(Fot. Dave Mandel / Sherdog.com)

UFC ogłosiło kolejne zestawienie na galę UFC 152 22 października w Toronto. W wadze lekkiej Kanadyjczyk TJ Grant (MMA 18-4, UFC 5-3) podejmie Amerykanina Evana Dunhama (MMA 13-2, UFC 6-2).

Trenujący w Nowej Szkocji Grant jest niepokonany od zejścia do dywizji -70 kg, w której wygrał dwie walki. Debiutował w lekkiej 1 pażdziernika ubiegłego roku poddając Shane’a Rollera a w maju dołożył kolejne zwycięstwo nad Carlo Praterem na punkty.

Kariera 30-letniego Dunhama straciła impet po dwóch porażkach z rzędu z Sherkiem i Guillardem na przełomie 2010 i 2011 roku ale fighter z Oregonu powoli odbudowywuje straconą pozycję, Dunham bowiem wygrał kolejne dwie walki pokonując Shamara Bailey’a i Nika Lentza.

Rozpiska UFC 152.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

4 KOMENTARZE

  1. Jak chcieli mu dać przeciwnika na kanadyjską galę to już lepiej było go zestawić ze Stoutem czy Bockiem. Ciekawsze by to były zestawienia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.