damian janikowski

Podczas gali KSW do okrągłej klatki KSW ponownie wszedł były medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski i wygrał na punkty ze Szwedem, Andreasem Gustafssonem. Dla Damiana była to ósma walka w KSW i piąta wygrane w świecie MMA.

Na razie nie wiadomo kiedy Damian znowu pojawi się w klatce KSW, ale jak sam powiedział w programie „Oktagon Live” chciałbym zawalczyć ponownie jeszcze w grudniu tego roku.

W programie pojawił się również temat końca kariery Damiana i ewentualnej walki, za dobre pieniądze, w organizacji Fame MMA. Janikowski nie wykluczył takiej możliwości.

Myślę, że na koniec kariery będę toczył jeszcze pojedynki w KSW. Jeżeli już zakończę karierę i dostanę po jej zakończeniu propozycję od Fame MMA, pewnie ją przyjmę, bo to będzie dla mnie wypłata.

Damian dodał też, że do końca swojej zawodowej kariery w świecie MMA planuje walczyć dla KSW.

Jeśli będę kończył karierę, to będę ją kończył w KSW, jeżeli ją zakończę, to będę na emeryturze i z emerytury mogę sobie wpaść do Fame.

W swojej przedostatniej walce Damian Janikowski zmierzył się z Szymonem Kołeckim, ale musiał uznać jego wyższość w klatce KSW. Wygrana na KSW 55 była więc dla medalisty olimpijskiego powrotem na drogę zwycięstw.

40 KOMENTARZE

 1. Wszyscy się śmiali z Fame mma, łącznie ze sztywnymi zawodnikami, a tu co chwilę ktoś wyraża chęć zawalczenia tam.

 2. Wszyscy się śmiali z Fame mma, łącznie ze sztywnymi zawodnikami, a tu co chwilę ktoś wyraża chęć zawalczenia tam.

  Lepiej miec 70-  100 tysiecy w kieszeni czy nie ?

 3. Dokładnie zero progresu u Damiana, werdykt bardzo naciągany, śmierdziało deskami po raz kolejny. Surowizna aż wstyd

 4. Lepiej miec 70-  100 tysiecy w kieszeni czy nie ?

  A to ja nie krytykuje, fenomen Fame mi imponuje i cieszy mnie fakt, że ci sztywni, prawilni łamią swoje "honorowe" zasady.

 5. Dokładnie zero progresu u Damiana, werdykt bardzo naciągany, śmierdziało deskami po raz kolejny. Surowizna aż wstyd

 6. Dokładnie zero progresu u Damiana, werdykt bardzo naciągany, śmierdziało deskami po raz kolejny. Surowizna aż wstyd

 7. Oj Damiano, Damiano, a taki był szał jak przechodził z zapasów do MMA. "W końcu zajebisty zapasior w polskim MMA, olimpijczyk, noż kurwa, ale będzie chłop siał rozpierdol". Ryj się trochę cieszy jak sobie człowiek przypomni te komentarze. Niektórzy to mu nawet karierę w UFC wróżyli.:DC:  Sam zresztą byłem bardzo ciekaw jego kariery po zapasach. Niestety, gołym okiem widać, że nie każdy, nawet bardzo dobry zapaśnik, potrafi te swoje zapasy przełożyć na MMA. Zresztą nie zagrało tu wiele różnych czynników, ale temat już chyba wyczerpany. I na koniec bomba – FameMMA na emeryturze, dobre, dobre. Gorzej jak wpierdol na tym Fame zbierze, to by dopiero było.

 8. na koniec bomba – FameMMA na emeryturze, dobre, dobre. Gorzej jak wpierdol na tym Fame zbierze, to by dopiero było.

  Bardzo możliwe, bo tam już każdy lata po klubach , trenerach personalnych , dietach itp.

  :damjan::kis:

 9. Bardzo możliwe, bo tam już każdy lata po klubach , trenerach personalnych , dietach itp.

  :damjan::kis:

  Zaraz się jeszcze okaże, że tam lepsi zawodnicy niż w krs1:beer:

 10. A jak się pojawi oferta zjadania gówna na czas, to też pójdzie, ale podejrzewam, że konkurencja będzie spora.

 11. I to jest właśnie główny powód dlaczego tacy zawodnicy nie muszą się rozwijać, Fame umożliwił im platformę do zarabiania kasy praktycznie bez wysiłku niestety.

 12. I to jest właśnie główny powód dlaczego tacy zawodnicy nie muszą się rozwijać, Fame umożliwił im platformę do zarabiania kasy praktycznie bez wysiłku niestety.

