Do nieciekawej sytuacji doszło na gali Tymex Boxing Night 12 w Pionkach. Artur Szpilka po spotkaniu założyciela konta „Ajtuj Szminka” na Twitterze, napluł mu twarz.

Autor profilu był pomysłodawcą jednej z głównych walk piątkowego wydarzenia – Marcin Siwy kontra Kamil Bodzioch. Miał nawet wręczyć specjalny pas zwycięzcy tego starcia. Ostatecznie jednak do tego nie doszło, gdyż po incydencie opuścił halę.

O całej sprawie jako pierwszy poinformował Sebastian Parfjanowicz z TVP Sport.

Sprawę skomentował sam „Szpila” przedstawiając, jak sytuacja wyglądała z jego perspektywy.

Inaczej o całej sprawie pisze sam autor profilu „Ajtuj Szminka”.

Incydent skomentował między innymi dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski.

Wiele osób zwróciło jednak uwagę na to, że na Twitterze założyciel tego profilu nigdy nie obraził rodziny Artura Szpilki, co było głównym powodem splunięcia na twarz. Takie wpisy miały miejsce na Facebooku, gdzie zupełnie inna osoba wielokrotnie przekraczała granicę.

Sprawę skomentował również Łukasz Jurkowski, który przedstawił swój punkt widzenia na całą sprawę. Wspomniał również, że sam był wielokrotnie atakowany przez założyciela konta „Ajtuj Szminka”.

Kilka godzin po zajściu Artur Szpilka zamieścił internetowy mem.

Najsmutniejsze w całej sytuacji jest to, że bardzo ciekawa gala Tymex Boxing Night zostanie zapamiętana przez internautów głównie z powodu tego incydentu.

245 KOMENTARZE

 1. Juras dostaję opierdol od KSW i pokornieje tak samo gdy hejtował zawodnika Tylko Jeden :razz:ociesznymirek:

  To jest przypadek do psychiatry:

  On uważa, że jest gwiazdą niczym FMJ.

  Przypomina takiego dzieciaka z ,,dobrego" domu, któremu rodzice nawalą bzdur do głowy jaki on wielki, genialny i lepszy od innych, a później brutalna weryfikacja.

  Otoczył się ludźmi, którzy :razz:udzianfap:

  Szkoda mi po ludzku Szpilki, ale tak to się dzieje, kiedy do sportów indywidualnych biorą się osoby ze słabą psychiką. Taki Rasiak to musiałby całą Polskę opluć po tym jak był wyśmiewany jakim jest drewnem (mimo strzelania dużej ilości bramek)

 2. Takich ludzi powinno się izolować i chronić przed światem zewnętrznym. Najlepszym okresem w jego życiu byl etap pobytu w zakładzie karnym i tam powinien zostać

 3. Sprawę skomentował również Łukasz Jurkowski, który przedstawił swój punkt widzenia na całą sprawę

  Ufff. Kamień z serca. Obawiałem się, że zostaniemy pozbawieni opini tego jakże szanowanego eksperta od wszystkiego.

 4. Takich ludzi powinno się izolować i chronić przed światem zewnętrznym. Najlepszym okresem w jego życiu byl etap pobytu w zakładzie karnym i tam powinien zostać

  Miszkin: nic nie widziałem, nie było mnie tam.

  Te usta świecą mu się od wazeliny

 5. Hejtery z cohones bronią kolegę po fachu 😆 Trochę słabo wyszło, że trafił nie tego co trzeba, ale z tego co pamiętam właściciel konta Ajtuj Szpilka wielokrotnie przekraczał granicę przyzwoitości, może następnym razem uda się znaleźć właściwego urwisa :beczka:

 6. Dziwne czasy nastały. Wszyscy bronią hejtera. Zgodzę się, że Artur nie jest urodzonym dyplomatą, ale postawcie się na jego miejscu. Ktoś zakłada jakiś prześmiewczy profil. Przekręca  Wasze imię, nazwisko i wrzuca wasze zdjęcie. Na tym robi sobie zasięgi. Miał na tyle odwagi robić z niego podśmiechujki to czemu nie miał odwagi twarzą w twarz. Artur to prosty chlop, ale hejtera nie żal. Śmieszne są gadki, że jest wolność słowa. Wyrażanie opinii tak, ale za pajacowanie jak widać można ponieść konsekwencje.

 7. Szpilka i Juras, dwaj ułomni kutasiarze, nie umieją nawet wykorzystać faktu, że wszyscy mają bekę z ich talentu i w ogóle całokształtu. Najmanowi to mogą jajca huśtać co najwyzej. Plwam na nich obu

  Huśtać jajca.:jarolaugh:

 8. Akcja roku.

  1. Pojawić się na gali i napluc w twarz hejterowi +100 do szacunku patoli

  2. Być na tyle niekumatym że plujesz nie na tego hejtera co trzeba +10 do szacunku patoli mma/boks

  3. Pato koledzy klepia po ramieniu licząc na zdjęcie z faflem i dzimuskeim (nie wiem jak te psy się nazywaj) +10 do friendzone

  Mój kraj taki piekny

  4.

 9. Dziwne czasy nastały. Wszyscy bronią hejtera. Zgodzę się, że Artur nie jest urodzonym dyplomatą, ale postawcie się na jego miejscu. Ktoś zakłada jakiś prześmiewczy profil. Przekręca  Wasze imię, nazwisko i wrzuca wasze zdjęcie. Na tym robi sobie zasięgi. Miał na tyle odwagi robić z niego podśmiechujki to czemu nie miał odwagi twarzą w twarz. Artur to prosty chlop, ale hejtera nie żal. Śmieszne są gadki, że jest wolność słowa. Wyrażanie opinii tak, ale za pajacowanie jak widać można ponieść konsekwencje.

  Kurwa jak ktoś staje się w jakikolwiek sposób sławny to musi się liczyć z tym, że znajdą się osoby które będą w jakiś sposób go wyśmiewać. To pinezka jest mentalnym dresem który wszystko traktuje personalnie.

 10. Hejtery z cohones bronią kolegę po fachu 😆 Trochę słabo wyszło, że trafił nie tego co trzeba, ale z tego co pamiętam właściciel konta Ajtuj Szpilka wielokrotnie przekraczał granicę przyzwoitości, może następnym razem uda się znaleźć właściwego urwisa :beczka:

  Ja bym się nawet nie zająknął gdyby opluł tego co trzeba. A tak to opluł niewinnego typka, który jakby tego było mało, załatwił zajebisty pojedynek przyjacielowi Szpilki

  :frankapprove:

 11. I oczywiście Mostowiak się odezwał specjalista od sztywnego kręgosłupa, internetowego poklasu i instagramowego lansiarstwa.

 12. Artur Szpilka napluł w twarz założycielowi konta "Ajtuj Szminka". Co się stało na gali w Pionkach?

  No Ajtuj, szacun. Polski McGrzegorz robi sie jak nic

 13. Mógłbym dowiedzieć się za co dokładnie  mój wpis został usunięty?

  Bo już nie wiem czy Jurkowski,czy Szpilka jest pod ochroną…

 14. Mógłbym dowiedzieć się za co dokładnie  mój wpis został usunięty?

  Bo już nie wiem czy Jurkowski,czy Szpilka jest pod ochroną…

  Hejtujesz. Ja określiłem inteligencję tych patusow i też został usunięty

 15. Hejtujesz. Ja określiłem inteligencję tych patusow i też został usunięty

  Pierdole… Nie o takie cohones walczyłem.

 16. Szpila zachowanie w moim odczuciu normalne.

  Nie moze byc tak, że ktoś Ci ciśnie za frajer i jest bezkarny, nawet jeżeli to wysrywy w internetach.

  A i jeszcze nie ma trzeciej osoby w Polskim mma która była by tak irytująca jak, Pan Jurkowski.

 17. Nie lubię Szpilki ale jakim miękkim chujem robionym typem trzeba być żeby takiej rzeczy sobie nie wyjaśnić? Typ "internetowy twardziel" pewnie nie rozumiał, że to nie internety i w najlepszym wypadku dostaniesz mele na ryj, w najgorszym chuja na twarz.

  W normalnym świecie skoro jesteś kozakiem w internetach to i potrafisz bronić swoich racji jak ktoś chce ci przyjebać. No ale mamy generację milenialsów co to maja "wolność słowa" i państwo powinno ich bronić bo nieogar Szpilka napluł im na ryj.

 18. Wszyscy wiedzą że u Szpilki problem leży tu, a właściwie to tam nic nie leży.

  @Matszo92 mi wczoraj opowiadał, że jego nauczyciel od fizyki mawiał: Z głowy – czyli z niczego.


  To by się zgadzało.

 19. Mógłbym dowiedzieć się za co dokładnie  mój wpis został usunięty?

  Bo już nie wiem czy Jurkowski,czy Szpilka jest pod ochroną…

  Hejtujesz. Ja określiłem inteligencję tych patusow i też został usunięty

  Do usuwania komentarzy to pierwsi, a naprawić typera to nie ma komu :/

 20. Hejtujesz. Ja określiłem inteligencję tych patusow i też został usunięty

  ja jedynie nazwałem ułomnych kutasiarzy po imieniu, precz z cenzurą!!!!

 21. Szpilka zrobił co zrobił, wiadomo mógł olać typa, ale jeśli ktoś przekręca wasze nazwisko, ciśnie beke miesiącami, to musi się liczyć z jakąś reakcją, nie pochwalam, ale rozumiem.

  Poziom dna zaprezentował natomiast organizator gali pan Grabowski, który publicznie zapewniał, że ajtuj będzie miał ochronę i nic mu nie grozi, a na samej gali Szpilka podchodzi do niego bez najmniejszego problemu. Super kolegę do biznesu sobie znalazł Mati Borek, który oczywiście tego nie skomentuje

 22. Dziwi mnie to oburzenie, że w prawdziwym życiu może zdarzyć się tak, że za pisanie pierdół w internecie można odpowiedzieć.

  Za Arturem nie przepadam, ale Internet czasem się przecina z rzeczywistością i warto o tym pamiętać 🙂

 23. i jak tu nie lubic artura? dobry wariat:lol:

  Ahaha. Fonfara musial dorzucic swoje 3 grosze. Pocieszne chlopaki

 24. Mieszane mam uczucia. Szpilki nie lubię, ale mial prawo sie wkurwic. Pomylic te dwie osoby (po co ten koles w ogole tak nazwal swoj profil?) to tez nie problem.

  Pytanie mam inne – czy Juras nie moze pojsc potruchtac chwilę, zamiast komentować wszystko na twitterze?

 25. Dzień dobry.

  Nie wiem który z jegomości zasługuje na większy poklask. Czy niespełna rozumu Ajtuj czy może adwokat wszystkich sztywnych, Leo Messi polskiego MMA, Pan Mostowiak?

  Dlatego obu Panom chuj do dupska za czyny podłe.

