdy na okres pięciu miesięcy. Włodarczyk złamał tym samym zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

„Krzysiek miał sądowy zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi. Złamał go i teraz musi swoje odsiedzieć – powiedział w rozmowie z Super Expressem Andrzej Wasilewski.”

Wiadomo więc, że okres wykonywania kary zakończy się w połowie czerwca.

Włodarczyk będzie ubiegał się o taryfę ulgową

Jak zdradził również promotor Włodarczyka, wystąpią oni do sądu o zapoznanie się ze sprawą i złożą wniosek o to, aby część kary odbywała się przy dozorze elektronicznym.

„Krzysztof chce poprosić sąd o to, by przynajmniej część kary mógł odbywać w trybie dozoru elektronicznego, co pozwoliłoby mu trenować, zarobkować i tak dalej. Podkreślam, że żadnych nacisków na sąd nie zamierzamy czyniś, bo to jest jego absolutnie suwerenna decyzja. Zdecydowanie gdzieś się łudzimy i liczymy na takie rozwiązanie – powiedział w rozmowie z WP SportoweFakty Wasilewski.”

Kiedy kolejna walka?

Mimo całej sytuacji niewykluczone jednak, że pod koniec 2021 roku kibice ponownie zobaczą „Diablo” w akcji. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy wciąż będzie to starcie, o którym mówiło się głośno od kilku tygodni, czyli pojedynek z Tommym McCarthym o pas mistrza Europy w wadze junior ciężkiej.

Ostatni raz w ringu Włodarczyk pojawił się w listopadzie 2019 roku. Jednogłośną decyzją sędziów pokonał wtedy Taylora Mabikę przedłużując tym samym serię wygranych do pięciu z rzędu. W poprzednich starciach „Diablo” pokonywał między innymi Alexandru Jura, Ala Sandsa czy Olanrewaju Durodolę.

74 KOMENTARZE

 1. Diablo zawsze mial problem z przekraczaniem predkosci, a co zatym idzie utrate prawa jazdy. Niestety ma niepokorny charakter i teraz bedzie musial poniesc konsekwencje.

  Ale trzeba go pamietac za dobrze walki ( patrz Czakijew) a nie za to ile mial kochanek czy sady.

 2. A co na to git Artur Sz. ?

  Krzysiu….PDW, JLB, Braci się nie traci, KSW, OMG itp. – Git banda pozdrawia i śle rakietę z bombonami.

 3. Pozdro, tylko wariaci są coś warci, PDW. Jebć konfidenta policjanta co go złapał i przekazał sprawę do sądu

 4. Poprawiam

  "Krzysztof chce poprosić sąd o to, by przynajmniej część kary mógł odbywać w trybie dozoru elektronicznego, co pozwoliłoby mu trenować, zarobkować i dalej jeździć samochodem.

 5. Nie znacie się. To jest sprytny plan Krzyśka przed potencjalną walką ze Szpilką. Wiadomo, że Szpila trenował w więzieniu, dlatego Krzychu chce poznać wszystkie tajniki bokserskiego mamra, żeby Arturo nie miał już żadnego asa w rękawie. Dodatkowo chce podobno raz na dobre rozwikłać sprawę śmierci Cygana także jest tu sporo do wygrania.

 6. A co na to git Artur Sz. ?

  Krzysiu….PDW, JLB, Braci się nie traci, KSW, OMG itp. – Git banda pozdrawia i śle rakietę z bombonami.

  Ponoć Tyson z Gromdy już pod murem PDW krzyczy !

 7. […] złożą wniosek o to, aby część kary odbywała się przy dozorze elektronicznym.

  Nie zgadzam się.

 8. 😆

  Przywitanie z pompą.Aż strach pomyśleć co by zorganizował gdyby wygrał Gromdę.Stoisko z wata cukrową?Pieski z balonów?Klaun i dmuchany zamek?Występ Czadomena?

 9. "Krzysztof chce poprosić sąd o to, by przynajmniej część kary mógł odbywać w trybie dozoru elektronicznego, co pozwoliłoby mu trenować, zarobkować i tak dalej. Podkreślam, że żadnych nacisków na sąd nie zamierzamy czyniś, bo to jest jego absolutnie suwerenna decyzja. Zdecydowanie gdzieś się łudzimy i liczymy na takie rozwiązanie – powiedział w rozmowie z WP SportoweFakty Wasilewski."

  W końcu Wasyl trafił na mocniejszego. Nacisków mu się zachciało. Zresztą o jakim zarobkowaniu mowa? Włodarczyk ostatnio walczył w 2019 roku, a w pace też może podźwigać ciężary i pobiegać wokół spacerniaka 😆 Może spokojnie poczekać pięć miesięcy, a nie takie żałosne błagania o litość. Za głupotę się płaci.