  Fame zniszczyło MMA. Rozpara cos ty najlepszego zrobił….::duszenie:::damjan:

 13. Mi wystarczy ze Damiano z emerytury wpadł do KSW…

  dokładnie, chuja pokazał przez całą swoją "karierę" w mma, a już gada o odcinaniu kuponów… żenada. Niech się cieszy z ostatniej decyzji i idzie na tą emeryturę jak najszybciej. Z tej mąki chleba na pewno już nie będzie.

 14. dokładnie, chuja pokazał przez całą swoją "karierę" w mma, a już gada o odcinaniu kuponów… żenada. Niech się cieszy z ostatniej decyzji i idzie na tą emeryturę jak najszybciej. Z tej mąki chleba na pewno już nie będzie.

  Musi iść pod skrzydła Mirosława Oknińskiego.

 15. Tak czytam, te posty i serio troche nawalanki  i pretensji w tego Janikowskiego, jakby facet miał byc 5 letnim mistrzem pasa KSW lub zdobyć top 15 UFC. Serio trzeba tłumaczyć jaki cel miało  jego wbicie do KSW/MMA. On moze i miec i bilans 15-14, ważne by czek się zgadzał. Ile takich person na swiecie chodzi, a tu ,,lincz'' jakby gościu miał za 2 lata bic sie o mistrza UFC.:mjsmile:

 16. Smutasek trochę bo pamiętam bardzo się jarałem tym, ze Damian przechodzi do MMA. Niestety kariera poprowadzona tragicznie i raczej nic więcej z niego nie będzie, zwłaszcza po ostatniej walce.

 17. Smutasek trochę bo pamiętam bardzo się jarałem tym, ze Damian przechodzi do MMA. Niestety kariera poprowadzona tragicznie i raczej nic więcej z niego nie będzie, zwłaszcza po ostatniej walce.

  Ja też liczyłem na ciekawą karierę, niestety walcząc w KSW Janikowski niczym nie ryzykuje, to demoralizujace dla rozwoju. Czy wygra, czy przegra płaca mu za to, że jest olimlijczykem, jak rekord nie wygląda dobrze dostaje leszcza do obicia.

  Okazało sie, że przyszedł tu odcinać kupony, dlatego przestał mnie interesować.

 18. Jak ja mu kibicowałem w trakcie kariery zapaśniczej!

  Jak ja trzymałem kciuki żeby zaczął karierę w mma!

  Jak ja liczyłem, ze powalczy w ufc!

  Jak ja się kurwa myliłem…

 19. No kondycję to masz na poziomie Fame, a może nawet jeszcze niżej.

  Tyburski,Malczynski i Kubanczyk by go rozjebali spokojnie

 20. Zaraz się jeszcze okaże, że tam lepsi zawodnicy niż w krs1:beer:

  Ferrari nokautuje większość zawodników KSW a Wiewiórka poddaje

 21. dokładnie, chuja pokazał przez całą swoją "karierę" w mma, a już gada o odcinaniu kuponów… żenada. Niech się cieszy z ostatniej decyzji i idzie na tą emeryturę jak najszybciej. Z tej mąki chleba na pewno już nie będzie.

  Wiesz co, to było trochę inaczej, tutaj wygląda jakby Damiano sam o tym zaczął gadać. W rzeczywistości było tak, że takie pytanie padło na czacie i Turski zadał je Damianowi. Generalnie wydźwięk był taki, że dopóki będzie w stanie to chce walczyć w KSW i tam zakończyć karierę a jak będzie na emeryturze i padnie propozycja od fame to pewnie by się zdecydował dla pieniędzy. Dla mnie jest to bardzo logiczne. Logiczne pod warunkiem, że Janikowski nie był wcześniej jednym z głównych krytyków fame, nie wiem jak było.

 22. Lepiej miec 70-  100 tysiecy w kieszeni czy nie ?

  Niektórzy wolą mieć honor i gruz z budowy w kieszeni :suchykarol: Damiano pierdol to fame za 30 lat spotkamy się na budowie :beer:

 23. Moim zdaniem panowie z FAME nawet nie będą próbować kontraktować kangura. Nijak nie wpasuje się w target wilczej części widzów, a wypłaty będzie oczekiwał dość wysokiej.

  Nie są głupi i wiedzą, że to nie będzie dla nich trafiona inwestycja.

 24. Fame pokazalo ile warty jest polski kurwidołek.

  Szacun dla Karoliny, Janka, Dawida Zawady i Gamera.

  I pozostalych, ktorzy zrobili kariery bez taplania się w gównie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.