Na wczorajszej gali KSW 57 Michał Kita nie dał rady Philowi De Friesowi i pojedynek zakończył się przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Na tę porażkę zareagował Karol Bedorf, który po walce w mocnych słowach skrytykował Michała:

Niechęć między Karolem Bedorfem a Michałem Kitą eskalowała w sierpniu tego roku. Wtedy to „Masakra” po wygranej z Andryszakiem na KSW 54 w wywiadzie po walce, skierował swoją wypowiedź w stronę swoich dawnych rywali, Karola Bedorfa i Damiana Grabowskiego.

„Uprzedzając twoje pytanie, mam uśmiech na twarzy, bo ciekawe, jakich wymówek będą szukać teraz te pi*dy Bedorf i Grabowski, żeby ze mną nie zawalczyć”

Na te słowa szybko odpowiedział Bedorf i tak fani dowiedzieli się o ich wzajemnej nienawiści do siebie.

„Przez 20 lat mojej kariery sportowej, nigdy mojego przeciwnika nie nazwałem pi*dą, z szacunku do drugiego sportowca… To co dziś powiedziałeś świadczy o tym, jak bardzo cię boli głowa po moim highkicku… Nie zniżę się do twojego poziomu, więc gratuluję wygranej, ciesz się nią dopóki ci zdrowie pozwoli”

Do pierwszego starcia Bedorfa z Kitą doszło w październiku 2015 roku na gali KSW 33. Wtedy zwyciężył zawodnik ze Szczecina przez nokaut wysokim kopnięciem w drugiej rundzie. Była to druga obrona tytułu mistrzowskiego przez Bedorfa.

67 KOMENTARZE

 1. Nawet sami zawodnicy wagi ciężkiej widzą jej poziom w Polsce, dlatego bez ustanku wyzywają się od pizd:applause:

 2. Nachlal się wina i pier…,

  Prawdziwy sportowiec 2.0,

  Pewnie teraz już żałuję, ale internet zapamięta…

 3. No i ładnie Bedorf podsumował Kitę, któremu się załączył McGregor. Michał wygrał dwie walki z rzędu i zaczął pierdolić od rzeczy i wyzywać zawodników od pizd , którzy go pokonali. Kubeł zimnej wody się przyda dla Kity.

 4. Hahahaha, nie ma to jak samemu przegrać z De Friesem, ale skoro Anglik najebał Kicie, który obrażał Bediego, to Karolek poczuł wiatr w żaglach i będzie sobie roastować Kitę. Kurwa ale żałość ta waga ciężka w KSW, chuj gówno dupa. I pizda. Do zaorania.

 5. Bedorf co sie odpalił. Przez ostatnie miesiące siedział cicho z headsetem na głowie, przemierzając ulice Los Santos, a teraz się obudził, bo Kita przegrał. Żenujący gość

 6. Ty a to nie jest ten gość co po kilku wpierdolach spierdolił jak mysz i zaczął streamować gry dla dzieci :razz:ociesznymirek:

 7. Bedorf zaczął być śmieszny, od kilku lat chodziły pogłoski, że zamiast treningu to wolał zająć się biznesami. W mma 2 przegrane z rzędu, a ostatnią poważną wygraną zaliczył w 2015r po szczęśliwym highu z Kitą, to teraz po latach chce się znowu przypomnieć nawołując o walkę z Michałem(Kity nie bronię, bo wyzywanie od pizd to też nie najmądrzejsze). Nie lubię takich trash talkerów co dużo krzyczą, a mało walczą, a w zasadzie to w ogóle.

  Kiedyś uważałem, że Karol może dużo osiągnąć w mma, ale poszło to w złą stronę.

 8. Bedorf zaczął być śmieszny, od kilku lat chodziły pogłoski, że zamiast treningu to wolał zająć się biznesami. W mma 2 przegrane z rzędu, a ostatnią poważną wygraną zaliczył w 2015r po szczęśliwym highu z Kitą, to teraz po latach chce się znowu przypomnieć nawołując o walkę z Michałem(Kity nie bronię, bo wyzywanie od pizd to też nie najmądrzejsze). Nie lubię takich trash talkerów co dużo krzyczą, a mało walczą, a w zasadzie to w ogóle.