 10. Ale trzeba go pamietac za dobrze walki ( patrz Czakijew) a nie za to ile mial kochanek czy sady.

  O te sady, to już bym się nie czepiał…

 11. W końcu Wasyl trafił na mocniejszego. Nacisków mu się zachciało. Zresztą o jakim zarobkowaniu mowa? Włodarczyk ostatnio walczył w 2019 roku, a w pace też może podźwigać ciężary i pobiegać wokół spacerniaka 😆 Może spokojnie poczekać pięć miesięcy, a nie takie żałosne błagania o litość. Za głupotę się płaci.

  Pewnie chodzi o Motel Polska, przecież za darmo tam nie siedzi…

 12. Pewnie chodzi o Motel Polska, przecież za darmo tam nie siedzi…

  Aha. No to niech mu wsadzą TV do celi i będzie nagrywał odcinki zdalnie 😆

 13. A co na to git Artur Sz. ?

  Krzysiu….PDW, JLB, Braci się nie traci, KSW, OMG itp. – Git banda pozdrawia i śle rakietę z bombonami.

  Nic, Krzysiu to frajerzyna pierwszej wody także #nikogo

 14. jakie wiezienie?

  ,,Trafił do aresztu na warszawskim Służewcu''

  A areszt to nie wiezienie? Potocznie tak mowia i tak jest chyba przyjete…

 15. A areszt to nie wiezienie? Potocznie tak mowia i tak jest chyba przyjete…

  moze i tak mowia, dla mnie areszt to areszt a kryminal to kryminal

 16. Powiedziałbyś mu to w twarz!?

  Andrzejku drogi, ależ oczywiśćie, że tak, tylko po co i dlaczego? Stwierdzam tylko fakty. Wyeksplatowany jednowymiarowy stójkowicz nie byłby jakimś wielkim zagrożeniem :fjedzia: Odnośnie róznic aresztowo/więziennych to jedyna róznica polega na liczbie możliwych udogodnień jak i trochę innych regulaminach w obu placówkach :beer:

 17. Askren kpił z Jon Jonesa, że facet ma tyle $, wie że ma problemy z używkami, kupę kasy do zarobienia i mimo wszystko…

  … nie zatrudni kierowcy.

  Ja bałbym się być kierowcą Jon Jonesa, ale wielu jego psychofanów za darmo by się zgodziło xD

  Nie chce mi się obrażać sportowców, bo pewnie dużo z nich jest normalnych, ale niektórzy naprawdę dostali talent sportowy kosztem rozsądku :latajacaslomkaptysiowa:

 18. Krzysiu nie mógł się powstrzymać przed jeżdżeniem te pół roku, bo go dupka i rączki świerzbiły, to sąd w ramach pomocy zapewnił mu sposób na to. I Krzysiek tym razem da radę, te pół roku za kierownicą nie usiądzie, mówię wam! 😉

 19. Wyjdzie i powie, że nie zmarnował czasu, że dużo myślał, czytał, trenował, że może gdyby dłużej siedział to skończyłby szkołę… Nie martwię się o niego.

 20. Askren kpił z Jon Jonesa, że facet ma tyle $, wie że ma problemy z używkami, kupę kasy do zarobienia i mimo wszystko…

  … nie zatrudni kierowcy.

  Ja bałbym się być kierowcą Jon Jonesa, ale wielu jego psychofanów za darmo by się zgodziło xD

  Nie chce mi się obrażać sportowców, bo pewnie dużo z nich jest normalnych, ale niektórzy naprawdę dostali talent sportowy kosztem rozsądku :latajacaslomkaptysiowa:

  Ja bym się zgodził ale nie za darmo, ani nie za hajs :awesome:

 21. Ale żeby 5 miesięcy więzienia za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów?

  Myślałem że to w teorii grozi odsiadka,a dają dużo dłuższy ban na prawko i kupę kasy.

 22. Ale żeby 5 miesięcy więzienia za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów?

  Myślałem że to w teorii grozi odsiadka,a dają dużo dłuższy ban na prawko i kupę kasy.

  Jak łamiesz zakaz wielokrotnie i do tego chwalisz się tym w mediach to musieli powziąć odpowiednie środki zaradcze .

 23. Jak łamiesz zakaz wielokrotnie i do tego chwalisz się tym w mediach to musieli powziąć odpowiednie środki zaradcze .

  Myślałem że za pierwszym razem mu tak zajebali.

 24. Nie mógł se już kierowcy ogarnąć żeby go za kasę woził? Dziwny koleś

  Krzyś niestety ale jest tumanem, pieniądze roztrwonił (rozwód, alimenty, kochanki i lubi balet niestety) także najzwyczajniej nie stać go na kierowcę. Kolejna sprawa jak już większość zauważyła nie myśli niestety i teraz musi ponieść tego konsekwencje.