  Pozdrawiam

 26. Satyra – gatunek literacki lub publicystyczny łączący w sobie epikę, lirykę i dramat wywodzący się ze starożytności, który ośmiesza i piętnuje ukazywane w niej zjawiska, obyczaje, politykę, grupy lub stosunki społeczne. Prezentuje świat poprzez komiczne wyolbrzymienie, ale nie proponuje żadnych rozwiązań pozytywnych.

 27. Szpilka zrobił co zrobił, wiadomo mógł olać typa, ale jeśli ktoś przekręca wasze nazwisko, ciśnie beke miesiącami, to musi się liczyć z jakąś reakcją, nie pochwalam, ale rozumiem.

  Weź, ajtuj szminka jest zajebisty zwrotem frazeologicznym który opisuje cale to pato lizace się kolezenstwo, jednym słowem ju goling dałn. To pokazuje słabość tych ludzi którzy zatrzymali się w gimbazie, gdzie zwroty naszczac do ryja, frajer, pala są na początku dziennym. To dobre słowo kończę… no bez kitu będę to męczył wciągal

 28. Nygusów? Co on ma do Afrykanów?

  Cholera wie :lol:. Ja czekam na jego spotkanie z Najmanem (ktore pewnie nigdy sie nie wydarzy). Chlopaki juz sobie nawygrazali w internetach i telefonicznie, ze hoho

 29. Szpila zachowanie w moim odczuciu normalne.

  Nie moze byc tak, że ktoś Ci ciśnie za frajer i jest bezkarny, nawet jeżeli to wysrywy w internetach.

  A i jeszcze nie ma trzeciej osoby w Polskim mma która była by tak irytująca jak, Pan Jurkowski.

  Następny co nic nie rozumie a otwiera papę. Jesteś bokserem ?

  Doczytaj , że Ajtuj pomylił osoby a raczej ich nie odróżnia.

 30. Następny co nic nie rozumie a otwiera papę. Jesteś bokserem ?

  Doczytaj , że Ajtuj pomylił osoby a raczej ich nie odróżnia.

  Ch*j mnie to obchodzi

 31. Następny co nic nie rozumie a otwiera papę. Jesteś bokserem ?

  Doczytaj , że Ajtuj pomylił osoby a raczej ich nie odróżnia.

  Z calym szacunkiem ale zakladajac konto Ajtuj Szminka z przesmiewczym zdjeciem profilowym juz wchodzi sie na cienki lod. Kolezka dobrze wiedzial co robi. Do tego oczekiwanie, ze Szpilka ktory nigdy intelignecja nie grzeszyl bedzie sobie hejterow odroznial i kategoryzawal troche mnie smieszy. Artur to patologia ale skoro juz cisniesz z niego beke w internetach to sie nie dziw, ze jak w realu go spotkasz moze byc niemilo

 32. Ten pizada, tamten pizda, kilku debili jak Gancarczyk czy Wójcik z Polsatu.

  "A Juras ma w mózgu kilo gówna"

  A to jest najlepsze:

  "Dobra. Mam nadzieję, że ktoś na ulicy go pobije i dojdzie mu do rozumu, że jest pizdą. Niestety w to wątpię. Tyle w temacie."


  No i dojechali xd

  No i takie są skutki wyzywania ludzi od pizd, debili, że ktoś ma gówno zamiast mózgu, a później spotykasz taką pizdę w realu i jedyne gówno to te w twoich majtkach. Życie.

 33. Ten pizada, tamten pizda, kilku debili jak Gancarczyk czy Wójcik z Polsatu.

  "A Juras ma w mózgu kilo gówna"

  A to jest najlepsze:

  "Dobra. Mam nadzieję, że ktoś na ulicy go pobije i dojdzie mu do rozumu, że jest pizdą. Niestety w to wątpię. Tyle w temacie."


  No i dojechali xd

  No i takie są skutki wyzywania ludzi od pizd, debili, że ktoś ma gówno zamiast mózgu, a później spotykasz taką pizdę w realu i jedyne gówno to te w twoich majtkach. Życie.

  To trochę zmienia punkt widzenia. Swoją drogą szanuje, że chciało Ci się odszukać tak dawne wpisy.

 34. To trochę zmienia punkt widzenia. Swoją drogą szanuje, że chciało Ci się odszukać tak dawne wpisy.

  W TT można wyszukiwać po słowach, 5 minut, pierwsze z brzegu.

 35. Krytyka krytyką ale za robienie sobie konta ze zmianą literek w nazwisku i bazując na podśmiechujkach  to i tak mało dostał w ramach "dziękuję". Na marginesie, niech się cieszy, że trenera Andrzeja nie spotkał bo prawdopodobnie inaczej by się to skończyło.

 36. Krytyka krytyką ale za robienie sobie konta ze zmianą literek w nazwisku i bazując na podśmiechujkach  to i tak mało dostał w ramach "dziękuję". Na marginesie, niech się cieszy, że trenera Andrzeja nie spotkał bo prawdopodobnie inaczej by się to skończyło.

  Byłoby wbijane wiadomo co, wiadomo gdzie, wiadomo w kogo:razz:utinlaugh:

 37. W ogóle zacznijmy od tego, że jakim sposobem ten gość wyszedł na światło dzienne? Ktoś go namierzył czy sam się przyznał? Po drugie to zaorać polski boks i większą część MMA.

 38. Ehh ten ajtuj normalnie mógł zlać typa ciepłym moczem

  Ty już mi nic nie podpowiadaj :juanlaugh:

  Nie siedzę na TT, ale kojarzę to konto.

  Jeśli było prześmiewcze, ale w dobrym tonie (w sensie dla żartu, a nie dla udupiania gościa), to myślę że można podejść do takiego tematu z dystansem.

 39. oczywiście jur@s na białym koniu musiał bronić frajerskiej zagrywki kolegi po fachu.

  brawo, a jutro poproszę o sprostowanie na tt.

 40. Weź, ajtuj szminka jest zajebisty zwrotem frazeologicznym który opisuje cale to pato lizace się kolezenstwo, jednym słowem ju goling dałn. To pokazuje słabość tych ludzi którzy zatrzymali się w gimbazie, gdzie zwroty naszczac do ryja, frajer, pala są na początku dziennym. To dobre słowo kończę… no bez kitu będę to męczył wciągal

  Dokładnie dorosłe, wydawać by się mogło dojrzałe chłopy chcą kogoś okladac bo nazwał ich pizda w internecie xD

 41. oczywiście jur@s na białym koniu musiał bronić frajerskiej zagrywki kolegi po fachu.

  brawo, a jutro poproszę o sprostowanie na tt.

  Nie no, panie, frajerskie to jest wyzywanie ludzi w necie, życzenie wychowawczego wpierdolu na ulicy, a gdy samemu ten wpierdol się zgarnia, robienie z siebie ofiary.

 42. Nie no, panie, frajerskie to jest wyzywanie ludzi w necie, życzenie wychowawczego wpierdolu na ulicy, a gdy samemu ten wpierdol się zgarnia, robienie z siebie ofiary.

  A kto tu robi z siebie ofiare?

 43. Z jednej strony jak nazywasz kogoś pizdą i wyzywasz regularnie to licz sie, że mogą Cię spotkać konsekwencje i spoko, ale plucie w twarz na gali zamiast podejść i skonfrontować jak dorosły facet oraz te prawilniackie wysrywy broniące melania na kogoś zaczynają mnie jako entuzjastę ułatwionego dostępu do broni napawać refleksją, że to jednak zły pomysł w Polsce. Ginęły by postronne matki z dziećmi, bo jakiś kurwa wielki król od obijania worka z tribalem na lędźwiach będzie co chwilę strzelał na ulicy w obronie godności swojego rodu, sztandaru chwały na którym bronił polskiej ziemii (podpierdalajac telefony na bramkach) bo ktoś go nazwie pizdą w necie.

 44. Z jednej strony jak nazywasz kogoś pizdą i wyzywasz regularnie to licz sie, że mogą Cię spotkać konsekwencje i spoko, ale plucie w twarz na gali zamiast podejść i skonfrontować jak dorosły facet oraz te prawilniackie wysrywy broniące melania na kogoś zaczynają mnie jako entuzjastę ułatwionego dostępu do broni napawać refleksją, że to jednak zły pomysł w Polsce. Ginęły by postronne matki z dziećmi, bo jakiś kurwa wielki król od obijania worka z tribalem na lędźwiach będzie co chwilę strzelał na ulicy w obronie godności swojego rodu, sztandaru chwały na którym bronił polskiej ziemii (podpierdalajac telefony na bramkach) bo ktoś go nazwie pizdą w necie.

  Wielka Polska chuligansko-dresiarska

 45. Wejdź na TT i poczytaj żale.

  Jakie zale? Przecież gosc z tt jedzie tylko i wylacznie po pinezce to ten z fb wstawial zdjecia z ta jego karyna. Wiec gosc zali sie, ze dostal nie za swojego peja.

 46. Jakie zale? Przecież gosc z tt jedzie tylko i wylacznie po pinezce to ten z fb wstawial zdjecia z ta jego karyna. Wiec gosc zali sie, ze dostal nie za swojego peja.

  Pierwsze z brzegu o Pierdziochu ;D

  A gdyby dokładniej poszukać, znalazłoby się tego pewnie dużo więcej.

 47. Ale dziadostwo: wystawili go koledze jak na widelcu:

  Czego się spodziewać po Grabowskim kryminaliście?

  Miała być ochrona na gali, koleś nakręcił zainteresowanie tym wydarzeniem i walką Siwy-Bodzioch a Grabowski wystawił go Szpili na widelcu.

  Może siedzieli z Arturem w jednej celi i mają wspólne zainteresowania, na przykład hippiką.

  Co by nie mówić o Wasylu on do takiej sytuacji by nie dopuścił.

  Czytam niektóre komentarze i najbardziej mnie bawi że połowa Cohones jedzie Najmana od najgorszych, Jurasa również a jak kolesiowi napluto w twarz za to samo to znajdują się obrońcy uciśnionych celebrytów i adwokaci patologii.

  Szpila to mentalny dzieciak, nie dorósł do swojej ,, sławy", nie skumał jak Najman że tak naprawdę hejterzy płacą mu pensję i gdyby nie oni już dawno dorabiał by na bramce jako średnio utalentowany, rozbity były bokser i nie byłoby lansu na fejsach i Twitterach.

  W mordę dać, równemu sobie to jeszcze rozumiem.

  Frajerskiego plucia na jakiegoś chłopaczynę o połowę mniejszego, nie.

  Miał problem z hejtem, jechali mu po rodzinie, stać go na papugę, nich pozwie delikwenta jak cywilizowany człowiek.

  Nie wiem czego ich tam teraz uczą w tych prawilnych klubach, ale dawniej jakbyś sprał jakiegoś typa za byle gówno na

  ulicy to jeszcze byś zjebkę od trenera dostał, a może i korygującego liścia w ucho.

 48. Pierwsze z brzegu o Pierdziochu ;D

  A gdyby dokładniej poszukać, znalazłoby się tego pewnie dużo więcej.

  I co jest nie tak w tych twittach? Jeżeli sam publicznie nazywa tak swoją kobietę to inni nie mogą jej tak podpisać? Albo jak nagrywa stories i gada o śmierdzących bąkach, to inni nie mogą tego wykorzystać?