  Kiedyś uważałem, że Karol może dużo osiągnąć w mma, ale poszło to w złą stronę.

  Problem w tym, ze to Michał proponował mu walke, a on obsral zbroję. Tym śmieszniej sie czyta to co on teraz wypisuje.

 9. Kita chociaż uprawia sport, na który Karol już dawno ma wywalone. Grabowski chyba też już dał sobie spokój. W HW nie da się już nic ciekawego zrobić.

  Jeszcze tylko wpadnie tu Ford, zaobaczymy jak sie czlowiek robi fioletowy i finito.

 10. Kita przynajmniej wychodzi do walki i jak nie widzi na oko chce walczyć dalej, a nie płacze. Przegrał z Philem, który mimo tego że jest nudny jest bardzo trudnym rywalem. Ostatni który powinien się odzywać w tym temacie. Niech podejmie rękawice i wejdzie z Kitą do klatki, a nie będzie się teraz szczycił swoim high kickiem do końca życia gdzie cała walkę dostawał w pizdeczke …

 11. Grabowski chyba też już dał sobie spokój.

  Chyba tak. Zapomniałem o nim całkiem, a mógłby przegrać z Defrisem jak wszyscy. :roberteyeblinking:

 12. Bedorf jak rasowy hejter kebabożerca :frankapprove:

  Pewnie propozycja walki z Kitą będzie ale jak na pierwszoligowego hejtera przystało, jego umizgi nie wyjdą poza ramy internetu. Jeśli tak, to pulok Panu w dupsko Panie Karolu.

  #karolpokazjaja

 13. Kim ty w ogóle jesteś??? Najpierw zlał cię Damian, później Ja ciebie znokautowałem a teraz zlał cię Filip … no niezłe masz te "Pizdy" na twarzy. To nic osobistego, bo zarówno z Damianem czy z Filipem potrafimy żyć w sportowej atmosferze, podać sobie dłonie i pogratulować po wygranej lub przegranej walce, bo taki jest właśnie sport. A ty nadal brodzisz w gównie które sam pod siebie narobiłeś. Nie chcę być złośliwy tak jak ty, więc życzę szczęśliwego powrotu do zdrowia, także umysłowego.

  #karolbedorf #damiangrabowski #phildefries #champ #honor #sport #szacunek #niedlacyrków #niemamczasu #ksw #winners

 14. Bedorf zaczął być śmieszny, od kilku lat chodziły pogłoski, że zamiast treningu to wolał zająć się biznesami.

  Ale czy to źle? Trenuje pewno sobie dla przyjemności, a zarzynać się na obozach już nie musi, bo umie wykorzystać potencjał i zająć się innymi sprawami.

  Walczył w KSW więc to nie jest jakieś wyjątkowe miejsce z którego jest się dumnym.  "Kariera" w tym cyrku pikowała w dół. Dla mnie to był idealny moment żeby sobie darować te występy w cyrku.

  A Kita? Nazywa gościa który go brutalnie znokautował pizdą?

  To kim jest Kita? I po chuj go i Damiana przywołuje? Niech zbiera wpierdole na ten pyskaty łeb od tych którzy są w treningu i walczą.

  Widocznie nie ma pomysłu na dalszy zarobek i musi dalej walczyć.

  Ciekawe kto na tym końcowo lepiej wyjdzie.

 15. Bedorf Ty patrz lepiej na siebie, brylowałeś jako słomiany mistrz KRS walcząc z Knothe, 45 letnim Nastulą i beztalenciem Gracie (zakałą tych Gracie). A od czasu jak Cie Sanczo Forczi ubił jak placka, jedyne co masz do zaoferowania to granie w gry i wyzywanie do walki Pudziana.

 16. wolał zająć się biznesami

  :roberteyeblinking:

  to te biznesy o których pisały Szczecińskie Gity ?

 17. Nie bardzo rozumiem czemu takie pomyje się wylały na Karola. A to nie przypadkiem Kita wyzywał jego i Damiana? To jest tylko odpowiedź na wyzwiska Kity.

 18. Hahahaha, nie ma to jak samemu przegrać z De Friesem, ale skoro Anglik najebał Kicie, który obrażał Bediego, to Karolek poczuł wiatr w żaglach i będzie sobie roastować Kitę. Kurwa ale żałość ta waga ciężka w KSW, chuj gówno dupa. I pizda. Do zaorania.

