Colby Covington

Colby Covington kontynuuje swoje medialne natarcie i zabłysnął kolejną kontrowersyjną wypowiedzią. Tym razem nazwał swojego najbliższego przeciwnika, Leona Edwardsa, oszustem i idiotą.

Covington na gali UFC 296 już 16 grudnia będzie miał trzecią szansę w karierze na zdobycie tytułu mistrza wagi półśredniej. Naprzeciw niemu stanie obecny posiadacz pasa – Leon Edwards. „Chaos” zaczął już kampanię medialną przed nadchodzącym starciem i nie zamierza zwalniać. W najnowszej wypowiedzi nawiązał do walki Edwardsa z Belalem Muhammadem, w trakcie której Anglik naruszył oko swojego oponenta palcami, a ten musiał wycofać się z pojedynku:

Jako fighter, „Leon Scott” jest największym oszustem w historii tego sportu. Myślałem, że „Marty” [Usman] był oszustem. Człowieku, ten koleś sprawia, że na jego tle „Marty” wygląda jak jakiś święty. Leon jest oszustem.

Ładuje ludziom palce do oczu, kopie w jaja, chwyta za siatkę. Ten gość jest największym oszustem w historii sportu i tylko wiedząc to mogę być na niego gotowy. Po prostu muszę przygotować się na wszystkie możliwe niedozwolone chwyty, które on zastosuje.

Colby Covington miał sporo do powiedzenia nie tylko o Edwardsie jako zawodniku, ale także jako o człowieku:

Jako człowiek, „Leon Scott”, znany także jako „Leon Małe IQ” – jakie on ma w ogóle wykształcenie? Przysięgam, ten gość jest mamroczącym idiotą. Dosłownie cały się ślini jak mówi. Jako człowiek, myślę, że na tego kolesia szkoda tlenu.

Szczerze, chciałbym wiedzieć, czy ktoś może mi powiedzieć, czy jakiś dziennikarz może zbadać IQ „Leona Scotta”? Jaki jest w ogóle jego poziom wykształcenia? Czy on ukończył gimnazjum? Czy w ogóle ukończył podstawówkę? Bo ten gość jest głupi jak but.

Ostatnia gala 2023 roku, UFC 296: Edwards vs Covington, odbędzie się w nocy z soboty, 16 grudnia, na niedzielę w Las Vegas. Oprócz walki o pas wagi półśredniej, zobaczymy także starcie o tytuł mistrza dywizji muszej – Alexandre Pantoja vs Brandon Royval.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.