 49. I co jest nie tak w tych twittach? Jeżeli sam publicznie nazywa tak swoją kobietę to inni nie mogą jej tak podpisać? Albo jak nagrywa stories i gada o śmierdzących bąkach, to inni nie mogą tego wykorzystać?

  Wiem, jednak nigdzie nie napisałem, że akurat ten tt jest przegięciem. Po prostu koleś, jak i jego obrońcy, twierdzą, że nigdy nie wjeżdżał na rodzinę. Beka z pierdziocha, i chamskie teksty w stylu smrodu ze stodoły, temu przeczą.

 50. Wiem, jednak nigdzie nie napisałem, że akurat ten tt jest przegięciem. Po prostu koleś, jak i jego obrońcy, twierdzą, że nigdy nie wjeżdżał na rodzinę. Beka z pierdziocha, i chamskie teksty w stylu smrodu ze stodoły, temu przeczą.

  No ja mimo to tego tak nie widzę. Szpila Nas uczy i przyzwyczaja do takich tekstów. Jak już to mogę się doszukać beki z AS z tego powodu jak wyraża się na temat swojej kobiety.

 51. Nie wiem czego ich tam teraz uczą w tych prawilnych klubach, ale dawniej jakbyś sprał jakiegoś typa za byle gówno na

  ulicy to jeszcze byś zjebkę od trenera dostał, a może i korygującego liścia w ucho.

  Zacznijmy od tego, że dawniej to siedziałby w domu a nie wyzywał łudzi od pidz, debili, czy frajerów.

 52. Krytyka krytyką ale za robienie sobie konta ze zmianą literek w nazwisku i bazując na podśmiechujkach  to i tak mało dostał w ramach "dziękuję".

  @baju  wiesz co z nim zrobić! @beju

 53. Ty już mi nic nie podpowiadaj :juanlaugh:

  Nie siedzę na TT, ale kojarzę to konto.

  Jeśli było prześmiewcze, ale w dobrym tonie (w sensie dla żartu, a nie dla udupiania gościa), to myślę że można podejść do takiego tematu z dystansem.

  Powiem szczerze że ja od nie dawna o tym koncie słyszałem i wgl ale jeśli spojrzeć z drugiej strony czy szpilce nie jest szkoda swojego dobrego imienia na rzecz jakiegoś tam lalusia za resztą ich sprawa wszędzie znajdzie się ktoś komu się nudzi i nie potrafi żyć własnym życiem

 54. Czego się spodziewać po Grabowskim kryminaliście?

  Miała być ochrona na gali, koleś nakręcił zainteresowanie tym wydarzeniem i walką Siwy-Bodzioch a Grabowski wystawił go Szpili na widelcu.

  Może siedzieli z Arturem w jednej celi i mają wspólne zainteresowania, na przykład hippiką.

  Co by nie mówić o Wasylu on do takiej sytuacji by nie dopuścił.

  Czytam niektóre komentarze i najbardziej mnie bawi że połowa Cohones jedzie Najmana od najgorszych, Jurasa również a jak kolesiowi napluto w twarz za to samo to znajdują się obrońcy uciśnionych celebrytów i adwokaci patologii.

  Szpila to mentalny dzieciak, nie dorósł do swojej ,, sławy", nie skumał jak Najman że tak naprawdę hejterzy płacą mu pensję i gdyby nie oni już dawno dorabiał by na bramce jako średnio utalentowany, rozbity były bokser i nie byłoby lansu na fejsach i Twitterach.

  W mordę dać, równemu sobie to jeszcze rozumiem.

  Frajerskiego plucia na jakiegoś chłopaczynę o połowę mniejszego, nie.

  Miał problem z hejtem, jechali mu po rodzinie, stać go na papugę, nich pozwie delikwenta jak cywilizowany człowiek.

  Nie wiem czego ich tam teraz uczą w tych prawilnych klubach, ale dawniej jakbyś sprał jakiegoś typa za byle gówno na

  ulicy to jeszcze byś zjebkę od trenera dostał, a może i korygującego liścia w ucho.

  Po prostu: nie daje się małpie broni do ręki. Ja to zawsze z Rasiakiem porównuje: koleś nastrzelał w Anglii mnóstwo bramek, w Polsce mówili o nim ciągle drewno i…

  .. i nic.

  A podobny piłkarze to pizdy bez charakteru

  Gmitruk po takim występku powiedziałby Szpilce: sorry, ale kończymy współpracę.

 55. Ten pizada, tamten pizda, kilku debili jak Gancarczyk czy Wójcik z Polsatu.

  "A Juras ma w mózgu kilo gówna"

  A to jest najlepsze:

  "Dobra. Mam nadzieję, że ktoś na ulicy go pobije i dojdzie mu do rozumu, że jest pizdą. Niestety w to wątpię. Tyle w temacie."


  No i dojechali xd

  No i takie są skutki wyzywania ludzi od pizd, debili, że ktoś ma gówno zamiast mózgu, a później spotykasz taką pizdę w realu i jedyne gówno to te w twoich majtkach. Życie.

  Ale co ty on przecież nic nie zrobił, nikogo nie obrażał. Humorystyczny profil …. 🙂 Fotomontaż!

  A współczują mu tylko takie same internetowe pizdy jak gościu od meli na pysku . Niech się cieszy że nikt go nie oszczał.

  On myśli że on jakiś hajs dostanie odszkodowania, a zdziwi się jak dostanie zbiorowy o zniesławienie, wtedy starzy Niemcy będą go dumać pod Berlinem do emerytury, żeby miał za co zapłacić odszkodowania .

  Ja nie wiem skąd się takie pajace nie znające zycia  biorą w tym wieku.

  Brawo Artur.

 56. Jak ten koleś daje opierdala każdego: nawet dziennikarzy stacji, która mu płaci xD

  Łopatologicznie:

  jesteś głupi – hejt

  jesteś głupi, bo postawiłeś 100 tys. zł w zakładach bukmacherskich- krytyka, bo można się odnieść.

  Juras jesteś cienki i nic nie osiągnąłeś – hejt

  Juras nie jesteś żadną legendą MMA, nawet Janisz robił bekę z twoich rywali na pierwszym i drugim turnieju KSW – krytyka

  Ale myślę, że Juras i Szpilka nie kumają tego: to jest wirus zakochania się w samym sobie ze wzajemnością

 57. W ogóle zacznijmy od tego, że jakim sposobem ten gość wyszedł na światło dzienne? Ktoś go namierzył czy sam się przyznał? Po drugie to zaorać polski boks i większą część MMA.

  Proste, ten gość jest debilem, z tego co rozumiem on myślał że tam za vipa będzie robił .

  To po prostu trzeba być ułomem spod klosza najwidoczniej.

  Dostań zatrutą kiełbasę | weź ją i zjedz,choć widzisz że jest zielona…. | płacz w internecie że się zatrułeś.

  :razz:utinlaugh:

 58. oczywiście jur@s na białym koniu musiał bronić frajerskiej zagrywki kolegi po fachu.

  brawo, a jutro poproszę o sprostowanie na tt.

  Frajerskim zachowaniem byłoby gdyby mu zajebał bombę z partyzanta .

 59. Serio, co jest nie tak w przedstawieniu rzeczywistości w krzywym zwierciadle? O jakim zniesławieniu w odniesieniu do profilu na tt mówimy? To jest część kultury, na codzien widzimy to w filmach, kabaretach, w mainstreamowych mediach. Kurwa, opanujcie się. Koleś punktuje środowisko pięściarskie ich własna bronią-słowami, czy też zachowaniem i nie ma tu nic złego. Satyra, nie hejt.

 60. Adam Małysz kiedyś wypalił coś o diecie z bułką i bananem. Wszyscy to podpalali, były prześmiewcze skecze, a nawet bekowe reklamy i co? Adam się spią, robił awantury, groził pozwami? Nie bo sam sie do tego przyczynił, a druga strona robiła to na jego podstawie, nikt nie zrzucał zmyślonym gównem na lewo i prawo i tak samo wygląda profil Ajtuja na TT.

 61. Kurwa gościu porównuj banana i bułkę do jebiacej stodoły . A czy ktoś zrobił se wtedy konto Adam srałysz i jechał z takiego konta inne jakkolwiek znane osoby ?

  Macie za uszami to nie rozumiecie takiego zachowania i próbujecie wybielać i wypłaszczać wszystko to na co on sobie pozwolił , ja wysiadam z tego tematu bo i tak się zagotowałem , czytając czasem cohones to mam wrażenie że tu jest 15% normalnych osób a 85% takich z gównem internetowym w głowie co to podwórko oglądali przez okno albo w gierce . Nie będę znów wchodził w walkę z wiatrakami .

  Joł

  pokój

 62. czyli plucie na kogoś jest ok, spoko.

  Nie, ale plucie na kogoś w internecie już jest co nie ?

  Bawcie się sami , ja ten etap edukacji życiowej skończyłem połowę życia temu .

  Się nie zna zwykłych zasad między ludzkich , tylko zna się te internetowe gdzie nikt ci w pysk za chuja czy pizde nie wyjebie , wyzywa się ludzi na porządku dziennym i przecież wszystko jest ok. A czy na podwórku nawet za gówniaka jak kogoś wyzywales to nie dostawałeś w pysk ? Albo chociaż nikt ci nie próbował jebnąc? To samo jest w dorosłym życiu nie ważne czy w realu czy online . No ale jak właśnie czasy podwórkowe masa ludzi spędziła przed komputerami czy telefonami,

   i  tak to jest,  Że brutalnie w pewnym momencie okazuje się iż prawdziwe życie nie toczy się w internecie, jednak internet może na nasze realne życie sprowadzić spore konsekwencje i kurwa koniec kropka z mojej strony .

 63. Kurwa gościu porównuj banana i bułkę do jebiacej stodoły . A czy ktoś zrobił se wtedy konto Adam srałysz i jechał z takiego konta inne jakkolwiek znane osoby ?

  Macie za uszami to nie rozumiecie takiego zachowania i próbujecie wybielać i wypłaszczać wszystko to na co on sobie pozwolił , ja wysiadam z tego tematu bo i tak się zagotowałem , czytając czasem cohones to mam wrażenie że tu jest 15% normalnych osób a 85% takich z gównem internetowym w głowie co to podwórko oglądali przez okno albo w gierce . Nie będę znów wchodził w walkę z wiatrakami .

  Joł

  pokój

  Czy ty w ogóle jest na bieżąco z "twórczością" Szminki na TT i środowiskiem? To tak samo jakbyś miał pretensje do kabaretu moralnego niepokoju za to, że w Uchu Prezesa punktują w prześmiewczy sposób obecną sytuację na scenie politycznej. I nie bronie tu gówno pejdżów, które nie zachowują żadnych granic.

 64. Czy ty w ogóle jest na bieżąco z "twórczością" Szminki na TT i środowiskiem? To tak samo jakbyś miał pretensje do kabaretu moralnego niepokoju za to, że w Uchu Prezesa punktują w prześmiewczy sposób obecną sytuację na scenie politycznej. I nie bronie tu gówno pejdżów, które nie zachowują żadnych granic.

