KSW prezentuje najnowszą zapowiedź gali KSW 35, która odbędzie się w piątek 27 maja w Trójmieście.

50 KOMENTARZE

 1. Szady

  Mamed underdogiem :mamed:

  Uwierz mi, ze ludzie masowo to lykaja i stad rekordowe zainteresowanie ta gala. Uczciwie sie przyznam, ze choc rozsadek mowi cos zupelnie innego, sam miewam projekcje przedstawiajace Khalidova znokautowanego przez Aziza. Kawul z Lewandowskim to jednak niezwykle skuteczni manipulanci 😉

 2. Szady

  Mamed underdogiem :mamed:

  Widzę, że się spózniłem… uśmiałem się jak dzik.

  O jakim mówi Marcin… sorry MARTIN jako o starciu dówch ikon KSW? O Pudzilli i Ródzilli?:joe:

 3. KalasznikowMac

  Całkiem spoko zapowiedź, taka idealnie na reklame w trakcie jakiegoś filmu na Polsacie 🙂

  tez sie podoba, a tak btw.
  od kiedy to ja juz nie oglądam filmow na polsacie czy innych stacjach przerywanymi reklamami:werdum:

 4. Jeśli Różal jest ikoną jakiejś organizacji MMA, to nie świadczy to o tej organizacji najlepiej.

 5. Zanim KSW zrobi jakąkolwiek ekspansję na świat, to UFC w tym czasie zorganizuje 2 gale w Etiopii i na Antarktydzie.
  Mając do dyspozycji takie magnesy na Januszy jak Mamed i Pudzian robicie dalej 4 gale, a wam się marzy ekspansja na świat.
  Pozdrawiam z podłogi.

  Edit. Aziz od 7 lat niepokonany.

 6. trpone92

  a mnie wcale nie zdziwi turek z pasem

  W sumie byłoby to dobre, może rozruszali by tą smutną jak pizda dywizję :confused:

 7. Hefaner

  Jeśli Różal jest ikoną jakiejś organizacji MMA, to nie świadczy to o tej organizacji najlepiej.

  Różal oficjanie został rzecznikiem prasowym episkopatu w Polsce. A tak na poważnie, gdyby zajął się parę łądnych lat wcześniej mma a nie dawał się obijać w K 1 na jakiś podrzędnych galach za miskę ryżu wyglądałoby to lepiej, a tak niestety nie ma się co cudów spodziewać już

 8. Laikike1

  Edit. Aziz od 7 lat niepokonany.

  Walusiowi 2 rok leci bez przegranej, może go wezmą na nowo do KSW?

 9. Kurwa dla mnie jednominutowa zapowiedź emocjonalnie i ogólnie niszczy zapowiedzi UFC, ale to chyba żadna nowość, fajny klimat.

 10. A jak dla mnie kiepsko. Znaczy, potencjał jest, ale za krótkie to takie. Mam nadzieję, że wyjdzie jeszcze dłuższa zapowiedź…

 11. tak na marginesie, cohones znowu mnie utwierdza że niektórzy mają problem ze słuchaniem i czytaniem ze zrozumieniem. Kawulski wyraźnie powiedział 'GDYBY ANALIZOWAĆ ICH TRZY OSTATNIE STARCIA, A TO JEST BARDZO ROZSĄDNE PODEJSCIE, NO TO MAMY MAMEDA KHALIDOVA PO RAZ PIERWSZY W ROLI UNDERDOGA'.

  Strus, Silva, Falcao. Mamed z lepszymi wcale nie walczył.:lol:

 12. trpone92

  tak na marginesie, cohones znowu mnie utwierdza że niektórzy mają problem ze słuchaniem i czytaniem ze zrozumieniem. Kawulski wyraźnie powiedział 'GDYBY ANALIZOWAĆ ICH TRZY OSTATNIE STARCIA, A TO JEST BARDZO ROZSĄDNE PODEJSCIE, NO TO MAMY MAMEDA KHALIDOVA PO RAZ PIERWSZY W ROLI UNDERDOGA'.

  Strus, Silva, Falcao. Mamed z lepszymi wcale nie walczył.:lol:

  Materla, Cooper i Falcao. Powiedz proszę w swojej wspaniałomyślności jak wywnioskowałeś, że na podstawie 3 ostatnich walk Mamed jest underdogiem.

 13. husarz

  Walusiowi 2 rok leci bez przegranej, może go wezmą na nowo do KSW?

