Walka Jorge Masvidala z Nate’em Diazem ma nowy termin. Pojedynek odbędzie się 6 lipca w Honda Center w Kalifornii i tym samym nie będzie rywalizować z UFC 302.

Jorge Masvidal i Nate Diaz zgodzili się na drugą walkę w karierze, ale tym razem panowie zmierzą się ze sobą w ringu bokserskim. Pierwotnie starcie planowane było na 1 czerwca tego roku, czyli w tym samym terminie co UFC 302 w New Jersey. Teraz jak informuje Boxing Scene, zawodnicy zgodzili się na nową datę – rewanż w ringu odbędzie się 6 lipca w Kalifornii.

Dla obu zawodników będzie to druga profesjonalna walka bokserska w karierze. Nate Diaz w ringu debiutował w sierpniu 2023 roku, kiedy przez decyzję sędziowską przegrał z Jakiem Paulem. Jorge Masvidal z kolei w boksie jedyny raz walczył w 2005 roku – pokonał wtedy Josepha Benjamina. Ostatni raz w oktagonie UFC stał w kwietniu 2023 roku, kiedy uległ Gilbertowi Burnsowi, zaliczając czwartą porażkę z rzędu, po czym ogłosił przejście na sportową emeryturę. Teraz jak widać wraca do sportowej rywalizacji. W walce w oktagonie na UFC 244 w listopadzie 2019 roku to Gamebred był górą. Wygrał wtedy z Diazem przez TKO.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of G.O.A.T
G.O.A.T

Jungle Fight
Light Heavyweight

386 komentarzy 838 polubień

Nie sprzedaje się PPV? Jak mi przykro:jon:

Odpowiedz 1 Like