  Czuje sie naprawde nieswojo bo bynajmniej nie trzymam tutaj strony Szpilki. Nie takiej chce Polski i wzorcow dla mlodych. Aczkolwiek to "srodowsko TT" cisnie szpilce jeszcze bardziej niz sam autor calego zamieszania. Rzadko zerkam na TT ale fanklub ktory stworzyl sie wokol Ajtuja pluje tam taka zolcia jakby Szpilka kogos zabil albo zgwalcil (chyba, ze jestem niedoinformowany) i granice kabaretu jak dla mnie zostaly juz dawno przekroczone. Co do pretensji do kabaretow to przeciez nawet Bill Burr wypowiadal sie, ze nie raz ktos do niego sapal jak chocby nasmiewal sie z wojskowych. Fajnie sie ze wszystkiego smieje dopoki skecz nie dotyczy ciebie. Wtedy wychodzi, ze jednak z tym dystansem do samego siebie nie jest az tak dobrze i czlowiek kompleksow jednak troche ma. Jak dla mnie i Artur i jego przesmiewca sa godni potepienia. Jeden symbolizuje pato-polske, a drugi spoleczenstwo internegowych szydercow ktorzy zamiast wziasc sie za swoje sprawy buduje zycie wokol innych ludzi i zyje posrod innych madral internetowych.

 65. Leczenie kompleksów. Wyjaśniać internetowych trolli najchętniej chcą ci, którzy w swoim fachu byli najwyżej przeciętni. Dobrym przykładem jest Jurkowski, który próbuje się dowartościować wyobrażając sobie, że jego hejterzy to kompletni nieudacznicy.

 66. Mnie reakcja Szpilki nie dziwi. To totalnie prosty chłopak z blokowiska, któremu dawno mania wielkości uderzyła do głowy. On po prostu inaczej nie umie reagować na krytykę. Zaraz rzuca się do bitki albo wyzwisk. Nawet jakiejś celnej riposty nie potrafi sklecić. Jego trzeba by prowadzić za rączkę, ale nikomu już się nie chce. I potem wychodzą takie kwiatki jak oplucie dwa razy mniejszego gościa, którego pomylił z innym hejterem.

  Najman potrafi obrócić hejt na własną korzyść (finansową), Szpilka wielce oburzony, że nikt już nie docenia jego przeterminowanej wartości. On to naprawdę wszystko bierze na poważnie. To jest niestety typ osiłka, co tylko umie przywalić w zęby (choć z tym pluciem to już niższy poziom żenady).

 67. Nie jestem na biezaco z tworczoscia na tt, jednak zachowanie Szpilki… Rece opadaja. Nie bede bronil goscia z tt. Jednak plucie na kogos bedac po 1 osoba publiczna, a po 2 w ogole bedac doroslym czlowiekiem uwazam za slabe zachowanie. Mysle ze ludzie dorosli troche inaczej rozwiazuja takie problemy niz opluwajac innych.

 68. Nie jestem na biezaco z tworczoscia na tt, jednak zachowanie Szpilki… Rece opadaja. Nie bede bronil goscia z tt. Jednak plucie na kogos bedac po 1 osoba publiczna, a po 2 w ogole bedac doroslym czlowiekiem uwazam za slabe zachowanie. Mysle ze ludzie dorosli troche inaczej, rozwiazuja takie problemy niz opluwajac innych.

  Szpilka mógł to rozwiązać zupełnie inaczej i jako osoba publiczna złapać trochę punktów u kibiców, dla których po wcześniejszych akcjach był na dużym minusie. Niestety to w dalszym ciągu ten sam Artur.

 69. Nie jestem na biezaco z tworczoscia na tt, jednak zachowanie Szpilki… Rece opadaja. Nie bede bronil goscia z tt. Jednak plucie na kogos bedac po 1 osoba publiczna, a po 2 w ogole bedac doroslym czlowiekiem uwazam za slabe zachowanie. Mysle ze ludzie dorosli troche inaczej rozwiazuja takie problemy niz opluwajac innych.

  No i tu jest problem, bo mentalnie Szpilka utknął na poziomie osiłka z gimnazjum co wymusza od kolegów drobne na obiad w szkole.

 70. Widzę, że już się zaczynają Sebowe dyskusje. Padł już tekst o sztywności czy nie?

  Boże:

  Diabolo

  Adamek

  Michalczewski (nazwanie kogoś Goebbelsem -Szpilka wie w ogóle kto to był?)

  Kownacki to powinien mu wiadro śliny wylać na twarz.

  Ale spoko życie z belką hipokryzji w oku.

  Daniel Cormier: Szpilka jesteś do niczego.

  Szpilka: ale Panie Danielu :razz:ociesznymirek:

  :arielcry:

 71. Juras jak jest taki prosty chłopak to się nie nadaje na osobę medialną,  sorki pozdro może iść sobie kebaby dalej wcinać bo to najlepiej ostatnio mu wychodzi

 72. a ja będę głosem rozsądku i stane po środku 😉

  z jednej strony nie popieram tego co zrobił szpilka, chłop ma 31 lat a nie 18 i powinien bardziej panować nad emocjami z drugiej strony gość który obraża  powinien się liczyć z tym, że kiedyś komuś nie będzie do śmiechu. Gdybym ja bym był na miejscu tego typa to przyjałbym to jako negatywny wynik tego co zrobilem a gość płacze po twitterach i prosi szkolnikowskiego o pomoc prawną xD dla mnie jest zwykłą ciotą i wcale mi go nie żal.

 73. Szpilka jako osoba publiczna musi się liczyć z tym że nie zawsze będzie miło i dobrze oceniany. Tym bardziej że dostarcza mnóstwo materiałów do hejtu i jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. A liczba głupot przez niego wypowiadanych znacznie przekracza średnią krajową. :). Nie popieram mimo to ostrego hejtu, to że internet to nie znaczy że wszystko wolno. Mógł pinhead stracić panowanie.

  Mimo wszystko od rozstrzygania takich sporów jest jednak sąd a nie samosąd w jakiejkolwiek postaci. Tym bardziej że okazuje się że możesz się pomylić. Wcale się teraz nie zdziwię jak ajtuj teraz poda szpile do sądu i wygra.

 74. Ehh ten ajtuj normalnie mógł zlać typa ciepłym moczem a wolał zrobić szopkę :facepalm:

  Ty już mi nic nie podpowiadaj

  Miało być: Ty już Mu nic nie podpowiadaj :joe::matt:

 75. swoją drogą to była najlepsza akcja z hejterem ever 🙂

  "Tam udostępniałem treści, które były nieodpowiednie, obrażały Micha… Pana Michała"

  :corn::muttley:

  Nom, ładnie to rozegrał

 76. Z calym szacunkiem ale zakladajac konto Ajtuj Szminka z przesmiewczym zdjeciem profilowym juz wchodzi sie na cienki lod. Kolezka dobrze wiedzial co robi. Do tego oczekiwanie, ze Szpilka ktory nigdy intelignecja nie grzeszyl bedzie sobie hejterow odroznial i kategoryzawal troche mnie smieszy. Artur to patologia ale skoro juz cisniesz z niego beke w internetach to sie nie dziw, ze jak w realu go spotkasz moze byc niemilo

    Zobacz przykład Pana Parobca.

  Mógł się wQrwić  na takie Cohonesowe zagrywki a wziął to za dobrą monetę i chyba dobrze na tym wyszedł.

 77. pan Ajtuj tfu Artur Szpilka to bardzo inteligenty człowiek, który potrafi odczytywać trendy w obecnej kulturze. Jako osoba WOKE i trendsetter wie że bycie "offended" czyli po naszemu obrażonym jest modne dlatego dzielnie walczy z wszelkim przejawem nazizmu w naszej polskiej kulturze. Tylko metody tej walki są do poprawienia ^^

 78. swoją drogą to była najlepsza akcja z hejterem ever 🙂

  No i to jest przykład jak załatwiać takie sprawy a nie bicie czy opluwanie o połowę miejszych od siebie typów.

  Nie popieram hejtu, wjeżdżania na rodzinę, to jest poniżej krytyki.

  Koleś z Twittera też przeginał z tym nazywaniem wszystkich pizdami, sam jaj nie pokazał bo mógł chociaż Szpilkę opluć w rewanżu jak maluchy w przedszkolu, bo gdyby mu dał w ryj to Artur nie dość że by go stłukł to jeszcze by miał podkładkę w sądzie 😆

  Zawodowy sportowiec, zajmujący się biciem za pieniądze, wrzucający poza walkami tysiące postów na social media i nie stroniący od obrażania innych sportowców i dziennikarzy powinien mieć odrobinę hamulców i zdrowego rozsądku.

  Jak chciał zabłysnąć to mógł zaprosić hejtera na ring jak Deontay Wilder trolla Charliego Zelenoffa:

 79. Zobacz przykład Pana Parobca.

  Mógł się wQrwić  na takie Cohonesowe zagrywki a wziął to za dobrą monetę i chyba dobrze na tym wyszedł.

  No ja bynajmniej Szpilki nie pochwalam. Jeszcze na dodatek w tych czasach plucie w twarz ma inny wymiar niz tylko zniewagi. Natomiast to nie jest mlodszy wykladowca ktory buduje zawodowa reputacje i w wolnych chwilach pracuje nad rozwojem wewnetrznym czytajac Eckharta Tolle tylko blokers i zawadiaka, lol. Wypowiadam sie bo nie podoba mi sie narracja w ktorej Ajtuj jest wielka ofiara nieuzasadnionej agresji ktora buduja inni internetowi przesmiewcy. Troszke na to co go spotkalo zapracowal. Wiedzial, ze Szpilka bedzie na gali to mozna bylo w razie czego zadzwonic i sprobowac deeskalowac konflikt. No ale lepiej robic smiechujki w internetach, a pozniej byc wielce zaskoczonym. A samego Szpilke potepiam jak wiekszosc.

 80. Kolejny łobruńca :razz:utinlaugh:

  Koleczko wzajemnej adoracji dlaczego mnie to nie dziwi… Jeszcze Rozal sie pewnie wypowie bo to tez funfel Szpili… No i reszta sztywnych gitow z wca…

 81. Po pierwsze — dlaczego przykładowo piłkarze, którzy często są o wiele brutalniej atakowani w sieci, nie reagują aż taką agresją? Czyżby mieli twardszą skórę niż wojownicy mma i boksu? Mocniejszą psychikę?

  I po drugie — wielu zawodników tak narzeka na hejterów w mediach społecznościowych, ale już jakby tak zapomina ile kasy co niektórzy zarabiają na sponsorowanych postach na tychże social mediach . Zwykłych zdjęciach czy krótkich filmikach z różnymi cudownymi produktami. Co więcej , dzięki tym mediom w relatywnie prosty sposób mogą dotrzeć do nowych fanów i sponsorów.

