krystian pudzianowski i popek

Krystian Pudzianowski, który podczas gali FEN 28 przegrał starcie z byłym hokeistą Piotrem Szeligą, nie zamierza sobie odpuszczać mieszanych sztuk walki i cały czas myśli o powrocie do klatki.

Na razie nie wiadomo gdzie i kiedy Pudzianowski może zawalczyć, ale jednym z potencjalnych rywali Krystiana mógłby być Popek Monster. W programie „Arena Koloseum” przygotowanym przez serwis internetowy „Super Expressu” Krystian Pudzianowski przyznał, że już wcześniej pojawiały się pomysły na jego walkę z Popkiem.

Były takie przymiarki. Ja jestem cały czas na tak. Jeżeli trafi się taka okazja, ja z miłą chęcią z Popkiem stoczę tę walkę. Kiedyś graliśmy razem koncert w Warszawie i stwierdziliśmy, że czemu nie? Będzie fajna bitka. Jeżeli będzie taka okazja, ja jestem na tak. Ja Pawła bardzo lubię. Znamy się prywatnie, ale kiedy wchodzimy do klatki nie ma koleżeństwa. Wykonujemy robotę najlepiej jak potrafimy.

Krystian Pudzianowski nie potwierdził jednak oficjalnie, że do takiej walki faktycznie dojdzie.

Nie mówię tak, nie mówię nie. Nie mogę wypowiadać się o czymś, czego nie ma na papierze. […] Ostatnią walkę toczyłem dla FEN i rozmawiamy też z FEN-em. Zobaczymy, czas pokaże.

Popek Monster, który w ostatnich latach walczył dla organizacji KSW,a a potem podjął decyzję o zakończeniu kariery, niedawno zdecydował się wrócić do startów i wygrał swoją pierwszą walkę pod skrzydłami Fame MMA.

21 KOMENTARZE

 1. Kiedyś graliśmy razem koncert w Warszawie i stwierdziliśmy, że czemu nie? Będzie fajna bitka.

  Koncertujcie sobie razem dalej. Może to jest fajne, nie wiem, nie znam się. Ale bitkę odpuśćcie bo fajnej napewno nie dacie. Jeden coś se urwie drugi dostanie zawału.

 2. A on nie ma kontraktu z fenem?

  :razz:utinlaugh:

  Widocznie coś jest nie tak, skoro wzięli Trybsona na galę PPV, a nie Krystiana. Nie zdziwię się jak podpiszę kontrakt z FAME.

 3. Ja pierdolę, ten gość jest jebnięty. Ma 34 k follołów na Insta i chce Popka? Co za pajac.  Popek ma 700k, a Stivi  pół bańki…… rence opadajom :facepalm:

 4. Może lepiej niech we dwóch walczą z Kimbo Slicem i tym Dada numer coś tam. Jeden dziad, a drugi nie żyje i obaj byli kiepscy, jak walczyli, więc może by była równa walka z Popdzianem w 2020/1. Teraz jest popyt na takie przedstawienia, a w Fejm już chyba było.

 5. Ktoś wie czemu brat Pudziana taki czerwony na zdjęciu?

  No bo jest po ro-zgrzewce….logyczne?

   😀 😀 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.