 25. Ja bym się zgodził ale nie za darmo, ani nie za hajs :awesome:

  Wiadomo, Grucha towar ma najlepszy. 😕

 26. Miałem przyjemność poznać kiedyś Krzysztofa Włodarczyka i jestem w totalnym szoku… Jestem w szoku, że tak późno trafił za kratki.

 27. Miałem przyjemność poznać kiedyś Krzysztofa Włodarczyka i jestem w totalnym szoku… Jestem w szoku, że tak późno trafił za kratki.

  To ten co kiedyś płakał w telewizjach śniadaniowych po tym jak ( nie pamiętam dokładnie zdradzał z dziwkami czy bił ?) żonę i miał próby samobójcze ? ?

  Wygląda jak typowy wschodni człowiek.

 28. Krzysiek niestety to ćwierć mózg… Sam Wasilewski mówił kiedyś, ze gdyby nie boks to KW zrobił by karierę na ‚n-kach’…

  Nikt chyba jeszcze nie przypomniał poprzedniego ‚zatrzymania’ ww delikwenta, który, mając już zabrane prawko, wjechał pod prąd na krakowskie przedmieście, autem które było poszukiwane bo KW nie spłacał leasingu…

  Powiedzcie mi co trzeba mieć w bani?

  :brainoverload:

 29. Ostatnio walczył w listopadzie 2019, nudzi się chłop bo roboty żadnej nie ma i małpiego rozumu dostaje.

 30. Tak cisnął po Szpilce że się ma za nie wiadomo kogo jakiegoś Gita, a teraz sam poszedł leżeć za głupotę jeszcze hahaha. NO DEBIL. Ale otwiera się nowa perspektywa dla Włodarczyka walka z potężnym Achillesem lub Bykiem na Gromdzie Borek go wyciągnie z puchy. Nie ma mientkiej gry Panowie

 31. Krzysiek niestety to ćwierć mózg… Sam Wasilewski mówił kiedyś, ze gdyby nie boks to KW zrobił by karierę na ‚n-kach’…

  Nikt chyba jeszcze nie przypomniał poprzedniego ‚zatrzymania’ ww delikwenta, który, mając już zabrane prawko, wjechał pod prąd na krakowskie przedmieście, autem które było poszukiwane bo KW nie spłacał leasingu…

  Powiedzcie mi co trzeba mieć w bani?

  :brainoverload:

  Te jego zatrzymania, to były bez promili ? Czy coś ukrywają ?

 32. Krzysiek niestety to ćwierć mózg… Sam Wasilewski mówił kiedyś, ze gdyby nie boks to KW zrobił by karierę na ‚n-kach’…

  Nikt chyba jeszcze nie przypomniał poprzedniego ‚zatrzymania’ ww delikwenta, który, mając już zabrane prawko, wjechał pod prąd na krakowskie przedmieście, autem które było poszukiwane bo KW nie spłacał leasingu…

  Powiedzcie mi co trzeba mieć w bani?

  :brainoverload:

 33. Te jego zatrzymania, to były bez promili ? Czy coś ukrywają ?

  Chyba bez, albo nawet nie potrafił poprawnie dmuchnąć i sie poddali hie hie

  Serio, nie byłoby mi żal gdyby posiedział i kilka lat… co, musi kogoś śmiertelnie potrącić żeby ludzie sie obudzili z kim maja do czynienia?

  A wie ktoś jak zakończyła sie sprawa Igora Kolacina co grał na kodach w gta stolyca?

 34. Krzysiek niestety to ćwierć mózg… Sam Wasilewski mówił kiedyś, ze gdyby nie boks to KW zrobił by karierę na ‚n-kach’…

  Nikt chyba jeszcze nie przypomniał poprzedniego ‚zatrzymania’ ww delikwenta, który, mając już zabrane prawko, wjechał pod prąd na krakowskie przedmieście, autem które było poszukiwane bo KW nie spłacał leasingu…

  Powiedzcie mi co trzeba mieć w bani?

  :brainoverload:

  Leasingu nie spłacał chyba jaki jego kumpel, a Włodarczyk auto pożyczył od niego.

 35. Czemu miałem wrazenie, ze Włodarczyk to całkiem ogarnięty gość z problemami (deprecha)? Z waszych relacji wynika, ze to margines spoleczny

 36. Czemu miałem wrazenie, ze Włodarczyk to całkiem ogarnięty gość z problemami (deprecha)? Z waszych relacji wynika, ze to margines spoleczny

  Bo właśnie taki wizerunek był w mediach kreowany, i takie wrażenie miałeś mieć 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.