Po swoim debiucie w UFC Ben Askren staje się jedną z najbardziej angażujących fanów postaci w MMA. Funky po wygranej z Robbiem Lawlerem zapowiedział, że poleci do Londynu, aby tam zobaczyć walkę Jorge Masvidala z Darrenem Tillem. Amerykanin chciał zmierzyć się z wygranym tego starcia – przed walką prowokował on młodszego Anglika, którego typował na triumfatora pojedynku. Jak wiemy Masvidal znokautował Tilla, co oczywiście Askren postanowił skomentować w swoich mediach społecznościowych.

Przykro mi z powodu Tilla, to byłaby super rozrywka.

Masvidal wdał się w bójkę za kulisami z Leonem Edwardsem tylko po to żeby ze mną nie walczyć.

Leon Edwards wyglądał dzisiaj bardzo dobrze, ale nie jest gotowy na podróż do Miasta Funku.

Nie była to stracona wycieczka, świetnie spędziłem czas w Londynie, było fantastycznie.

Nie wiadomo kto będzie kolejnym rywalem Askrena. UFC upiera się, że Robbiemu Lawlerowi należy się rewanż po kontrowersyjnym zakończeniu walki z Funkym, lecz sam Ben nie jest zainteresowany takim starciem. Upatrywał on pojedynku z wygranym Till vs. Masvidal, lecz teraz nie wydaje się on nawoływać o pojedynek z Jorge.

29 KOMENTARZE

 1. Rewanż z Lawlerem a nie jakieś podróże w celu skrócenia kolejki 🙂

  Till jak i Masvidal moim zdaniem są w stanie go porobić.

 2. Robbie dlaczego? Dlaczego kurwa nie uśpiłeś tego szczekacza? Było tak pięknie, tak blisko i ten SLAM:antonio:

  Rewanż musi być. Nawet Dana to wie.

 3. Ja tam się jej nie dziwię ze nie optuje za rewanzem z Robbiem.Rzucony o matę jak wór kartofli,Gnp podczas którego stracił przytomność i te kolana po których odleciał na pół metra:antonio:Ty Askren zamiast prosić się o kolejne obicie pizdy  (tym razem od Masvidala) to lepiej kup bombonierke Herbowi placku bo tylko dzięki niemu jesteś tu gdzie jesteś nudziarzu i możesz sprzedawać farmazony na twigerze

 4. Ben mógł przytrzymać te 5 sekund dłużej, to by dopiero dupy bolały :beczka:

  Wtedy to już wogole zasypałby nas tweetami bez litości ::snoopd::

 5. Wtedy to już wogole zasypałby nas tweetami bez litości ::snoopd::

  Mogłoby tak być. To jest niesamowite, jak on umie wkurwiać ludzi. Ja tam gościa polubiłem, ale rozumiem jak kogoś wkurwia. Np. z ojcem oglądałem w zeszłym tygodniu jakieś zapasy na FloWrestling i wbiłem przez stronę główną, a tam zdjęcie Askrena z tym afro. Stary od razu: co to kurwa za pajac? Ma coś takiego z twarzą + te włosy, że autentycznie drażni. Zresztą fryzurę w koledżu zapuścił właśnie dlatego, bo denerwowała ludzi – to zapuścił jeszcze większe afro. Ja tam mu kibicuję, dobrze trigeruje, inteligentnie, to mi się podoba.

 6. Rewanż z Lawlerem a nie jakieś podróże w celu skrócenia kolejki 🙂

  Till jak i Masvidal moim zdaniem są w stanie go porobić.

  Obu by zgwałcił zapaśniczo.

 7. @Jakub Bijan ale mnie zachowanie Bena nie wkurwia,wręcz przeciwnie-zawsze byłem po jego stronie w słownych potyczkach z Daną bo on jak nikt potrafił strolować tą grubą świnie. Poprostu uważam że jedynym właściwym i logicznym rozwiązaniem tej sytuacji jest rewanż obu panów.

  Np. z ojcem oglądałem w zeszłym tygodniu jakieś zapasy na FloWrestling i wbiłem przez stronę główną, a tam zdjęcie Askrena z tym afro. Stary od razu: co to kurwa za pajac?

  Taki ojciec to skarb:robbie:razz:ozodrow tate ode mnie:OK:

 8. Mogłoby tak być. To jest niesamowite, jak on umie wkurwiać ludzi. Ja tam gościa polubiłem, ale rozumiem jak kogoś wkurwia. Np. z ojcem oglądałem w zeszłym tygodniu jakieś zapasy na FloWrestling i wbiłem przez stronę główną, a tam zdjęcie Askrena z tym afro. Stary od razu: co to kurwa za pajac? Ma coś takiego z twarzą + te włosy, że autentycznie drażni. Zresztą fryzurę w koledżu zapuścił właśnie dlatego, bo denerwowała ludzi – to zapuścił jeszcze większe afro. Ja tam mu kibicuję, dobrze trigeruje, inteligentnie, to mi się podoba.

  Jak to możliwe, że biały człowiek ma tak kręcone włosy 😆 wtf

  btw Ja go zawsze lubiłem. Uważam nawet, że nie zakontraktowanie go wczęsniej parę lat temu przez Dane za jeden z jego większych błędów. Askren to medialna bestia jest.

