Prezydent UFC, Dana White, pokazał z bliska fanom przypadkowe wsadzenie palca w oko Belala Muhammada przez Leona Edwardsa.

Czołowy zawodnik kategorii półśredniej wrócił do oktagonu po prawie 2-letniej przerwie od startów żeby zmierzyć się z Muhammadem w walce wieczoru gali UFC Vegas 21. Początkowo miał zawalczyć z Khamzatem Chimaevem, lecz ten z powodu problemów zdrowotnych nie był w stanie wystąpić na marcowej gali UFC. Walka z Muhammadem zakończyła się jako „no-contest”, bo Edwards przypadkowo wsadził palec w oko rywala, przez co ten nie mógł kontynuować pojedynku. Zobaczcie jak wyglądało to z bliska:

Nie wiadomo co teraz stanie się z zawodnikami. Muhammad nawołuje o drugą walkę z Edwardsem, lecz ten nie wydaje się być zainteresowany natychmiastowym rewanżem. Anglik zajmował przed walką na UFC Vegas 21 3. pozycję w rankingu UFC i wierzy, że będzie bił się o pas mistrzowski kategorii półśredniej. Aktualnym mistrzem tej dywizji jest Kamaru Usman, z którym już raz mierzył się on w przeszłości. W grudniu 2015 roku przegrał przez decyzję sędziowską. Muhammad zajmował 13. pozycję w zestawieniu i była to jego pierwsza okazja do występu w walce wieczoru gali UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.