Daniel Cormier

Daniel Cormier przyznał, że przestał powątpiewać w Alexa Pereirę. Stwierdził, że chociaż Brazylijczyk mógłby napotkać problemy w wadze ciężkiej, nie zdziwiłby się już, gdyby i tam odnosił sukcesy.

Po fantastycznym występie Alexa Pereiry na UFC 300 i pierwszej, skutecznej obronie pasa dywizji półciężkiej przeciw Jamahalowi Hillowi, Daniel Cormier zdumiewał się, nie mogąc uwierzyć, jak Alex Pereira dalej triumfuje pomimo braku umiejętności zapaśniczych. Jak widać, mając chwilę czasu na przemyślenia, Cormier przestał wątpić w „Poatana”, o czym wspomniał w wywiadzie dla MMA Junkie Radio:

On może odnieść sukces w wadze ciężkiej. Myślę, że może robić co tylko zechce. Skończyłem już etap obstawiania przeciw Alexowi Pereirze. Skończyłem mówić, że on czegoś nie może. Raz za razem Alex Pereira udowadnia, że może zrobić co tylko zechce. Każde wyzwanie ma swoje wyzwania, każda wielka rzecz będzie trudna.

Z nim w wadze ciężkiej byłyby pewne problemy. Ale to wciąż te same problemy, co w półciężkiej. W jego sytuacji, kiedy wejdzie do wagi ciężkiej, czekają na niego zawodnicy pokroju Toma Aspinalla, czy Curtisa Blaydesa – oni naprawdę mogą sprawić mu problemy z powodu ich rozmiaru i umiejętności zapaśniczych. Ale nie jest to niemożliwe. Potężnym błędem byłoby uważać, że Alex nie osiągnie sukcesu.

Conor McGregor był pierwszym fighterem, który sięgnął po dwa pasy mistrzowskie UFC jednocześnie. Daniel Cormier jako pierwszy obronił oba pasy jako podwójny mistrz. Alex Pereira może stać się pierwszym w historii UFC, który zostanie potrójnym mistrzem – w wagach średniej, półciężkiej i ciężkiej:

Jeśli Alex stanie się pierwszym, który zdobędzie trzeci pas, ten koleś bez wątpienia będzie rozważany jako najlepszy fighter w historii. Cholera, nie zapominajmy, że on przewalczył dopiero [12] walk w całej karierze!

Profesjonalny rekord Alexa Pereiry w MMA po triumfie na UFC 300 wynosi 10-2. Na dziesięć zwycięstw aż osiem razy wygrywał przez nokaut. Przypomnijmy, że wszystko, co do tej pory osiągnął „Poatan” w UFC, zdołał uczynić w dwa i pół roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of łajcior
łajcior

Legacy FC
Bantamweight

1,869 komentarzy 2,904 polubień

Grubas ma mokre sny na myśl o Pereirze nokautującym Jonesa, ale prawda jest taka, że aktualne top 5 ciężkiej go szybko pacyfikuje

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Wrestlerek
Wrestlerek

BAMMA
Bantamweight

763 komentarzy 3,034 polubień

Tomek mu robi dziecko w 1 rundzie.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Arczi1990
Arczi1990

EFC Africa
Flyweight

2,685 komentarzy 5,359 polubień

Tomek mu robi dziecko w 1 rundzie.

To facet z facetem mogą mieć biologiczne dziecko? :siuu:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Raven
Raven

KSW
Light Heavyweight

5,843 komentarzy 22,815 polubień

To facet z facetem mogą mieć biologiczne dziecko? :siuu:

Tak, ale tylko saturdej sondej :fjedzia:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,489 komentarzy 73,358 polubień

Poatan stał się nagle najbardziej pompowaną gwiazdą UFC i niedługo Pączek koniunkturalista będzie pier...,że Alex to czarny pas i ma świetne defensywne zapasy i jak się ostatnio w korytarzu złapali zapaśniczo to poczuł niesamowitą siłę - "this boy can wrestle!".

Odpowiedz 2 polubień

A
Adko

Brutaal
Featherweight

498 komentarzy 733 polubień

Co to się stało, że teraz wszędzie pompują tego Perreire. Gościu zły nie jest, ale ledwo co z Jankiem na punkty wygrał, a hype jakby był Tysonem mma. Perreira obecnie nie ma parteru i pewnie De Fries w ciężkiej mógłby go porobić jakby chciał.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of JosueEstebanez
JosueEstebanez

ONE FC
Super Heavyweight

2,647 komentarzy 4,171 polubień

Pereira jest czarnym pasem bjj i poddaje gilotyną Tomka w 2 rundzie

Odpowiedz polub