Po tym jak media obiegła informacja, że Brock Lesnar, były mistrz wagi ciężkiej nie doszedł do porozumienia z WWE i jest wolnym strzelcem na rynku sportów walki, zaczęły pojawiać się głosy mówiące o potencjalnych walkach Lesnara w MMA. Takimi starciami byłoby zainteresowane samo UFC, ale też Bellator.

Josh Barnett, legenda wagi ciężkiej świata MMA, uważa jednak, że to tylko zagrywka w wykonaniu Lesnara, który nie ma zamiaru wracać do prawdziwego walczenia. Josh przedstawił swoją opinię na ten temat w mediach społecznościowych pisząc:

Brock Lesnar nie wróci do UFC, ani żadnej innej organizacji. Podpisze ponownie kontrakt z WWE i wykorzystuje aktualną sytuację do podbicia swojej wartość w negocjacjach. On nie chce już walczyć. Przestańcie się więc zachowywać jakby miało wydarzyć się coś zupełnie innego.

Fani UFC po raz ostatni mogli zobaczyć Lesnara w klatce, gdy wszedł do nie po walce Daniela Cormiera na gali UFC 226. Wówczas miała to być zapowiedź starcia obu panów, do której ostatecznie nigdy nie doszło.

Warto przypomnieć, że o powrocie Brocka do UFC mówiło się również rok temu, ale ostatecznie Lensar nie zdecydował się na takich ruch. Wówczas szef UFC twierdził, że zawodnik podjął dobrą decyzję, bo:

Żeby walczyć w tym biznesie, trzeba mu się poświecić w 100 procentach. Trzeba być w całości zaangażowanym. Brock nie czuł teraz już tego w taki sposób, podjął więc dobrą decyzję.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.