Na jednej z gal z serii Dana White’s The Contender Series doszło do sporej kontrowersji. Brendan Loughnane, jeden z czołowych zawodników kategorii piórkowej w Europie, nie otrzymał kontraktu z UFC po świetnym pojedynku i wygranej przez decyzję, bo jak argumentował to prezydent organizacji, Dana White, szuka on zawodników, którzy za wszelką cenę chcą kończyć walki przed czasem. Chodziło tutaj o próbę obalenia w wykonaniu Anglika na 10 sekund przed zakończeniem pojedynku. Według White’a, nie powinien on próbować zapunktować u sędziów, a nadal szukać skończenia.

Brak kontraktu dla Loughnane odbił się szerokim echem w świecie MMA, a decyzja White’a była krytykowana przez wielu zawodników oraz dziennikarzy. Teraz jak przyznał sam zawodnik, ma on oferty od innych pracodawców, a jednym z oferentów jest polska organizacja KSW.

Moje akcje poszybowały w górę. Mam sporo ofert. Mam 29 lat, nie będę już młodszy więc zamierzam podpisać kontrakt z tym kto zaoferuje mi najwięcej pieniędzy. Rozmawiam z PFL, ONE Championship, Bellator MMA i KSW… Wszyscy zgłosili się do mnie po walce na DWTNCS. Kto da najwięcej – tam pójdę.

Tymczasowym mistrzem kategorii piórkowej KSW jest Salahdine Parnasse. To wlaśnie z nim mógłby zmierzyć się doświadczony Anglik, który ma już za sobą epizod w UFC.

20 KOMENTARZE

 1. Tymczasowym mistrzem kategorii piórkowej KSW jest Salahdine Parnasse. To wlaśnie z nim mógłby zmierzyć się doświadczony Anglik,

  Jak się czują zawodnicy jKSW, którzy maja na koncie kilka walk dla tej zjebanej organizacji, trenują w pocie czoła, a Kavulson przywozi z targu zawodników jakiś odpad, którego UFC nie chciało i daje mu walkę o pas?

  Wiem, że tu jeszcze nic nie jest jasne, ale taka sytuacja to reguła. Nie pierwsza i zapewne nie ostatnia.

 2. Jak się czują zawodnicy jKSW, którzy maja na koncie kilka walk dla tej zjebanej organizacji, trenują w pocie czoła, a Kavulson przywozi z targu zawodników jakiś odpad, którego UFC nie chciało i daje mu walkę o pas?

  Wiem, że tu jeszcze nic nie jest jasne, ale taka sytuacja to reguła. Nie pierwsza i zapewne nie ostatnia.

  A kto w piórkowej taki super i taki niedoceniany?

 3. Na KSW za chudy w uszach… tzn. na instagramie.

  kiedys tez nie wiedzialem kto to jest Scott Askham, a teraz juz wiem – ten co w wątrobę potrafi przywalić

 4. A kto w piórkowej taki super i taki niedoceniany?

  A ja ich nie znam, nie wiem.

  Wiem tylko, że ściąganie ogórków czy też króli nokałtów do walki o pas w debiucie jest nie fair wobec chłopaków, którzy biją się tam jakiś czas o chuj wie co. To zabijanie ambicji w ludziach. Ale w sumie szkoda klawiatury na tę paraorganizację sportową. Zawodnicy w sumie może są warci organizacji i na odwrót.

  I nie chodzi o piórkową i konkretnych ludzi, bo to dotyczy wszystkich dywizji i potencjalnie  każdego zawodnika.

 5. W KSW nie zrobią z niego gwiazdy, więc jeśli chłop szuka wyzwań i dobrej kasy to "najlepsza federacja w Europie" odpada.

