Colby Covington nie boi się grozić nawet swojemu pracodawcy. Zawodnik, który zmierzy się na UFC 245 z Kamaru Usmanem, nie lubi się ostatnio z prezydentem UFC, Daną Whitem. Covington w wywiadzie dla Submission Radio wyznał, że jeśli ten będzie chciał założyć mu pas mistrzowski po ewentualnej wygranej z Usmanem, to uderzy go nim w twarz.

Mogę powiedzieć Wam kto nie założy mi pasa mistrzowskiego po wygranej – to Dana White. Jeśli spróbuje założyć mi pas na moich biodrach, to go mu zabiorę i go nim uderzę.

Wszystko co on gada nie jest prawdą. Tak jak mówi prezydent USA, Donald Trump, prawda jest jak siła natury. Ja operuję na prawdzie, a on na kłamstwach. Taka jest podstawowa różnica między mną, a Daną Whitem. Prawda i kłamstwo. Szczerze to nie obchodzi mnie co on gada. Ma zawsze wiele do powiedzenia i nie zwracam na to kompletnie uwagi. Nie obserwuje go w mediach społecznościowych. Mam wyje*ane na to co pier*oli. Pojawię się tam, zbiję komuś dupsko, zabiorę swój czek i to tyle. Nie ma obecnie człowieka, który by mnie zatrzymał.

Dana White musi sprawdzić swój mózg pod względem obrażeń, bo może to przez nie ciągle kłamie.

Jak wiemy relacje Covingtona z UFC nie są najlepsze. Zawodnik wierzy, że organizacja nie negocjuje sprawiedliwe ze swoimi podopiecznymi. W przeszłości zabrano mu także tymczasowy pas mistrzowski UFC.

UFC 245 odbędzie się 14 grudnia w Las Vegas. Na gali wystąpi także m.in. Max Holloway, Alex Volkanovski czy Oskar Piechota.

22 KOMENTARZE

 1. Nie wiem na ile to promocja walki,a na ile jego szczerość,w sumie średnio mnie to interesuje,ale trzeba przyznać, że jest z niego niezły dzban :juanlaugh:

 2. Tak jak mówi prezydent USA, Donald Trump, prawda jest jak siła natury. Ja operuję na prawdzie, a on na kłamstwach. Taka jest podstawowa różnica między mną a Daną Whitem. Prawda i kłamstwo.

  :jon:

 3. Dana White musi sprawdzić swój mózg pod względem obrażeń, bo może to przez nie ciągle kłamie.

  Coraz bardziej zaczynam go lubić :jarolaugh:

 4. Ma rację tylko Trump jest godzien założyć mu pas. On albo jakaś portorykańska pani do towarzystwa. Colba krul.

 5. Wszystko śmiesznie, tylko jak przejebiesz z zamulatorem to nikt Ci tego nie wybaczy, bo to jedyny powód dla którego nie jesteś na hejcie u wszystkich, a wtedy Danka zawiesi pas na biodrach Martyny a Tobie zostanie walenie konia do chińskich bajek.

  Wiem że czytasz. Przemyśl to

 6. Na mózgu kolby to by za to można było zrobić wiele prac dyplomowych w wielu różnych dziedzinach nauki od weterynarii począwszy na ginekologii skończywszy

 7. Kolba gra vabank, przecież jak przejebie z Mr Africa to idzie się bić na prelimsy Bellatora. Jeszcze pewnie zrobis z Usmanem maks 150k ppv :jump:

 8. Ziew. Jego pierdololo kiedyś nawet było zabawne w tej całej udawanej głupocie, ale teraz odczuwam już przesyt.

  W sumie to było fajne, dopóki były dzbany, które myślały, że on tak na serio. Jeżeli wszyscy już czają bazę, to cały cyrk covingtona traci sens.

 9. O jakim pasie on mówi?

  Colba to w rzeczywistości bardzo pokorny gość. Jak wjechał do kasyna szukac Whita bo cos tam mu nie pasowało to jak mu Danka kazał wyłączyć kamere to ja grzecznie wyłączył.

   Colba wie kiedy jest czas na gadanie a kiedy czas na wykonywanie poleceń.

 10. Ja sie nie ździwie jak go Dana nie wypierdoli. Bo on juz sobie nie pozwala na takie teksty. Hołduje jednemu z braci Ferrita i już mu się odmieniło. To nie są czasy tego z duż a głową w płomienie o o oo o Otiza

 11. Ta, a za chwilę jak Dana ustawi pachołka w szeregu, to będzie gadał o tym, że jednak znaleźli z Daną wspólny język. Chociaz nie będzie miał o czym gadać, bo Marty go rozjedzie.

 12. O jakim pasie on mówi?

  Colba to w rzeczywistości bardzo pokorny gość. Jak wjechał do kasyna szukac Whita bo cos tam mu nie pasowało to jak mu Danka kazał wyłączyć kamere to ja grzecznie wyłączył.

   Colba wie kiedy jest czas na gadanie a kiedy czas na wykonywanie poleceń.

  Przypomniałem sobie to, o kurwa, ale to było żałosne.

 13. Co za idiota……Conorowi to chociaż takie pierdolenie czasem wychodziło a przede wszystkim sprzedawało się….tutaj chyba tak to nie działa….. Usman – dopierdol temu błaznowi!!!!

 14. Oj Kolba, Kolba… Ciężko cię lubić chłopaku, z drugiej strony ciężko Ci nie kibicować, jak naprzeciw staje Marty Głupman… Ubij go, daj rewanż Robbiemu i wtop, to będzie idealnie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.