Kevin Holland

Przed jutrzejszą galą UFC 299, Kevin Holland odniósł się do swojego starcia z Michaelem „Venomem” Pagem. Amerykanin docenia wartość, jaką „Venom” wnosi do UFC, choć nie brakuje mu pewności siebie przed tym starciem.

Na UFC 299 w oktagonie największej federacji MMA na świecie zadebiutuje gwiazdor Bellatora, Brytyjczyk Michael „Venom” Page, który zmierzy się z równie widowiskowym Kevinem Hollandem. Holland miał do powiedzenia parę słów na temat angielskich fanów, a także zapewnił, że jad (z ang. venom) węża nie robi na nim wrażenia:

Kiedy walczyłem z innymi gośćmi z różnych części świata, ich fani często nie mają skrupułów. Ale ja zazwyczaj mam dobre relacje ze wszystkimi, więc nie, tym razem [angielscy fani] byli całkiem mili. Myślę, że zdają sobie sprawę, że mieszkam w Teksasie już tak długi czas, że nie będę miał problemu z ujarzmieniem węża.

Kevin Holland przyznał, że oczywiście zaznajomiony był z postacią „Venoma” Page’a na długo przed jego transferem do UFC, a jego spektakularne występy w Bellatorze uczyniły z niego fana:

Byłem jego fanem jeszcze zanim podpisał kontrakt. Ale nawet jeśli jestem czyimś fanem, nie mam zwyczaju witać ich gościnnie w walce – jedynie w moim domu, moglibyśmy zrobić grilla, czy coś takiego. To brzmi całkiem dobrze. Cóż, oglądałem jego walki już wcześniej. Jestem fanem, zdecydowanie.

Transmisja gali UFC 299: O’Malley vs Vera ruszy w sobotnią noc równo o północy wraz z początkowymi walkami. Karta wstępna z walką Mateusz Gamrot vs Rafael dos Anjos wystartuje o 2:00. O godzinie 4:00 rozpocznie się karta główna z pięcioma najważniejszymi pojedynkami.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,453 komentarzy 26,179 polubień

Trochę w stylu @Navio2.0
Tylko węże i poskramianie pytonów w głowie

Odpowiedz polub

Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

Brutaal
Featherweight

486 komentarzy 2,216 polubień

Trochę w stylu @Navio2.0
Tylko węże i poskramianie pytonów w głowie

No ale jednocześnie kulturka tak więc szanuję.

Odpowiedz 1 Like