 9. Mogłoby tak być. To jest niesamowite, jak on umie wkurwiać ludzi. Ja tam gościa polubiłem, ale rozumiem jak kogoś wkurwia. Np. z ojcem oglądałem w zeszłym tygodniu jakieś zapasy na FloWrestling i wbiłem przez stronę główną, a tam zdjęcie Askrena z tym afro. Stary od razu: co to kurwa za pajac? Ma coś takiego z twarzą + te włosy, że autentycznie drażni. Zresztą fryzurę w koledżu zapuścił właśnie dlatego, bo denerwowała ludzi – to zapuścił jeszcze większe afro. Ja tam mu kibicuję, dobrze trigeruje, inteligentnie, to mi się podoba.

  Askren to taki amerykański Najman, tylko coś tak umi na macie. Ale wkurwiać ludzi i budzić nienawiść do swojej osoby, to umie równie dobrze, co nasz częstochowski mistrz WKU

 10. Tak jak Lawlera?

  @HeyPussyRUstillThere wrzuć chłopakowi gifa z rzutu. Dzięki

  Zapasy to nie są tylko rzuty. Ten rzut Askren troche podarował Robbiemu i do tego jeszcze dochodzi dosyć spora przepaść pomiędzy poziomem atletyzmu między nimi. Robbie jest w kurwę eksplozywny. Askren tego nie ma za bardzo co według mnie jest jego największa wadą i będzie mu przeszkadzać na tym najwyższym poziomie ale jeśli chodzi o samego skilla grapplingowego to prawdopodobnie jest tam najlepszy. On by zmiażdżył Robbiego w samej walce na chwyty.

 11. Zapasy to nie są tylko rzuty. Ten rzut Askren troche podarował Robbiemu i do tego jeszcze dochodzi dosyć spora przepaść pomiędzy poziomem atletyzmu między nimi. Robbie jest w kurwę eksplozywny. Askren tego nie ma za bardzo co według mnie jest jego największa wadą i będzie mu przeszkadzać na tym najwyższym poziomie ale jeśli chodzi o samego skilla grapplingowego to prawdopodobnie jest tam najlepszy. On by zmiażdżył Robbiego w samej walce na chwyty.

  Nie wtrącaj sie 😀

  Askren w UFC nie zrobi wielkiej kariery jak się co poniekórzy spodziewają.

 12. Nie wtrącaj sie 😀

  Askren w UFC nie zrobi wielkiej kariery jak się co poniekórzy spodziewają.

  według mnie pas w zasięgu ma ale to nie jest materiał na goscia który go potem kilka razy będzie bronił 😆 w sumie to w półśredniej nie widze ani jednego takiego zawodnika 😆

 13. Mogłoby tak być. To jest niesamowite, jak on umie wkurwiać ludzi. Ja tam gościa polubiłem, ale rozumiem jak kogoś wkurwia. Np. z ojcem oglądałem w zeszłym tygodniu jakieś zapasy na FloWrestling i wbiłem przez stronę główną, a tam zdjęcie Askrena z tym afro. Stary od razu: co to kurwa za pajac? Ma coś takiego z twarzą + te włosy, że autentycznie drażni. Zresztą fryzurę w koledżu zapuścił właśnie dlatego, bo denerwowała ludzi – to zapuścił jeszcze większe afro. Ja tam mu kibicuję, dobrze trigeruje, inteligentnie, to mi się podoba.

  Na tym zdjęciu wygląda jak JDS na balu przebierańców:razz:utinlaugh:

 14. Po walce z Koreshcovem zacząłem doceniać potencjał Askrena w MMA.Teraz zaczynam go lubić coraz bardziej i wydaje mi się , że to skarb dla UFC. Chłopak jest niesamowicie inteligentny , praktycznie sam się promuje i jest w tym niesamowity. Przy odrobinie szczęścia ma szanse zostać gwiazdą w UFC.Zwyciestwa napewno w tym pomagają, ale  Sonnen nie wygrywał wszystkich walk, a mimo to był i jest popularny. Jeden i drugi w wielu kwestiach wydają mi się niesamowicie podobni.

 15. Mogłoby tak być. To jest niesamowite, jak on umie wkurwiać ludzi. Ja tam gościa polubiłem, ale rozumiem jak kogoś wkurwia. Np. z ojcem oglądałem w zeszłym tygodniu jakieś zapasy na FloWrestling i wbiłem przez stronę główną, a tam zdjęcie Askrena z tym afro. Stary od razu: co to kurwa za pajac? Ma coś takiego z twarzą + te włosy, że autentycznie drażni. Zresztą fryzurę w koledżu zapuścił właśnie dlatego, bo denerwowała ludzi – to zapuścił jeszcze większe afro. Ja tam mu kibicuję, dobrze trigeruje, inteligentnie, to mi się podoba.

  Ja się dziwię, że w koledżu nie zjarali Mu tej fryzury 😆

  Serio wkurwiająca.

  Swoją drogą nosić taką szopę tylko po to żeby wkurwić ludzi, to trza mieć bałagan pod tym afro.:muttley:

 16. Tak jak Lawlera?

  @HeyPussyRUstillThere wrzuć chłopakowi gifa z rzutu. Dzięki

  rzut był kozacki ale ostatecznie Askren to ,,wygrał" druga sprawa że Lawler ma całkiem dobre zapasy więc sam go nie skreślałem w tym starciu. Till i Masdival by to przegrali, leżeliby na plecach więcej niż gwiazda porno w filmie erotycznym ( wiem, tekst od Sonnena).

 17. Leon Edwards wyglądał dzisiaj bardzo dobrze, ale nie jest gotowy na podróż do Miasta Funku.

  To miasto lichych fundamentach. Lada moment się zawali na tym poziomie

 18. I co, niech ktoś powie, że koleś nie ma rozumu i godności człowieka. Najlepszy w UFC obecnie!

  To pewnie zapasy go takim uczyniły :awesome:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.