Benoit Saint-Denis

Benoit Saint-Denis przed jutrzejszą galą UFC 299 odniósł się do chwilowych kontrowersji na temat tego, czy jego walka z Dustinem Poirierem na tym wydarzeniu się odbędzie. Jak wspomniał, podejrzewał nawet, że jego oponent chce się wycofać z powodu kontuzji.

Drugą walką wieczoru jutrzejszej UFC 299 będzie ekscytujące starcie weterana oktagonu Dustina Poiriera z nowym w czołówce Benoitem Saint-Denis. Około miesiąc temu w mediach wybuchła panika, związana z tweetem Poiriera, który przekazał, że to starcie jednak się nie odbędzie. W przeciągu godzin sprawa została jednak polubownie rozwiązana.

Dla Benoita Saint-Denis to zamieszanie było jednak zbędnym szumem – bez wyrzutów sumienia skupił się na przygotowaniach:

Negocjacje w czołowej 15 zawsze są trudne. To złożony proces. Mam świetnego menadżera, który wykonuje dobrą robotę i rozmowy z UFC poszły pomyślnie. Mam z kim walczyć, a teraz pora na moją kolej – wyjść do boju.

Na początku miałem podejrzenia, że doznał kontuzji, ale okazało się, że tak nie jest. Nie było jednak w mojej głowie żadnych wątpliwości – poza negocjacjami pomiędzy nim a UFC. Nie miałem się czego obawiać. Bardzo szybko się to rozwiązało.

Co do samego starcia, Saint-Denis wyraził zadowolenie z powodu sporego kroku naprzód w dywizji:

To kolejny krok, bardzo ciężki – i cieszę się, że dostałem tę szansę. Spodziewam się ciężkiej walki. Jestem dobrze przygotowany. Przewiduję ciężkie, ale bardzo przyjemne chwile w oktagonie.

Benoit Saint-Denis jedzie na fali pięciu zwycięstw z rzędu w UFC, w dodatku wszystkich przez czasem – dwukrotnie wygrywał przez poddanie, a trzy razy przez nokaut. Ostatnio w oktagonie stał w listopadzie 2023 roku na UFC 295, kiedy powalił Matta Frevolę wysokim kopnięciem na głowę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

11,580 komentarzy 27,183 polubień

Weryfikacja, który trafi na celownik i do siatki Wojka:kawulpokapoka:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Warszawski Antek
Warszawski Antek

Bellator
Featherweight

4,095 komentarzy 20,787 polubień

Weryfikacja, który trafi na celownik i do siatki Wojka:kawulpokapoka:

Jeszcze nie teraz, daj im skończyć najpierw 45 lat

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

11,580 komentarzy 27,183 polubień

Jeszcze nie teraz, daj im skończyć najpierw 45 lat

:pudzianfap:

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,407 komentarzy 26,065 polubień

Przyyjemnie to będzie oglądać
Cię na glebie po ciężkim KO
Wiem trochę mnie poniosło xd

Odpowiedz 2 polubień