  Cicho, bo @Hefaner będzie znowu przykro.

  :muttley:

 19. Hahahaha, nie ma to jak samemu przegrać z De Friesem, ale skoro Anglik najebał Kicie, który obrażał Bediego, to Karolek poczuł wiatr w żaglach i będzie sobie roastować Kitę. Kurwa ale żałość ta waga ciężka w KSW, chuj gówno dupa. I pizda. Do zaorania.

  I wygrał raz w ciągu ostatnich 4 lat z Pudzianem

 20. Kim ty w ogóle jesteś??? Najpierw zlał cię Damian, później Ja ciebie znokautowałem a teraz zlał cię Filip … no niezłe masz te "Pizdy" na twarzy. To nic osobistego, bo zarówno z Damianem czy z Filipem potrafimy żyć w sportowej atmosferze, podać sobie dłonie i pogratulować po wygranej lub przegranej walce, bo taki jest właśnie sport. A ty nadal brodzisz w gównie które sam pod siebie narobiłeś. Nie chcę być złośliwy tak jak ty, więc życzę szczęśliwego powrotu do zdrowia, także umysłowego.

  #karolbedorf #damiangrabowski #phildefries #champ #honor #sport #szacunek #niedlacyrków #niemamczasu #ksw #winners

  :beczka:

 21. Ale czy to źle? Trenuje pewno sobie dla przyjemności, a zarzynać się na obozach już nie musi, bo umie wykorzystać potencjał i zająć się innymi sprawami.

  Walczył w KSW więc to nie jest jakieś wyjątkowe miejsce z którego jest się dumnym.  "Kariera" w tym cyrku pikowała w dół. Dla mnie to był idealny moment żeby sobie darować te występy w cyrku.

  A Kita? Nazywa gościa który go brutalnie znokautował pizdą?

  To kim jest Kita? I po chuj go i Damiana przywołuje? Niech zbiera wpierdole na ten pyskaty łeb od tych którzy są w treningu i walczą.

  Widocznie nie ma pomysłu na dalszy zarobek i musi dalej walczyć.

  Ciekawe kto na tym końcowo lepiej wyjdzie.

  O ile za Kita nie przepadam to dobrze ich podsumował. Bedorf nadal żyje wygrana sprzed pięciu lat, Grabowski też nie chce  z nim walczyć. Na przestrzeni ostatnich lat jako jedyny z tej trójki jeszcze sportowo coś prezentuje

 22. Bedorf nadal żyje wygrana sprzed pięciu lat,

  No ale to nie Bedorf zaczął go wywoływać, tylko właśnie Kita po wygranej z kimś tam.

  To Kita dalej ma ból dupy, że zebrał kopa na pysk.

 23. No ale to nie Bedorf zaczął go wywoływać, tylko właśnie Kita po wygranej z kimś tam.

  To Kita dalej ma ból dupy, że zebrał kopa na pysk.

  To normalne że po wygranej wyzywa się wyżej notowanych, chociaż niekoniecznie już wyżej, a skoro siedzą na dupie ciągle tym bardziej ma prawo

 24. Nie bardzo rozumiem czemu takie pomyje się wylały na Karola. A to nie przypadkiem Kita wyzywał jego i Damiana? To jest tylko odpowiedź na wyzwiska Kity.

  Kita wielokrotnie nawoływał do walk rewanżowych z Panem Karolem i Panem Damianem, był po serii zwycięstw i miał prawo użyć nieco mocniejszych słów aby wywolac np Bedorfa sprzed klawiatury. Niestety ale ostatnie parę lat Coco to sportowo równia pochyla, a kompletnie żenujące jest już szukania hajsu streamujac gry. Karol pięknie zawsze się wypowiada o zasadach byciu sportowcem, to powinien ruszyć dupe po takiej prowokacji Kity. A ten komentarz po walce Kity, gdzie chłop nie uciekał i zostawił sporo zdrowia na walce z De friesem, pokazuje tylko jak Karola boli dupa a strach nie pozwala mu wejść do oktagonu. Od paru lat chłop wchodzi niestety nie w formie do oktagonu a walka z serdzo forte królem nokautu z kraju kawy była tak Kiepska że masakra o walce z Grabowskim nie wspomnę. Obrażanie się za nazwanie rzeczy po imieniu i wycieranie se buzi kultura też jest kiepskie. Albo się określić i powiedzieć ludzia, panowie nie walczę, wypaliłem się jestem byłym sportowcem i gram w gry, albo ruszyć się wziąść się za trening, dać rewanż Kicie, znokautować go i wtedy będę szanował. A tak to wylane na niego mam, uprzedzając odpowiedź, tak powiedział bym mu to w oczy 🙂 O interesach Pana Karola, czy Pana Moksa nie będę się wypowiadal na forum 🙂