   Każdy kij ma dwa końce. Nie ma nic za darmo — ja wiem, że oni by chcieli korzystać tylko z  blasku social mediów i unikać ich cienia. Ale takie rzeczy to tylko w bajkach.

 82. Jeszcze na dodatek w tych czasach plucie w twarz ma inny wymiar niż tylko zniewagi

  Gdyby był cwany i bezczelny  a takich teraz coraz więcej , to by wysądził nie małe pieniądze od Ajtura.

  Z drugiej strony po jakiego … pojawiał się na gali gdzie jest Szpilka ?

 83. Gdyby był cwany i bezczelny  a takich teraz coraz więcej , to by wysądził nie małe pieniądze od Ajtura.

  Z drugiej strony po jakiego … pojawiał się na gali gdzie jest Szpilka ?

  To fakt. Co do gali to akurat jeden z nich jest bliskim przyjacielem boksera walczacego na gali (Szpilka to kumpel Bodziocha), a drugi byl niby inicjatorem walki Bodzioch-Siwy i zebral kase na pas dla zwyciezcy (internetowy Ajtuj)

 84. Po pierwsze — dlaczego przykładowo piłkarze, którzy często są o wiele brutalniej atakowani w sieci, nie reagują aż taką agresją? Czyżby mieli twardszą skórę niż wojownicy mma i boksu? Mocniejszą psychikę?

  Jesli chodzi o te najwieksze pilkarskie gwiazdy, to zarabiaja tyle ze pewnie maja grubo wysrane na takie komentarze, a poza tym nie maja czasu czytac internetow, bo trenuja, mecze, umowy, reklamy, wywiady, akcje charytatywne, zycie prywatne. Nie widzialem zeby ktorys mial tyle czasu zeby rozliczac hejterow.

 85. To fakt. Co do gali to akurat jeden z nich jest bliskim przyjacielem boksera walczacego na gali (Szpilka to kumpel Bodziocha), a drugi byl niby inicjatorem walki Bodzioch-Siwy i zebral kase na pas dla zwyciezcy (internetowy Ajtuj)

  Nie interesuje się boksem. Czyli co , ten opluty zebrał jakąś kasę dla zwycięzcy tej walki i w sumie ją w jakim stopniu zaaranżował ?

 86. I pomyśleć, że wszyscy by kochali i wychwalali Szpilkę gdyby ten tylko poczekał i posłuchał co chciał mu powiedzieć Lewis… a nie sobie poszedł…

 87. Nie interesuje się boksem. Czyli co , ten opluty zebrał jakąś kasę dla zwycięzcy tej walki i w sumie ją w jakim stopniu zaaranżował ?

  Ten opluty stworzyl w ogole pomysl walki Bodzioch-Siwy i rozpromowal w internecie, a Grabowski zdecydowal sie to zestawienie dodac do karty piatkowej gali bo obaj zawodnicy maja podpisany z nim kontrakt. Kase zebral tylko na pasek ktory jest wlasciwie pamiatka z gali, a za wszystko zaplacil wspomniany Grabowski (jezeli cos przekrecilem to poprawiac). Warto tez dodac, ze pomysl samego pojedynku tez byl szydera z umiejetnosci i jednego i drugiego i jezeli dobrze rozumiem to internetowy Ajtuj postrzegal to bardziej jako pokaz brakow kondycyjnych i w obronie niz umiejetnosci.

 88. No i to jest przykład jak załatwiać takie sprawy a nie bicie czy opluwanie o połowę miejszych od siebie typów.

  Nie popieram hejtu, wjeżdżania na rodzinę, to jest poniżej krytyki.

  Koleś z Twittera też przeginał z tym nazywaniem wszystkich pizdami, sam jaj nie pokazał bo mógł chociaż Szpilkę opluć w rewanżu jak maluchy w przedszkolu, bo gdyby mu dał w ryj to Artur nie dość że by go stłukł to jeszcze by miał podkładkę w sądzie 😆

  Zawodowy sportowiec, zajmujący się biciem za pieniądze, wrzucający poza walkami tysiące postów na social media i nie stroniący od obrażania innych sportowców i dziennikarzy powinien mieć odrobinę hamulców i zdrowego rozsądku.

  Jak chciał zabłysnąć to mógł zaprosić hejtera na ring jak Deontay Wilder trolla Charliego Zelenoffa:

  to charlie zapraszał widera kolego… wydzwaniał do niego że przyjdzie do niego i go zleje… przyszedł ale nie zlał. Wider lałby na niego gdyby nie to ze charlie goat z rekordem 23400-0-0 sam przyszedł. Stare czasy. wszystko byłoby śmieszne dyby nie fakt ze charlie jest chory, ma papiery, jak ktoś sie wgłębi w historie to troche smutne.

 89. Jest i kolejne stanowisko:

  Mnie Różal wywalił z Fejsa kilka lat temu jak dyskutowałem z nim podając się za moralizującą go katoliczkę. Byłem w szoku , że dał się na to nabrać i długo mnie cisnął balansując na granicy gróźb karalnych wobec kobiety.

 90. Kolejny łobruńca :razz:utinlaugh:

  Hm, to jest ten facet, który umierał (,,byłem blisko śmierci") podczas robienia wagi przed pierwszą walką z Anglikiem i dlatego postanowił  zbijać do 84 kg jeszcze parę razy? :joanawhat:

  Juras, Materla i Szpilka: trzej wspaniali :razz:łacz:

 91. Szpila załatwił sobie freak na KSW lub Fame , a Wy niedobrzy ludzie tego nie nie rozszyfrowaliście:razz:ociesznymirek:

  Artur Szpilka vs Ajtuj Szminka.

 92. Biednemu zawsze wiatr w oczy, koles wyszedl z piwnicy to mial byc jego dzien odjebal sie jak szczur na otwarcie kanalu zostal ponizony i nie dotarl do walki o ktora w tym wszystkim chodzilo. Pewnie teraz placze w domu a wszystko to bylo takie proste do przewidzenia.

 93. I zarazem będą telefony sponsorów do menadżerów: co tu się kurwa odpierdala? Na co mnie Artur i Norbert wkręciliście? Z roboty mnie wyrzucą za to, że zaproponowałem sponsorowanie patologii i dostanę opierdol od szefa!!!

  Wy dranie, patologie!!!

  :danaillegal:

  Odnośnie honoru Różala: pierwszy raz u Wojewódzkiego. On i Chyra.

  Wspominanie filmu Dług: mówienie o wymuszania długów siłą jako zabawnej historyjce i  co jeszcze? Taka mała sugestia, że też się tak pracowało?

  Moment splunięcia Ajtujowi na twarz

  Jak to było z Grabowskim: nic nie widziałem…

 94. Bardzo dobrze zrobił, te czy inne konto … Typ ma kisiel w gaciach i zaczyna się tlumaczyc. Szpila postapil adekwatnie.

 95. Poniżej przykład którym zachwyca się cały świat, a jak Szpila się zachowa jak należy to pierdlenie dwa dni, Mike ujął to idealnie i konkretnie, ale w tęczowych czasach liczy się takt i oświecenie, pzdr

 96. Poniżej przykład którym zachwyca się cały świat, a jak Szpila się zachowa jak należy to pierdlenie dwa dni, Mike ujął to idealnie i konkretnie, ale w tęczowych czasach liczy się takt i oświecenie, pzdr

  Ale ze podajesz ten przyklad bo co? Bo Mike to jakies guru? Moze i swietny bokser, legendarny, ale znajac jego zyciorys to tak jego zachowania to nie bardzo. Podajesz za przyklad dzisiejsze czasy ze sa teczowe itp. Tzn ze fajnym zachowaniem jest plucie w ryj? Jeszcze w dobie pandemii? Oczywiscie mozna, ale zakladamy ze jestesmy doroslymi, inteligentnymi ludzmi. Ja osobiscie uwazam ze bedac wlasnie takim czlowiekiem jest sie w stanie wymyslic inne rozwiazanie niz stek bluzgow i plucie w ryj.

 97. Ale ze podajesz ten przyklad bo co? Bo Mike to jakies guru? Moze i swietny bokser, legendarny, ale znajac jego zyciorys to tak jego zachowania to nie bardzo. Podajesz za przyklad dzisiejsze czasy ze sa teczowe itp. Tzn ze fajnym zachowaniem jest plucie w ryj? Jeszcze w dobie pandemii? Oczywiscie mozna, ale zakladamy ze jestesmy doroslymi, inteligentnymi ludzmi. Ja osobiscie uwazam ze bedac wlasnie takim czlowiekiem jest sie w stanie wymyslic inne rozwiazanie niz stek bluzgow i plucie w ryj.

  Trenujesz coś czy jesteś fanem obserwatorem?

 98. Osoba trenująca ma jakieś zorientowanie w przekroju osobowości, które przychodzą na salę i trenują bicie się,

 99. 8 strona o tym jak szpilka oplul jakiegos lamusa:razz:utinlaugh:

  Bo lamusom dupa pęka. Proste. :roberteyeblinking:

 100. Nie wiem czy już było, bo nie będę czytał 8 stron jakiegoś pierdolenia o tym jaki to świat bokserów/zawodników MMA jest patologiczny i o tym jakim to siedliskiem głupoty bywa internet.

 101. Poniżej przykład którym zachwyca się cały świat, a jak Szpila się zachowa jak należy to pierdlenie dwa dni, Mike ujął to idealnie i konkretnie, ale w tęczowych czasach liczy się takt i oświecenie, pzdr

  Przecież Majk mówi tutaj że posunie kolesia w pupe. Przeoczyłem moment w którym to się stało prawilne czy po prostu jak gangus chce ruchać chłopaka to inna bajka niż "tęczowi"?

 102. Poniżej przykład którym zachwyca się cały świat, a jak Szpila się zachowa jak należy to pierdlenie dwa dni, Mike ujął to idealnie i konkretnie, ale w tęczowych czasach liczy się takt i oświecenie, pzdr

  Tęczowych powiadasz… jakie to normalne mówić że zrobi się drugiemu facetowi dziecko, jakieś odniesienia do seksu dwóch panów, afery końskie itd dobrze wiedzieć że to nie tęczowe a prawilne.

  Ajtuj słabo że pisał w sieci no ale Szpilka mógł pokazać klasę, jak zwykle pokazał dno mentalne. I jak zwykle ludzie o podobnej moralności stanęli murem (poza Jurasem bo temu bliżej do Ajtuja), zaraz jeszcze Żurom zajmie się sprawą i orzeknie czy to było prawilne rozstrzygnięcie sporu.

 103. Niech Szpilka zglosi sprawe na policje. Juras, Rozal i Materla tez sie moga przylaczyc. Nekanie/Stalking.

 104. Tęczowych powiadasz… jakie to normalne mówić że zrobi się drugiemu facetowi dziecko, jakieś odniesienia do seksu dwóch panów, afery końskie itd dobrze wiedzieć że to nie tęczowe a prawilne.

  Ajtuj słabo że pisał w sieci no ale Szpilka mógł pokazać klasę, jak zwykle pokazał dno mentalne. I jak zwykle ludzie o podobnej moralności stanęli murem (poza Jurasem bo temu bliżej do Ajtuja), zaraz jeszcze Żurom zajmie się sprawą i orzeknie czy to było prawilne rozstrzygnięcie sporu.

