Rosholt

(Fot. Sherdog.com)

Karta walk gali UFC 185 jest już prawie pełna. Wczoraj dodano do niej starcie w limicie wagowym kategorii ciężkiej. Jared Rosholt zmierzy się z Joshem Copelandem.

Rosholt (MMA 11-2) powraca po bolesnej porażce z Alexeyem Oleinikiem, który zastopował go ciosami w pierwszej rundzie pojedynku. Wynik walki był dotkliwy nie tylko z tego powodu, że zakończyła się ona nokautem, ale też została w ten sposób przerwana świetna passa trzech zwycięstw z rzędu Jareda. „The Big Show” w debiucie w UFC pokonał Walta Harrisa, a w kolejnych bojach: Daniela Omielańczuka i Soę Paleleia. Jego najlbliższy rywal, Josh Copeland, debiutował w Ultimate Fighting Championship na tej samej gali, na której Rosholt zanotował porażkę – na UFC Fight Night 57.

„Cuddly Bear” (MMA 9-1) w organizacji Dany White’a i braci Fertitta stoczył tylko jeden pojedynek, w którym przegrał na punkty z Ruslanem Magomedovem. Tym samym Copeland, który od czasu swojej pierwszej zawodowej walki w MMA w czerwcu 2012 roku wygrał osiem kolejnych pojedynków, po raz pierwszy zaznał goryczy porażki.

Gala UFC 185 odbędzie się 14 marca w Dallas, w stanie Teksas, w USA. W walce wieczoru tej gali Anthony Pettis będzie bronił pasa mistrzowskiego dywizji lekkiej w boju z Rafaelem Dos Anjosem. Drugą walką wieczoru  będzie pojedynek Joanny Jędrzejczyk i Carli Esparzy.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.