 25. Bedorf nadal żyje wygrana sprzed pięciu lat

  No ale to nie Bedorf zaczął go wywoływać,

  To normalne że po wygranej wyzywa się wyżej notowanych

  Chodziło mi o to, że to Kita zaczął wywoływać Bedorfa, więc gadanie że żyje wygraną sprzed pięciu lat jest nieuzasadnione.

  Natomiast szczerze nie mam zielonego pojęcia kto tam jest przed kim w rankingu w tym zjebanym kurwidołku. Na serio od lat nie oglądam nawet jak są już powtórki na Polsacie.

  Jedyne informacje i pojedyńcze akcje na twitera poczytam zawsze tutaj i to bardziej dla beki niż z zainteresowania.

  Jeśli Karol jest rzeczywiście wyżej w tym ich rankingu, to rozumiem ż Kita chce z nim walczyć (nazywać pizdą dalej nie, bo jest to w ich sytuacji śmieszne :beczka:)

  Karol z kolei jeśli jest w rankingu to znaczy że on jest dalej na kontrakcie? Jeśli tak, to oczywiście może się spodziewać wyzwań od czołówki rankingu: Kita, Butterbean, Gracie Thomson czy kto to tam jeszcze walczy :śmiech:

 26. Bedorf ma chyba na mma już bardziej wywalone, niż Juras. Czytając takie bzdury akurat bardzo się cieszę, że de Fries wyjaśnił tych "mocarzy". Bedorf to chyba był najsłabszym mistrzem KSW jakiego pamiętam. Niech se teraz robi na drutach i nie zawraca głowy swoimi wypocinami :facepalm:

 27. Gratuluję głupoty, bo oiom pewny

  Karol dawno nikogo nie znokautował. Dlaczego teraz miałoby być inaczej?:razz:utinlaugh:

 28. W momencie w którym walczyli ze sobą nie tak "historycznie".

  Co to za cherry picking i dobieranie dodatkowych warunków? Nazwisko na rozkładzie to nazwisko na rozkładzie.

 29. Panowie, jak dzieci.

  Jeden ma żal o ten lucky high kick sprzed lat a drugi siedzi na czterech literach i zamiast powiedzieć że: jestem emerytem,

  sorry Masakra, ale ja już się w sport nie bawię, to nagle włączył tryb ,,bestia zza klawiatury"

  :razz:utinlaugh:

 30. Ale czy to źle? Trenuje pewno sobie dla przyjemności, a zarzynać się na obozach już nie musi, bo umie wykorzystać potencjał i zająć się innymi sprawami.

 31. Karola boli dupa a strach nie pozwala mu wejść do oktagonu.

  Jaki strach? Przecież Bedorf z nim wygrał. Karol po prostu jest nieaktywnym sportowcem od walki z Grabowskim. To tak jakby Marcelo wyzywał Roberto Carlosa, żeby zagrał przeciwko niemu. To jest bzdura.

 32. Jaki strach? Przecież Bedorf z nim wygrał. Karol po prostu jest nieaktywnym sportowcem od walki z Grabowskim. To tak jakby Marcelo wyzywał Roberto Carlosa, żeby zagrał przeciwko niemu. To jest bzdura.

  Gdzie Karol powiedział że nie jest czynnym zawodnikiem, bądź przeszedł na emeryturę? Jak gdzieś to zapowiedział to odwołam co napisalem 🙂

 33. Kita ciśnie Bedorfa

  "Po raz kolejny udowadniasz światu, ze jesteś wielką pi*zdą ,żeby zadać to pytanie i mieć mnie zablokowanego na swojej stronie

  Grzecznie odpowiem..jestem Michał Kita i codziennie z podniesioną głową, przy zwycięstwie czy porażece patrzę w lustro! Musiałeś skryć się w swojej norze na tyle miesięcy i czekać z podkulonym ogonem na wynik walki ? Qurwa jakbym wygrał to ty na psychotropach musisz jechać

  Oprócz zawodników juz każdy kibic wie,że jesteś największą „pizdą” w historii wagi ciężkiej Polskiego MMA.