 6. A ja ich nie znam, nie wiem.

  Wiem tylko, że ściąganie ogórków czy też króli nokałtów do walki o pas w debiucie jest nie fair wobec chłopaków, którzy biją się tam jakiś czas o chuj wie co. To zabijanie ambicji w ludziach. Ale w sumie szkoda klawiatury na tę paraorganizację sportową. Zawodnicy w sumie może są warci organizacji i na odwrót.

  I nie chodzi o piórkową i konkretnych ludzi, bo to dotyczy wszystkich dywizji i potencjalnie  każdego zawodnika.

  Zgadzam się w 100%, najlepszym przykładem takiego chamskiego zachowania organizacji jest to jak potraktowali Karola i mnie. Ściągnęli dwa odpady z UFC i przewałowali nas bez mydła, nic się nie dało zrobić. Krucze syny.

 7. KSW kontraktuje przegrywa bo sami są przegrywami XDDDD FAME MMA nie robi takich beznadziejnych ruchów, jak nawet zatrudnią przegrywa to on robi kurwa takie dymy, że rozsadza Internet. FAME MMA miażdży konkurencję!!!! Rekord PPV Europy i rekord wyświetleń PL Youtuba!!!!! W FAME tylko najprawilniejsze mordy co trzymają się cały czas sztywniutko, a rytm bicia ich serc nadaje muzyka miasta!!! FAME to najwyższa kasta!!!! Zjadłbym se jakiegoś ciasta XDDDD

  FAME MMA = HIV

 8. KSW kontraktuje przegrywa bo sami są przegrywami XDDDD FAME MMA nie robi takich beznadziejnych ruchów, jak nawet zatrudnią przegrywa to on robi kurwa takie dymy, że rozsadza Internet. FAME MMA miażdży konkurencję!!!! Rekord PPV Europy i rekord wyświetleń PL Youtuba!!!!! W FAME tylko najprawilniejsze mordy co trzymają się cały czas sztywniutko, a rytm bicia ich serc nadaje muzyka miasta!!! FAME to najwyższa kasta!!!! Zjadłbym se jakiegoś ciasta XDDDD

  FAME MMA = HIV

  No właśnie jakiś taki dziwny spokój na forum ostatnio, poszedł ban?

 9. Myślę, że będzie chciał więcej niż Koike czyli KSW raczej nie

  To było by kurwa bardzo w ich stylu, wyjebac Koike, zatrunić jakiegoś chłopa za oceanu co to NIE POZNALI SIĘ NA NIM W UFC. ::clintdis::

  Ruch byłby spoko, gdyby jeszcze był Koike i paru innych chłopaków… i dywizje… i jakiś kurwa ranking… albo cokolwiek. Tak to co wjedzie wygra pierwsza walke, jak powie do kibiców dziekoje poszlszko jazda kurwa! to dostanie walke o pas, wygra ten pas, zorientuje się że krs to gówno, odejdzie do ACA albo najlpiej jeszcze do UFC :jjsmile: a Lewi powie że i tak był za słaby, a dali chłopakowi szanse, bo Martin jak oglądał  DWTCS to mu się przykro gościa zrobiło.

  PS.

  Ciekawe czy rozmowy tak samo zaawansowane jak z Fedorem i GSP :mjsmile:

 10. Dajcie spokój, przecież KSW rzuciło propozycją tylko po to żeby być w tym tweecie, który odbił się szeroką popularnością. Po co mieliby go zatrudniać, jak zwolnili zapewne tańszego i już nieco rozpoznawalnego w naszym kraju Koike? Podobne zagrywka jak z Alvarezem.

 11. Myślę, że będzie chciał więcej niż Koike czyli KSW raczej nie

  Koike nie Anglikiem,a Londek nie jest w Brazylii.

  KSW może przepłacić ,żeby sciągnąć Brytoli.

 12. o co cała ta afera, walki nie widziałem, więc nie wiem co za grzech popełnił ten Angol?

  przykład idzie z góry, ile walk o pas zostało wygranych, bo ktoś obalał w ostatnich 30 sekundach rundy?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.