Colby Covington nie zamierza zrezygnować z zestawienia z Jorge Masvidalem. Były tymczasowy mistrz kategorii półśredniej w rozmowie z Chaelem Sonnenem ponownie nawoływał o walkę z „Gamebredem”. „Chaos” twierdzi, że od czasu wygranej z Tyronem Woodleyem rozmawia z UFC o walce z Masvidalem.

Mam nadzieję, że to się wydarzy. Ostatnie co słyszałem od Dany White’a i UFC to to, że spróbują zrobić taką walkę. Ja nawołuję o nią od pierwszego dnia, od walki z Tyronem Woodleyem. Od momentu jak zakończyłem jego karierę i opuścił halę na noszach. Zgodziłem się na walkę z Masvidalem już we wrześniu.

Doskonale wiesz kto chce tej walki. To jasne kto nie chce tej walki. Ma pewnie jakieś powody, przez które nie chce się ze mną bić. Doświadczył już tego. To najłatwiejsza wypłata w moim życiu. Darmowa kasa. Nie jest nawet tak dobry jak Tyron Woodley. Woodley to mistrz świata, nie jakiś „BMF”. Jeśli „Uliczny Judasz” Masvidal byłby „największym skurwy*ynem w MMA” to nie uciekałby. Nie unikałby tej walki. Dlatego właśnie ta walka jest wstrzymana – przez „Ulicznego Judasza” Masvidala.

Masvidal i Covington to byli przyjaciele oraz partnerzy treningowi z „American Top Team”, z którego Colby nie tak dawno odszedł. Teraz zawodnicy wymieniają się wyzwiskami w mediach społecznościowych oraz w wywiadach z dziennikarzami.  Po rozstaniu Colby’ego z ATT konflikt się zaognił, a były tymczasowy mistrz jasno daje znać, że jest chętny na walkę z byłym przyjacielem.

Obaj panowie mają na swoim koncie porażkę z rąk aktualnego mistrza kategorii półśredniej, Kamaru Usmana. Ten w następnym pojedynku ma zawalczyć z Gilbertem Burnsem. Walka Covingtona z Masvidalem wyłoniłaby więc prawdopodobnie kolejnego pretendenta w kategorii półśredniej. Nie można jednak oczywiście zapominać o Leonie Edwardsie, który również liczy się w wyścigu o pas mistrzowski UFC. Ten zmierzy się z Khamzatem Chimaevem na styczniowej gali na „Fight Island”.

17 KOMENTARZE

 1. Jeśli "Uliczny Judasz" Masvidal byłby "największym skurwy*ynem w MMA" to nie uciekałby.

  Co racja to racja. Masvidal po prosto zdaje sobie sprawę ze swoich przeciętnych – oczywiście w kontekście czołówki światowego MMA – umiejętności i wie, że jego blask i moda na jego osobę by mocno przygasła po kolejnej porażce. Będzie pewnie celował albo w rewanż z Diazem (łatwa walka), albo jakiegoś McGregora (dużo srebrników).

 2. Colba wie, że nikogo nie obchodzi dlatego chce się wybić na Masvidalu.  Jeśli to nie jest wszystko pod publiczke to wolabym, żeby Mas mu wpierdolił gdzieś na zapleczu, bo w oktagonie to sędzia uratuje tego waciaka.

 3. "Jeżeli Colba chce sie liczyć na mieście, nie może zadawac się tylko z dziwkami."

  Jakich czasów dożyliśmy że dziewuchy nawet do zwykłego zdjęcia pozuja dupami.

  Mogły przecież sie normalnie ustawić, to nie, trzeba sie wypiąć.

 4. Colba wie, że nikogo nie obchodzi dlatego chce się wybić na Masvidalu.  Jeśli to nie jest wszystko pod publiczke to wolabym, żeby Mas mu wpierdolił gdzieś na zapleczu, bo w oktagonie to sędzia uratuje tego waciaka.

  Mas nie ma żadnego podjazdu do Kolby. Też bym wolał walkę na zapleczu lub ulicy. Fajnie byłoby zobaczyć ulicznego Jezusa ukrzyżowanego na ulicy

 5. Colba wie, że nikogo nie obchodzi dlatego chce się wybić na Masvidalu.

  chyba ciebie. Zajebiscie się ogląda Kolby zapasy i presing

 6. chyba ciebie. Zajebiscie się ogląda Kolby zapasy i presing

  Dla mnie zawsze Kolba na propsie a w Judaszu nie wiem co ludzie widzieli.

 7. Dla mnie zawsze Kolba na propsie a w Judaszu nie wiem co ludzie widzieli.

  Zgrywa śmiesznego gangusa jak bracia Diaz a ludzie to z jakiegoś powodu lubią

 8. Colba wie, że nikogo nie obchodzi dlatego chce się wybić na Masvidalu.  Jeśli to nie jest wszystko pod publiczke to wolabym, żeby Mas mu wpierdolił gdzieś na zapleczu, bo w oktagonie to sędzia uratuje tego waciaka.

  Colby na lajcie robi Masvidala xddd. Porobiłby go tak samo jak Usman.

 9. Dobra fota. Widać, że Konfiturnion wpadł z wizytą do pobliskiego gimnazjum. A co do walki z Mas'em, to Kolba mocno nie leżałby mu stylistycznie (pewnie zgrindowałby go zapasami), chyba że ubzdurałby sobie walkę w stójce (jak z Lawlerem), to byłaby szansa, że Jurek ustrzeliłby konfidenta.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.