  Klasę to może pokazywac królowa angielska itp., prawdopodobnie nie znasz środowiska zawodników i ich podejścia do życia że piszesz takie rzeczy, nie jestem fanem Szpili ale nie będę go krytykował, bo rozumiem takie zachowanie i mógłbym podobnie postąpić w takiej sytuacji,

 105. Przecież Majk mówi tutaj że posunie kolesia w pupe. Przeoczyłem moment w którym to się stało prawilne czy po prostu jak gangus chce ruchać chłopaka to inna bajka niż "tęczowi"?

  Nie tylko to mówi w tym krótkim monologu ale jeśli do Ciebie to przemawia to ok, rozumiem, pzdr

 106. Nie lubię Szpilki i mnie wkurwia jego gadka i podejście do życia, ale założyciel konta na TT pluł się w internetach do człowieka z ulicy, to dostał uliczną odpowiedź. Kozak w necie, pizda w świecie ehehehehehehe.

  Takie czasy, że każdy jest odważny zza klawiatury, a jak przyjdzie stanąć twarzą w twarz z oczernianą osobą, to nagle pełne majty i zasłanianie się kulturą, intelektem i dorosłością.

 107. Osoba trenująca ma jakieś zorientowanie w przekroju osobowości, które przychodzą na salę i trenują bicie się,

  Rozumiem, ale czy to daje prawo do plucia czy cokolwiek? Nie chce sie odnosic do kontekstu itp ale do samego czynu plucia. A jakby nie trenowal i oplul to by bylo lepiej czy gorzej? A jakby trenowal snookera to moglby pluc czy nie? Odnosze sie do kultury i do zalatwiania spraw jak dorosli ludzie a nie podstawowka. Zreszta to plucie swiadczy o nim.

 108. Rozumiem, ale czy to daje prawo do plucia czy cokolwiek? Nie chce sie odnosic do kontekstu itp ale do samego czynu plucia. A jakby nie trenowal i oplul to by bylo lepiej czy gorzej? A jakby trenowal snookera to moglby pluc czy nie? Odnosze sie do kultury i do zalatwiania spraw jak dorosli ludzie a nie podstawowka. Zreszta to plucie swiadczy o nim.

  Ale na SW, zwłaszcza na stójkę, chodzą w przeważającej części ludzie, gdy których wyzywasz od pizda, ciot czy co tam jeszcze, walą cię na cytrynę przy pierwszej lepszej okazji. Jakby poniżał pokerzystę czy zawodnika w jezdziectwie, to może by takiej reakcji nie było, a że się uczepił zawodowego boksera, to ma co zasiał.

 109. Klasę to może pokazywac królowa angielska itp., prawdopodobnie nie znasz środowiska zawodników i ich podejścia do życia że piszesz takie rzeczy, nie jestem fanem Szpili ale nie będę go krytykował, bo rozumiem takie zachowanie i mógłbym podobnie postąpić w takiej sytuacji,

  Nie zna bo jest normalny a jakies 70% polskich zawodników to patusy, zwykle dresy ktore lepiej sie bija.

 110. To niech się zajmie komentowaniem piłki nożnej, siatkowki, koszykówki, zycia gwiazd, cokolwiek co jest bliższe jego osobowości,

 111. Oho kontratak wyznawców i uczonych w piśmie Księgi Ulicy oraz ulicznych psychologów:DC:

  Tak to wygląda. Jak powiesz że zrobisz facetowi dziecko, albo zerżniesz go w dupę nazwą Ciebie pedałem/tęczowym ale jak zrobi to ulicznik to spoko 😉

  Albo Rożal ostoja moralności który wymuszał kasę od ludzi, też wielki mędrzec. Serio tu tylko brakuje Żuroma i Miśka ale pewnie przelew nie wplynął więc się jeszcze nie odnieśli.

 112. Poczuliście się urażeni czy jak, reprezentujecie stronę internetowych frajerów czy bronicie uciśnionych i słabszych?

  Koleś powinien się cieszyć, chciał fejm na Szpili zrobić to zrobił, cel osiągnięty,

 113. Poczuliście się urażeni czy jak, reprezentujecie stronę internetowych frajerów czy bronicie uciśnionych i słabszych?

  Koleś powinien się cieszyć, chciał fejm na Szpili zrobić to zrobił, cel osiągnięty,

  Daj spokój, nie ma sensu 🙂

  Już się zaczyna gadka o sebiksach itp .

  Bo przecież nie można być normalnym z zasadami, jak masz zasady to już jesteś sebixem, bo jeden chudy Kubuś z drugim tak powiedzieli …  To jest właśnie te dno mentalne bez zasad co to myślą że w internecie wszystko wolno :).

 114. ja najbardziej nie moge pojąć ludzi odpowiedzialnych za organizacje tego eventu jak mogli wg dopuścić do spotlania tego frajera z internetu ze szpilka znajac artura szpilke i jego podejscie do zycia wiadomo przeciez jak to sie skonczy ? patologia to malo powiedziane takie show tylko w PL ! 🙂

  jaka federacja takie show xD

 115. Jak przez wieś idzie duży pies to nawet się nie obejrzy na małe kundelki szczekające zza płotów.

 116. Najśmieszniejszy jest Borek: teraz do oglądania.

  Dla niego to jest tragedia.

  Przecież on za bystry, aby uważać Jurasa albo Szpilkę za normalnych ludzi.

  Tylko kuźwa: jest dziennikarzem i promotorem. Konflikt interesów.

  Niby Szpilka to prostak, ale tacy też są potrzebni tylko promotor musi umieć ich wykorzystać. Jedni mają wojnę w głowie, a inni łeb do wojny.

  Kim jest Różal, Szpilka i Juras, a kim jest Borek i Wasielewski to można samemu sobie odpowiedzieć :kis:

  Gorzej tylko jak Szpilka pobije kogoś z narożnika rywala, albo odgryzie mu ucho – wtedy boks może dostać bana na TVP

 117. Tak to wygląda. Jak powiesz że zrobisz facetowi dziecko, albo zerżniesz go w dupę nazwą Ciebie pedałem/tęczowym ale jak zrobi to ulicznik to spoko 😉

  Albo Rożal ostoja moralności który wymuszał kasę od ludzi, też wielki mędrzec. Serio tu tylko brakuje Żuroma i Miśka ale pewnie przelew nie wplynął więc się jeszcze nie odnieśli.

  Do tego jeszcze nazywanie ludzie wierzących, cytuję: "katolickimi kurwami". To jest dopiero konstruktywna krytyka.  Jednak Różi w tej kwestii spuścił z tonu, bo jeszcze parę lat temu zaciekle wylewał hektolitry gówna na katolicyzm i katolików.

 118. Pierwsze z brzegu o Pierdziochu ;D

  A gdyby dokładniej poszukać, znalazłoby się tego pewnie dużo więcej.

  No coz – jedziesz komus po zonie, nazywasz te osobe pizda. Szpilka po prostu powiedzial – sprawdzam 🙂 Okazalo sie, ze jednak troll jest pizda

 119. Znając temperament Artura to trzeba przyznać wykazał się dużą dozą samokontroli. Jeden pluł twittami, drugi śliną. Do aktów przemocy nie doszło. Wydaje się uczciwe.

 120. Ten Szminka niech się cieszy ze oklepu nie dostał. Szpilka pewnie sam walczyl że sobą w środku by mu nie zajebac w ten głupi leb. Melę na twarz to najlepsze co mógł sobie wymarzyć ten hejter.

 121. Z jednej strony nie lubię Szpilki jako osobowości, z drugiej w tej sytuacji go rozumiem, fakt, że w kontekście tego, co mówił o swoim opanowaniu i powadze wyszło słabo z tym pluciem, ale niech każdy sam sobie odpowie na pytanie, co by zrobił gdyby spotkał na żywo typa, który w necie przerabia twoje zdjęcia i ciśnie od pizd, zapraszalibyście go na pogawędkę przy kawie?

 122. to jest sytuacja o ktora organizatorzy sie sami prosili i tyle w tym temacie. Ja tez popieram w tej sytuacji Szpilke. Później się dziwią fani i eksperci Boksu, ze w Pl boks upada

 123. Sebiksizm przekracza w tym watku wszelkie granice, Pinezka ma psychike mocna jak wata cukrowa skoro wyzwiska byle kogo powoduja u niego agresje. Takich ludzi sie powinno izolowac, gdyby nie to, ze cos tam boksuje to teraz by pewnie stal w bramie i okazjonalnie wpierdolil jakiemus bogu ducha winnemu studenciakowi.

 124. dyscyplina upads

  Szpilka nie pomaga, ale przecież zawodnicy MMA też nie są święci i nikt nie mówi, że dyscyplina upada 😆

  kolego chodzilo mi o to, ze dyscyplina upada i sportowo i ze tak powiem wizerunkowo

 125. Ale na SW, zwłaszcza na stójkę, chodzą w przeważającej części ludzie, gdy których wyzywasz od pizda, ciot czy co tam jeszcze, walą cię na cytrynę przy pierwszej lepszej okazji. Jakby poniżał pokerzystę czy zawodnika w jezdziectwie, to może by takiej reakcji nie było, a że się uczepił zawodowego boksera, to ma co zasiał.

  No i to moim zdaniem nie swiadczy najlepiej o tych ludziach

 126. Poza tym mozna podac przyklad Gamrota po ostatniej walce. Mozna rozwiazac konflikt jak czlowiek na poziomie? Mozna. Mogl napluc w ryj Normanowi.

  Na tym bede konczyl, bo widze ze tutaj koledzy uaktywnili sie i twierdza ze to swietne rozwiazanie pluc w ryj, wiec chyba nie ma z kim gadac w temacie.

 127. Rzeczywiście Norman, były zawodnik UFC majacy kilkadziesiąt walk w MMA to ten sam pułap to Ajtuj Szminka:DC:. Zupełnie inna sytuacja kiedy wyzywa cie zwykły szczur a pro fighter promujący pojedynek na dodatek Norman chciał dobrowolnie przeprosić, a Szpilka pytając goscia czemu go obraża nie szedl w kierunku jakiegoś łagodzenia tylko walnął jakiś durny demokratyczny tekst:NOK:

 128. Rzeczywiście Norman, były zawodnik UFC majacy kilkadziesiąt walk w MMA to ten sam pułap to Ajtuj Szminka:DC:. Zupełnie inna sytuacja kiedy wyzywa cie zwykły szczur a pro fighter promujący pojedynek na dodatek Norman chciał dobrowolnie przeprosić, a Szpilka pytając goscia czemu go obraża nie szedl w kierunku jakiegoś łagodzenia tylko walnął jakiś durny demokratyczny tekst:NOK:

  :siara:

 129. walnął jakiś durny demokratyczny tekst

  Jebać demokratyczne teksty.

  Hitler w paru sprawach miał rację.