  Jak Reem zdobędzie pas UFC to nie będę zaskoczony. Już widzę Kawula i jego buńczuczne zapowiedzi:
  "Dwóch przyjaciół, dwie największe organizacje MMA na świecie, jeden ma pas, czy zdobędzie go Kamil ?"
  Teraz przebitka na Kaste: "Wszystko to już niedługo. only PPV"

  To ma potencjał na Narodowy.

 14. Bardzo mocno liczę na to, że Mamed w tej walce zostanie ciężko znokautowany – takie marzenia ściętej głowy, bo pewnie Mamed go obskoczy / zaskoczy, a szkoda…

 15. d-amian-enp

  Materla, Cooper i Falcao. Powiedz proszę w swojej wspaniałomyślności jak wywnioskowałeś, że na podstawie 3 ostatnich walk Mamed jest underdogiem.

  biorąc pod uwagę tylko trzy ostatnie walki, nie patrząc na rekordy i doświadczenie, Aziz jest faworytem. Tak jak napisałem, Khalidov nie miał lepszy rywali od Aziza w tych trzech walkach. Biorąc jednak pod uwagę ogół karier, wszechstronność Mameda jak i jednopłaszczyznowość Aziza, faworytem jest Mamed.

 16. Ale jajca z tymi zapowiedziami, niemalże jak zawsze. Jak zwykle przodują nie tyle zawodnicy co włodarze, którzy już dawno powinni zaprzestać udzielania się na tych zapowiedziach. Kawul niczym Ragnar Lothbrok 😀

 17. Wiem, że Kawul pierdoli smuty na trailerach. Nie sądziłem jednak, że ktoś tutaj to łyknie.

  trpone92

  Strus, Silva, Falcao. Mamed z lepszymi wcale nie walczył.:lol:

  Obaj pokonali Falcao w 1 rd.
  Z tego co pamiętam to Materla więcej razy wygrał z Jay'em niż na odwrót a został spacyfikowany w 40 sekund.
  A Strus? 😆
  Sam nie lubię ciapatego ale mówienie, że undispiuted mistrz Polski MMA w KSW jest underdogiem w tym pojedynku patrząc nawet na ostatnie 3 walki jest co najmniej żenujące.

 18. Kawul dobrze kombinuje z tym Mamedem. Wmówi wszystkim Januszom, że jest underdogiem i gdyby Bóg nie dał to wtedy są w trochę lepszej sytuacji. Nie wiele lepszej, ale lepszej.

  Ale żeby walki mistrzowskiej nie było w oficjalnym trailerze??? Kpina w chuj :DC:

 19. Puściłem żonie ten trailer oraz zapowiedź walki Mamed-Azis.
  Tam były tylko staty, tu jeszcze o underdogu teksty.
  Skoro ona, mimo, że jeździ że mną na KSW i regularnie ogląda gale w tv zdziwiła się, jak dobrego rywala ma Mamed, znaczy się, dobry marketing KSW robi

 20. kaczka41

  Skoro ona, mimo, że jeździ że mną na KSW i regularnie ogląda gale w tv zdziwiła się, jak dobrego rywala ma Mamed, znaczy się, dobry marketing KSW robi

  Albo z twoją żoną jest coś nie tak 😉

 21. Ogólnie to mi się bardzo podoba ta zapowiedź, szczególnie ta muzyczka w tle i czarne tło. Tylko skoro jest taka poważna muzyczka w tle, to nie pasują tutaj za bardzo takie śmiechowe wypowiedzi Różala czy podśmiechujki Mameda 😀 Skoro jest poważna muzyka to moim zdaniem wypowiedzi też powinny być poważne. Nie to, że nie mam poczucia humoru, tylko to po prostu nie pasuje do tej muzyki.

 22. ktoś tu już pisał że Turek zgarnie pas. też mi się wydaje że może być niespodzianka

 23. Zapowiedzi powinny być utrzymane w takim klimacie w jakim była zrobiona zapowiedź walki Mameda z Materlą – to była petarda – oprawa audio-wizualna, montaż, no wszystko. I nie powinni się udzielać włodarze bo to nierzadko ich patetyczne, wyszukane frazesy dodają niepotrzebnie przysłowiową łyżkę dziegciu.

 24. Zapowiedzi powinny być utrzymane w takim klimacie w jakim była zrobiona zapowiedź walki Mameda z Materlą – to była petarda – oprawa audio-wizualna, montaż, no wszystko. I nie powinni się udzielać włodarze bo to nierzadko ich patetyczne, wyszukane frazesy dodają niepotrzebnie przysłowiową łyżkę dziegciu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.