Organizacja UFC udostępniła archiwalny pojedynki z udziałem uczestniczek pierwszej walki wieczoru gali UFC 231 – Joanny Jędrzejczyk oraz Valentiny Shevchenko.

 Pełna rozpiska gali UFC 231 znajduje się TUTAJ.

18 KOMENTARZE

 1. Najlepsza walka Aśki w UFC, total domination 😀 Esparza tam szła jak na ścięcie. Była posrana od samego początku. Aśka jak gangster totalna młócka.

 2. Najlepsza walka Aśki w UFC, total domination 😀 Esparza tam szła jak na ścięcie. Była posrana od samego początku. Aśka jak gangster totalna młócka.

  Najważniejsza na pewno, czy najlepsza, to bym dyskutował. Przeciwniczka wyglądała jakby pomyliła dyscypliny zamiast udać się na basen pływacki, zabłądziła w oktagonie. Technicznie to Asia tu dupy nie urywała w stójce, ale taki przeciwnik, więc trzeba było uważać.

 3. Myślicie, że jeśli przegra to i tak wygra 3 walkę z rzędu?

  Walka w wyższej kategorii czyli tak naprawdę wygrała już na starcie podejmując tak groźne wyzwanie.

 4. Najlepsza walka Asi to rozmontowanie i zrobienie worka bokserskiego z Andrade,ew.egzekucja na Penne

  Z Leternou też była niezła, wszystko tam było jeśli chodzi o stójkę, choć walka mogła wydawać się nudna. Penne to było zbyt jednostronne i też patrzmy na przeciwniczki, bo taka Penne nie istnieje w UFC, Esparza w sumie też nie.

  Myślicie, że jeśli przegra to i tak wygra 3 walkę z rzędu?

  Walka w wyższej kategorii czyli tak naprawdę wygrała już na starcie podejmując tak groźne wyzwanie.

  Nie.

  To jest jej 9 walka mistrzowska , więc będzie miała o jedną więcej od Rondy…statystycznie, to już jest sukces.

  A co do wyzwania to spójrz na buki, Joanna jest jeszcze większym underdogiem niż był Lewis w starciu z DC :lol:.

 5. Z Leternou też była niezła, wszystko tam było jeśli chodzi o stójkę, choć walka mogła wydawać się nudna. Penne to było zbyt jednostronne i też patrzmy na przeciwniczki, bo taka Penne nie istnieje w UFC, Esparza w sumie też nie.

  A Leternou istnieje w UFC?

 6. A Leternou istnieje w UFC?

  Walczy o tytuł w Bellatorze na hawajskiej gali, porównując do takiej Penne czy Esparzy to jednak  troche lepiej potoczyła się jej kariera, mimo, że swoje lata też ma.

 7. Wiecie jakby tak popatrzeć to tylko Gadelha jako tako sobie radzi z tych przeciwniczek sprzed przejścia do ATT a coś mi się wydaje, że ta cała Nina ją ugra w tym Toronto, i tyle będzie z Klaudii, ostatnia walka jaką wygrała w jakiś normalny sposób Klaudia to była Karolina. Nawet Karola radziła sobie lepiej niż Klaudia, bo w sumie walczyła przecież w eliminatorze do walki o pas (nieoficjalnym, ale zawsze), to, że Karola to typ zawodniczki "kill or be killed" 😆 to już inna historia.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.