  #karolbedorf #tchórz #pizda

  KONKRETY!!!

  Jedno pytanie, jedna odpowiedz:

  ty i ja w klatce @ksw_mma wiosną 2021.

  Daruj siebie monologi

  „tak lub nie”!!!

  #pussyalwayswillbepussy"

 34. Jaki strach? Przecież Bedorf z nim wygrał. Karol po prostu jest nieaktywnym sportowcem od walki z Grabowskim. To tak jakby Marcelo wyzywał Roberto Carlosa, żeby zagrał przeciwko niemu. To jest bzdura.

  Bedorf wygral na farcie,  do momentu kopnięcia dostawał smary

 35. Niech KSW kontraktuje Wieczorka, Siwy wyjasni ich obu, a potem De Friesa.

  Z De Friesem by przegrał, z Kitą zależy jaka wersja Kity by wyszła, bo on ma wahania formy

 36. Z De Friesem by przegrał, z Kitą zależy jaka wersja Kity by wyszła, bo on ma wahania formy

  Z Bhullarem i Hamiltonem tez mial gladko przegrac. Jak zawalcza to zobaczymy, duzego wyboru i tak nie maja, a Adam to jednak "weteran UFC" z dodatnim rekordem.

 37. Z Bhullarem i Hamiltonem tez mial gladko przegrac. Jak zawalcza to zobaczymy, duzego wyboru i tak nie maja, a Adam to jednak "weteran UFC" z dodatnim rekordem.

  Niby ta, ale Bhular go dominował do nokautu, Hamilton który już raz wtedy kończył karierę, z De Limą było tragicznie.

 38. Niby ta, ale Bhular go dominował do nokautu, Hamilton który już raz wtedy kończył karierę, z De Limą było tragicznie.

  Wszystko to prawda, ale powtorze, zbyt wielu opcji nie ma. No i Wieczorek poddal Bhullara, omoplata.

 39. Wszystko to prawda, ale powtorze, zbyt wielu opcji nie ma. No i Wieczorek poddal Bhullara, omoplata.

  Na Bedorfa i Grabowicza z pewnością wystarczy, Kita może, De Fries go robi w swoim stylu

 40. Na Bedorfa i Grabowicza z pewnością wystarczy, Kita może, De Fries go robi w swoim stylu

  A jakie inne propozycje widzisz dla Phila ?

 41. Zobaczyłbym walke Bedorf vs Kita lub Kita vs Grabowski

  każdy by zobaczył, ale Karol tylko przy klawiaturze jest ostatnio mocny

  Bedorf zaczął być śmieszny, od kilku lat chodziły pogłoski, że zamiast treningu to wolał zająć się biznesami. W mma 2 przegrane z rzędu, a ostatnią poważną wygraną zaliczył w 2015r po szczęśliwym highu z Kitą, to teraz po latach chce się znowu przypomnieć nawołując o walkę z Michałem(Kity nie bronię, bo wyzywanie od pizd to też nie najmądrzejsze). Nie lubię takich trash talkerów co dużo krzyczą, a mało walczą, a w zasadzie to w ogóle

  Tylko, że Kita rewanż proponował wielokrotnie, a nie dopiero teraz nagle. Bedorf cwaniakuje sprzed klawiatury, pierdoli kocopoły od lat, jeździ po Kicie, co z tego że nie stosuje przekleństw?

  Kita i tak nadzwyczaj długo był cierpliwy, może użył mniej dyplomatycznego języka, ale po pierwsze nie on jest permanentnym agresorem słownym, nie on przy tym unika walki, a przede wszystkim – nazwał Karola bardzo precyzyjnie po imieniu.

  Michał miewa różną dyspozycję i potrafi przegrać nawet walki, które wygrywa, ale nikt mu nigdy nie może zarzucić, że jest pizdeczką, bo facet zawsze podejmuje każde wyzwanie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.