 130. Szpilka pytając goscia czemu go obraża nie szedl w kierunku jakiegoś łagodzenia tylko walnął jakiś durny demokratyczny tekst:NOK:

  To mocno zmienia postać rzeczy.

  Podejrzewam , że ten "demokratyczny tekst" to było wymądrzanie się jakiegoś olewackiego ogryzka.

 131. Gest chamski i brutalny, ale chyba PR-owo skuteczny. Opluty od dwóch dni milczy i nie wie, jak ugryźć temat, a internet takich rzeczy nie zapomina. Ciężko już Oplutemu świrować ironicznego śmieszka, bo internet pamięta, że on teraz jest nie Szminka, a Opluty.

 132. Gest chamski i brutalny, ale chyba PR-owo skuteczny. Opluty od dwóch dni milczy i nie wie, jak ugryźć temat, a internet takich rzeczy nie zapomina. Ciężko już Oplutemu świrować ironicznego śmieszka, bo internet pamięta, że on teraz jest nie Szminka, a Opluty.

  Gdyby to nie był dziki kraj, to Opluty a raczej jego ludzie w dobrych garniturach już negocjowaliby kwotę za którą odstąpią od pozwu, a Zawsze Ten Sam płakałby nad książeczką czekową.

  Ale że kraj dziki, to chyba (sądząc po komentarzach) sezon trzeba uznać za otwarty:

 133. Gdyby to nie był dziki kraj, to Opluty a raczej jego ludzie w dobrych garniturach już negocjowaliby kwotę za którą odstąpią od pozwu, a Zawsze Ten Sam płakałby nad książeczką czekową.

  Ale że kraj dziki, to chyba (sądząc po komentarzach) sezon trzeba uznać za otwarty:

  Do sondu go!

 134. Trenujesz coś czy jesteś fanem obserwatorem?

  Ty się go pytasz  czy trenuje jak on nawet pół kilometra w życiu nie przebiegl, chyba że w szkole na wf jak kazali

 135. Jeden dorosły chłop pod pseudoniem wyzywa ludzi od ciot i debili, drugi żyje w swoim egocentrycznym świecie i zachowuje sie jak neandertalczyk którego dopiero co wyciąglnęli z lodu.

  Teatr osobliwości.

 136. Gdyby to nie był dziki kraj, to Opluty a raczej jego ludzie w dobrych garniturach już negocjowaliby kwotę za którą odstąpią od pozwu, a Zawsze Ten Sam płakałby nad książeczką czekową.

  Ale że kraj dziki, to chyba (sądząc po komentarzach) sezon trzeba uznać za otwarty:

  Pozew w każdej chwili można złożyć, ale Szminka tego nie zrobi, bo:

  a) albo jest zbyt tchórzliwy i głupi

  b) wie, że Szpilka odpowie mu tym samym. Na twitterze tego głąba jest tyle dowodów, że można mu wytoczyć proces o naruszenie dóbr

  osobistych i żądać solidnego odszkodowania.

  Śmieszek sam się załatwił i to na każdym polu.

 137. Ty się go pytasz  czy trenuje jak on nawet pół kilometra w życiu nie przebiegl, chyba że w szkole na wf jak kazali

  :waldeklaugh:

 138. Nie dywagując czy Szpila zrobił źle czy dobrze bo mam to w pompie, to naprawdę nie mam pojęcia czego spodziewał się ten kolo z twittera. I tak wyszło w miarę spokojnie.

 139. Wydaje mi się, że pokolenie gimbazy nie do końca zostało wyedukowane i nie zrozumiało gdzie kończą się granice wolności słowa i zaczyna obrażanie drugiego człowieka. Cały system edukacji i wychowania sprawia, ze często rocznikom 90+ wydaje się, że mówić można wszystko i bez żadnych konsekwencji.

  Mówić można bardzo dużo, ale sa granice i ten typek ewidentne je przekroczył. Kiedyś to było oczywiste- obraził, dostał liścia, przeprosił i wiedział, ze tak nie należy. I każdy to rozumiał.

  Tera typ obśmiewa i obraza kogoś w internecie od dawna. Nie ważne kogo i nie ważne za co – to co robił to już jest nękanie. Nie ważne, ze on mniej niż ten drugi. Po co sobie nadawał taki sam pseudonim?

  I jest oburzony ze ktoś go za to tylko opluł? Powinien podziękować, ze w pysk nie dostał i wrócić cichutko do norki z której wypełzł.

  Szpilki nie lubię i nie kibicuje. W dużej części sam się na taki odbiór wystawił i gdyby to dotyczyło tylko jego jeszcze bym zrozumiał. Ale mamy takie czasy, ze hejtowani sa wszyscy, którzy sa znani: Lewandowski bo nie strzeli, albo strzeli za mało, albo za mało piniendzy dał na cele charytatywne… Jego żona to już za samo istnienie obrywa gównem wokół. Kubica za to ze był drugi, za to ze się rozbił i za to ze reklamuje Orlen… A Małysz to już był nawet za to ze chciał oddać trzy równe skoki i zjeść bułkę z bananem… Jako przykład można podać każdą popularna osobę. Kiedyś któraś z naszych najlepszych siatkarek, które zdobyły jakiś tytuł na mistrzostwach Europy zakończyła karierę reprezentacyjna bo nie wytrzymała tego szamba, które się na nią wylewało po kilku słabszych meczach.

  Ludziom od tej wolności się we łbach popierdoliło.

  Ps. Cząstkę gimbazy przepraszam bo wiem, że są wyjątki.

 140. Wydaje mi się, że pokolenie gimbazy nie do końca zostało wyedukowane i nie zrozumiało gdzie kończą się granice wolności słowa i zaczyna obrażanie drugiego człowieka. Cały system edukacji i wychowania sprawia, ze często rocznikom 90+ wydaje się, że mówić można wszystko i bez żadnych konsekwencji.

  Mówić można bardzo dużo, ale sa granice i ten typek ewidentne je przekroczył. Kiedyś to było oczywiste- obraził, dostał liścia, przeprosił i wiedział, ze tak nie należy. I każdy to rozumiał.

  Tera typ obśmiewa i obraza kogoś w internecie od dawna. Nie ważne kogo i nie ważne za co – to co robił to już jest nękanie. Nie ważne, ze on mniej niż ten drugi. Po co sobie nadawał taki sam pseudonim?

  I jest oburzony ze ktoś go za to tylko opluł? Powinien podziękować, ze w pysk nie dostał i wrócić cichutko do norki z której wypełzł.

  Szpilki nie lubię i nie kibicuje. W dużej części sam się na taki odbiór wystawił i gdyby to dotyczyło tylko jego jeszcze bym zrozumiał. Ale mamy takie czasy, ze hejtowani sa wszyscy, którzy sa znani: Lewandowski bo nie strzeli, albo strzeli za mało, albo za mało piniendzy dał na cele charytatywne… Jego żona to już za samo istnienie obrywa gównem wokół. Kubica za to ze był drugi, za to ze się rozbił i za to ze reklamuje Orlen… A Małysz to już był nawet za to ze chciał oddać trzy równe skoki i zjeść bułkę z bananem… Jako przykład można podać każdą popularna osobę. Kiedyś któraś z naszych najlepszych siatkarek, które zdobyły jakiś tytuł na mistrzostwach Europy zakończyła karierę reprezentacyjna bo nie wytrzymała tego szamba, które się na nią wylewało po kilku słabszych meczach.

  Ludziom od tej wolności się we łbach popierdoliło.

  Ps. Cząstkę gimbazy przepraszam bo wiem, że są wyjątki.

  A teraz sobie wyobraź, że Lewandowski, Kubica albo Małysz plują hejterowi w twarz, bo ja nie potrafię… :DC:

 141. A teraz sobie wyobraź, że Lewandowski, Kubica albo Małysz plują hejterowi w twarz, bo ja nie potrafię… :DC:

  No co: Lewandowski plujnąłby z woleja, Kubica po kilku okrążeniach, a Małysz po wybiciu z progu.

 142. Już chyba wszystko napisano i powiedziano na temat zajścia z Pionek. Mnie jednak nurtuje jedno pytanie, czy Szminka powinien być nazywany hejterem?

 143. A teraz sobie wyobraź, że Lewandowski, Kubica albo Małysz plują hejterowi w twarz, bo ja nie potrafię… :DC:

  Że tego nie robią to nie znaczy, że ich to nie dotyka…

  Wniosek zatem jest taki: jak hejtować to piłkarzy, siatkarzy, rajdowców i skoczków bo bić nie będą. Do fajterów z szacunkiem bo można wyrwać. Przygłupi hejter tego nie wiedział:lol:.

  Tera założy konto Jobejt Jewandowski i będzie miał tylko hejterski fejm.

 144. Że tego nie robią to nie znaczy, że ich to nie dotyka…

  Wniosek zatem jest taki: jak hejtować to piłkarzy, siatkarzy, rajdowców i skoczków bo bić nie będą. Do fajterów z szacunkiem bo można wyrwać. Przygłupi hejter tego nie wiedział:lol:.

  Tera założy konto Jobejt Jewandowski i będzie miał tylko hejterski fejm.

  tylko, ze w przeciwienstwie do pinezki to lewandowski jest dobry w swojej dyscyplinie XD

 145. tylko, ze w przeciwienstwie do pinezki to lewandowski jest dobry w swojej dyscyplinie XD

  To odpal sobie pierwszy lepszych artykuł o nim i poczytaj komentarze. Dowiesz się, ze jest przereklamowanym drewnem, zerem, pozerem i w piłkę to on grać nie umi.

 146. To odpal sobie pierwszy lepszych artykuł o nim i poczytaj komentarze. Dowiesz się, ze jest przereklamowanym drewnem, zerem, pozerem i w piłkę to on grać nie umi.

  Nie chodzi o opinię osób trzecich, a o fakt bycia dobrym w swoim fachu.

 147. To odpal sobie pierwszy lepszych artykuł o nim i poczytaj komentarze. Dowiesz się, ze jest przereklamowanym drewnem, zerem, pozerem i w piłkę to on grać nie umi.

  znaczy racja ale juz pomijajac wszystkie inne kwestie to Lewandowski nawet gdyby byl tak slaby psychicznie jak pinezka to i tak moglby to traktowac jak zwykly hejt no bo zdobywa trofea i jest doceniany w srodowisku, a u szminke strasznie denerwuje pewnie tez fakt, ze ta szydera wysmiewa jego porazki i takimi zachowaniami okazuje tez troche swoja bezsilnosc

 148. To odpal sobie pierwszy lepszych artykuł o nim i poczytaj komentarze. Dowiesz się, ze jest przereklamowanym drewnem, zerem, pozerem i w piłkę to on grać nie umi.

  Powinien odwiedzić tych ludzi i im napluć w twarz. :mamedwhat:

  A, nie. Chyba nigdy by się nie zniżył do takiego poziomu.

 149. Pany Jany, ale w końcu to jak to było? Bo gdzieś czytałem, że pan Artur to nawet kurwa kolesi chyba pomylił? To w końcu była to prawda czy też fejk?

