Do nieciekawej sytuacji doszło na gali Tymex Boxing Night 12 w Pionkach. Artur Szpilka po spotkaniu założyciela konta „Ajtuj Szminka” na Twitterze, napluł mu twarz.

Autor profilu był pomysłodawcą jednej z głównych walk piątkowego wydarzenia – Marcin Siwy kontra Kamil Bodzioch. Miał nawet wręczyć specjalny pas zwycięzcy tego starcia. Ostatecznie jednak do tego nie doszło, gdyż po incydencie opuścił halę.

O całej sprawie jako pierwszy poinformował Sebastian Parfjanowicz z TVP Sport.

Sprawę skomentował sam „Szpila” przedstawiając, jak sytuacja wyglądała z jego perspektywy.

Inaczej o całej sprawie pisze sam autor profilu „Ajtuj Szminka”.

Incydent skomentował między innymi dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski.

Wiele osób zwróciło jednak uwagę na to, że na Twitterze założyciel tego profilu nigdy nie obraził rodziny Artura Szpilki, co było głównym powodem splunięcia na twarz. Takie wpisy miały miejsce na Facebooku, gdzie zupełnie inna osoba wielokrotnie przekraczała granicę.

Sprawę skomentował również Łukasz Jurkowski, który przedstawił swój punkt widzenia na całą sprawę. Wspomniał również, że sam był wielokrotnie atakowany przez założyciela konta „Ajtuj Szminka”.

Kilka godzin po zajściu Artur Szpilka zamieścił internetowy mem.

Najsmutniejsze w całej sytuacji jest to, że bardzo ciekawa gala Tymex Boxing Night zostanie zapamiętana przez internautów głównie z powodu tego incydentu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.