Alex Pereira nie zamierza porównywać swojej kariery do Israela Adesanyi. Brazylijczyk wierzy, że najważniejsze jest jak wiele osób inspiruje swoimi osiągnięciami w ringu oraz klatce MMA.

Alex Pereira to obecny mistrz kategorii półciężkiej UFC, który w przeszłości był także mistrzem kategorii średniej organizacji. Brazylijczyk w ostatniej walce pokonał Jamahal Hilla i obronił swój tytuł. W przeszłości Poatan wielokrotnie mierzył się z Israelem Adesanyą, do którego często jest porównywany. Pereira zapytany czy jego osiągnięcia w oktagonie są już większe niż Adesanyi, nie ukrywał, że nie jest to jego priorytet.

Szczerze mówiąc – nie wiem. Musielibyśmy ustalić jakieś kryteria. Adesanya obronił tytuł  mistrzowski w kategorii średniej wielokrotnie, ja nie potrafiłem tego zrobić. Są jednak rzeczy, które ja dokonałem, a on nie – zdobyłem pas mistrzowski drugiej kategorii wagowej. Nie martwię się tym, bo to nie ma znaczenia, to nieważne. Liczy się to co robisz i jak inspirujesz tym innych. Myślę, że w tym aspekcie radzę sobie bardzo dobrze.

36-letni Pereira (10-2 MMA) oprócz wielkich sukcesów w oktagonie UFC wygrywał także pasy mistrzowskie w ringu organizacji GLORY. Poatan zwyciężył trzy ostatnie pojedynki w oktagonie – w tym czasie wygrywał z m.in. Janem Błachowiczem czy Jirim Prochazką. 8 z 10 zwycięstw odnosił przez KO/TKO. Obecnie zajmuje on 4. miejsce w rankingu bez podziału na kategorie wagowe największej organizacji MMA na świecie. Nie wiadomo kto będzie jego następnym rywalem, ale mówi się, że może być to Magomed Ankalaev lub wcześniej wspomniany Prochazka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of baju
baju

NoLife FC

31,515 komentarzy 54,818 polubień

Alex Pereira nie zamierza porównywać swojej kariery do Israela Adesanyi. Brazylijczyk wierzy, że najważniejsze jest jak wiele osób inspiruje swoimi osiągnięciami w ringu oraz klatce MMA.

Alex Pereira to obecny mistrz kategorii półciężkiej UFC, który w przeszłości był także mistrzem kategorii średniej organizacji. Brazylijczyk w ostatniej walce pokonał Jamahal Hilla i obronił swój tytuł. W przeszłości Poatan wielokrotnie mierzył się z Israelem Adesanyą, do którego często jest porównywany. Pereira zapytany czy jego osiągnięcia w oktagonie są już większe niż Adesanyi, nie ukrywał, że nie jest to jego priorytet.

Szczerze mówiąc - nie wiem. Musielibyśmy ustalić jakieś kryteria. Adesanya obronił tytuł mistrzowski w kategorii średniej wielokrotnie, ja nie potrafiłem tego zrobić. Są jednak rzeczy, które ja dokonałem, a on nie - zdobyłem pas mistrzowski drugiej kategorii wagowej. Nie martwię się tym, bo to nie ma znaczenia, to nieważne. Liczy się to co robisz i jak inspirujesz tym innych. Myślę, że w tym aspekcie radzę sobie bardzo dobrze.

36-letni Pereira (10-2 MMA) oprócz wielkich sukcesów w oktagonie UFC wygrywał także pasy mistrzowskie w ringu organizacji GLORY. Poatan zwyciężył trzy ostatnie pojedynki w oktagonie - w tym czasie wygrywał z m.in. Janem Błachowiczem czy Jirim Prochazką. 8 z 10 zwycięstw odnosił przez KO/TKO. Obecnie zajmuje on 4. miejsce w rankingu bez podziału na kategorie wagowe największej organizacji MMA na świecie. Nie wiadomo kto będzie jego następnym rywalem, ale mówi się, że może być to Magomed Ankalaev lub wcześniej wspomniany Prochazka.

Odpowiedz 7 polubień

click to expand...