 150. Pany Jany, ale w końcu to jak to było? Bo gdzieś czytałem, że pan Artur to nawet kurwa kolesi chyba pomylił? To w końcu była to prawda czy też fejk?

  Nie pomylił, wiedział, że to nie ten. Ale zdaje się, że ten opluszek też mu cisnął od pizd, którą sam się okazał. Podejrzewam, że Matt Bór to zaplanował (a przynajmniej przewidział) i przy aprobacie innych mma-celebrytów, wykorzystali Pinezkę do demonstracji, że jak ktoś będzie brzydko pisał, to go oplują albo pobiją, co jest strasznie prymitywne.

 151. Nie pomylił, wiedział, że to nie ten. Ale zdaje się, że ten opluszek też mu cisnął od pizd, którą sam się okazał. Podejrzewam, że Matt Bór to zaplanował (a przynajmniej przewidział) i przy aprobacie innych mma-celebrytów, wykorzystali Pinezkę do demonstracji, że jak ktoś będzie brzydko pisał, to go oplują albo pobiją, co jest strasznie prymitywne.

  Akurat młodego Szpilce wystawił Grabowski. Kiedy wręczał mu bilety na galę zrobił sobie z nim zdjęcie i wysłał Arturowi.

 152. Akurat młodego Szpilce wystawił Grabowski. Kiedy wręczał mu bilety na galę zrobił sobie z nim zdjęcie i wysłał Arturowi.

  A, tego nie wiedziałem. To będę musiał przeprosić Matt'a Bora, zanim mi naplują w twarz. Swoją drogą, to ciekawe, że TVP (telewizja rządowa) współpracuje z gościem, który siedział za wyłudzenia VAT, jeśli to prawda. 😆

 153. Opinia o aferze legendy BJJ Mariusza Linke:

  chciałbym odnieść się do zachowania @artur_szpilka na sobotniej gali bokserskiej .

  W dzisiejszych czasach ludziom wydaje się że mogą mówić wszystko i o wszystkich zasłaniając się wolnością słowa . Ja wychowałem się trochę w innych czasach ( bardzo innych ) , gdzie za słowa trzeba było brać odpowiedzialność . Wiec jeżeli ktoś jest mocny ( i w jego mniemaniu taki bardzo zabawny ) w pisaniu ( trollowaniu ) , to musi liczyć się z tym że równie mocny musi być także w realu ( bo życie jest tu i teraz ) i któregoś dnia może się zdarzyć że spotka na swojej drodze osobę która obraza ☠️ .

  Podziwiam Szpilę , bo ja nie wiem czy byłbym aż tak opanowany gdybym znalazł się w podobnej sytuacji . A tym wszystkim którzy tak atakują Artura , życzę aby choć raz w życiu przeczytali o sobie te wszystkie pomyje wylewane w internecie ( nazywane górnolotnie konstruktywna krytyką ) .

 154. Opinia o aferze legendy BJJ Mariusza Linke:

  Jestem ciekawy, czy tak samo wyskoczyłby na Cormiera jeśli byłby urażony jego słowami.

  Gdybym ja miał pluć na każdego kto mnie irytuje, przepychać się to nic bym nie robił tylko po sądach chodził.

  Ogromne owczarki kaukaskie mają wyjebane na szczekanie yorków.

  Razem z Gortatem usprawiedliwiają kolejne patologie: tym bardziej, że Szpilka jest popularny, bo jest hejterem. Gdyby nim nie był,  mówił tylko to oklepane ,,ring pokaże" to w życiu nie cieszyłby się takim zainteresowaniem.

 155. Popieram opinię pana Janusza Pindery.

  Co do sprawy, żeby była jasność: hejterów

  do sądu, skazać na prace społeczne to jeden z drugim zastanowią się dwa razy zanim palnie jakieś bzdury.

  A zawodowi sportowcy powini zajmować się sportem a nie samosądami.

  Fajterzy napinają się za klawiaturą a hajterzy.

  Ciekawe co byłoby gdyby Szpilka potraktował by tego kolesia lewym sierpowym tak nieszczęśliwie że typ by zszedł z tego świata.

 156. znaczy racja ale juz pomijajac wszystkie inne kwestie to Lewandowski nawet gdyby byl tak slaby psychicznie jak pinezka to i tak moglby to traktowac jak zwykly hejt no bo zdobywa trofea i jest doceniany w srodowisku, a u szminke strasznie denerwuje pewnie tez fakt, ze ta szydera wysmiewa jego porazki i takimi zachowaniami okazuje tez troche swoja bezsilnosc

  Z tego co ktoś tu wrzucał wynika, że to nie była szydera z porażek czy ogólnie jego poziomu sportowego, a zwyczajne obrażanie jego i jego dziewczyny. Jeśli sam nie dostrzegasz różnicy to pewnie ja też Ci jej nie wskażę.

  Powinien odwiedzić tych ludzi i im napluć w twarz. :mamedwhat:

  A, nie. Chyba nigdy by się nie zniżył do takiego poziomu.

  :no no:Nie powinien bo takie świnie pewnie żądałyby odszkodowania za traumę jakiej doznali po tym zdarzeniu. A u niego byłoby z czego ściągać.

  Nie chodzi o opinię osób trzecich, a o fakt bycia dobrym w swoim fachu.

  Jak widać niestety nie chroni to przed byciem obrażanym.

 157. Popieram opinię pana Janusza Pindery.

  Co do sprawy, żeby była jasność: hejterów

  do sądu, skazać na prace społeczne to jeden z drugim zastanowią się dwa razy zanim palnie jakieś bzdury.

  A zawodowi sportowcy powini zajmować się sportem a nie samosądami.

  Fajterzy napinają się za klawiaturą a hajterzy.

  Ciekawe co byłoby gdyby Szpilka potraktował by tego kolesia lewym sierpowym tak nieszczęśliwie że typ by zszedł z tego świata.

  W ogóle Borek chyba ma jakiegoś słabego prawnika. Nitras pozwał za RETWEET i wygrał, więc dlaczego Borek nie bawi się w pozwy? Tylko nie, że brak czasu: przecież tyle rozpraw jest bez zainteresowanych tylko z prawnikami…

 158. O k$&@ wpadam na forum poczytac o ufc/ksw z weekendu a tu temat o szpilce 12 stron … grubo. Next najman incoming.

 159. Z tego co ktoś tu wrzucał wynika, że to nie była szydera z porażek czy ogólnie jego poziomu sportowego, a zwyczajne obrażanie jego i jego dziewczyny. Jeśli sam nie dostrzegasz różnicy to pewnie ja też Ci jej nie wskażę.

  :no no:Nie powinien bo takie świnie pewnie żądałyby odszkodowania za traumę jakiej doznali po tym zdarzeniu. A u niego byłoby z czego ściągać.

  Jak widać niestety nie chroni to przed byciem obrażanym.

  w tamtym jednym konkretnym tweecie, ale ogolnie to ten typek jechal po wszystkim zwiazanym z pinezka, no ale wyobrazasz sobie, ze lewandowski pluje na jakas grazynke o ta zwyzywala go i jego anke? No to sie w glowie nie miesci, ale to jest jednak roznica w ilorazie inteligencji obu.

 160. W ogóle Borek chyba ma jakiegoś słabego prawnika. Nitras pozwał za RETWEET i wygrał, więc dlaczego Borek nie bawi się w pozwy? Tylko nie, że brak czasu: przecież tyle rozpraw jest bez zainteresowanych tylko z prawnikami…

  Może nie chce drążyć w sądzie wycieczki do Tajlandii?

 161. Może nie chce drążyć w sądzie wycieczki do Tajlandii?

  W ogóle jestem ciekaw czy usunięte z portalu społecznościowego zdjęcie można legalnie rozpowszechniać.

  Jakiś koleś go pomówił: Boże przecież wystarczy, że jeden raz zapłaci to będzie miał spokój, a na bank ma wynajętego moderatora od banowania.

  Mówi, że anonimowe opinie i jednocześnie na nie odpowiada.

  ,,A morał z tego jeden i niektórym dobrze znany: przestańcie o nich mówić,  przestaną być znani"

 162. Ta sprawa przypomina mi te tłumaczenia kiboli sprzed lat; no to dobre chłopaki, tylko ktoś ich sprowokował, trochę nerwowi oni w ten sposób odreagowują – dlatego zaczęli demolować. Jak ktoś ma słabą psychikę to niech idzie do psychologa…

  I oczywiście retoryczne sztuczki Borka. To trochę tak jakbym ja powiedział: należy zlikwidować MMA, ponieważ gdzieś tam w lesie była ustawka i ktoś padł, karetka zbyt szybko nie przyjechała

 163. W naszych warunkach rozwiązanie takich problemów w sądzie mija się z celem. Sprawy ciągną się latami, a późnej okazuje się, że gość mieszka u rodziców i jedyne co mu można zabrać to komputer i rower z komunii.

 164. W naszych warunkach rozwiązanie takich problemów w sądzie mija się z celem. Sprawy ciągną się latami, a późnej okazuje się, że gość mieszka u rodziców i jedyne co mu można zabrać to komputer i rower z komunii.

  Nie no bez przesady Szpilka jakis tam pieniedzy sie dorobił, wątpię ze mieszka z rodzicami.

 165. W naszych warunkach rozwiązanie takich problemów w sądzie mija się z celem. Sprawy ciągną się latami, a późnej okazuje się, że gość mieszka u rodziców i jedyne co mu można zabrać to komputer i rower z komunii.

  I tak i nie.

  Jeśli chodzi o Jana Kowalskiego: to sąd go wyśmieje. Jesteś leszczem i se możesz: coś jak ktoś wynajmie mieszkanie jakieś patologii, a później się dziwi, że lokatorzy i komornik mają go w dupie

  Jeśli chodzi o osobę medialną: sąd się zepnie, bo nikt nie lubi szumu medialnego

 166. To trochę mówi o stanie polskiego boksu, że zamiast o sukcesach mówi się o :

  afera końska

  afera ślinowa

  afera konfidencka

  Orzeł Biały z Kanady

 167. Oświadczenie Szpilki.

  Zapomniał Szpila Świętego Łukasza patrona wszystkich ze sztywnym kręgosłupem moralnym oznaczyć a ten mu tak ładnie w dupe wchodził i chwalił za to co zrobił

 168. Akop to poparłby strefy wolne od Cyganów jeśli zwiększyłoby mu to liczbę lajków na instagramie…

  Myślę, że tutaj mógłby zajść konflikt interesów, bo musiałby siebie wliczyć do tych stref 😀

 169. Myślę, że tutaj mógłby zajść konflikt interesów, bo musiałby siebie wliczyć do tych stref 😀

  Śmiejesz się, ale Wardega mówił o prowokacji na brytyjskich gwiazdach instagrama. Zgłasza się do nich ludzie czy zaczną promować cyjanek potasu: ani jedna nie odmówiła :kawulzbani:

 170. Opinia o aferze legendy BJJ Mariusza Linke

  Opinia brata Macieja Linkę, utytułowanego grapplera …. a obecnie kabareciarza, standupera, który obraża ludzi zawodowo. :mjsmile:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.