Spartan Fight 7 – rozpiska gali

11

Spartan Fight 7

plakat gali

Data: sobota, 01 kwietnia 2017, 10:00 PM

Transmisja: brak informacji

Organizacja: Spartan Fight

Hala: Hala MORiS

Miejsce: Chorzów, Poland

Konferansjer: brak informacji

Liczba walk w MMA: 8

Rozpiska gali Spartan Fight 7

Walka wieczoru

185 lbs.: Maciej Browarski (MMA 13-8-0) vs. Grzegorz Siwy (MMA 9-1-0) | 3 rundy

Karta główna

185 lbs.: Paweł Hadaś (MMA 7-1-0) vs. John Palaiologos (MMA 12-6-0) | 3 rundy

170 lbs.: Dominik Chmiel (MMA 7-4-0) vs. Michał Golasiński (MMA 5-4-0) | 3 rundy

170 lbs.: Kamil Roszak (MMA 6-4-0) vs. Mykola Hrynchuk (MMA 5-5-0) | 3 rundy

154 lbs.: Michał Szydłowski (MMA 3-4-0) vs. Radosław Tarnawa (MMA 3-1-1) | 3 rundy

265 lbs.: Denis Górniak (MMA 2-0-0) vs. Łukasz Ćwikła (MMA 1-1-0) | 3 rundy

154 lbs.: Kamil Stolarczyk (MMA 0-0-0) vs. Adam Tokarski (MMA 0-0-0) | 3 rundy

205 lbs.: Ireneusz Cholewa (MMA 10-10-2) vs. Adam Kowalski (MMA 8-3-1) | 3 rundy

MMAStore-at-MMARocks_MMA02

11 KOMENTARZE

 1. Cieszy mnie szybki rozwój tej organizacji. Matchmaker robi tu zdecydowanie wybitną robotę bo wiele emocji dostarczają te pojedynki i jeśli zawsze będą szli dokładnie w tą stronę która jest obecnie to wróżę im świetlaną przyszłość. Jest sport, jest ten element show, co jakiś czas można zauważyć nowe twarze – dla mnie plus 🙂

 2. Cieszy mnie szybki rozwój tej organizacji. Matchmaker robi tu zdecydowanie wybitną robotę bo wiele emocji dostarczają te pojedynki i jeśli zawsze będą szli dokładnie w tą stronę która jest obecnie to wróżę im świetlaną przyszłość. Jest sport, jest ten element show, co jakiś czas można zauważyć nowe twarze – dla mnie plus 🙂

  Musza tylko nieco staranniej wybierac cele ekspansji poza Slaskiem, bo poza Chorzowem i Bielskiem frekwencja byla jak dotad fatalna. Moze ostatecznie wypali Szczecin.

 3. Musza tylko nieco staranniej wybierac cele ekspansji poza Slaskiem, bo poza Chorzowem i Bielskiem frekwencja byla jak dotad fatalna. Moze ostatecznie wypali Szczecin.

  Myslisz ze Szczecin by im wypalil? Tak daleko od domu? Oni sa kojarzeni jednoznacznie i powinni trzymac sie slaskich terenow. Hala w Gliwicach bedzie, jest Spodek po co sie rzucac na duze hale tyle km od domu. Choc zeby zapelnic Gliwice czy Spodek to tez bedzie trzeba wyciagnac jakies wynalazki do walki. Inaczej bedzie ciezko.

 4. Myslisz ze Szczecin by im wypalil? Tak daleko od domu? Oni sa kojarzeni jednoznacznie i powinni trzymac sie slaskich terenow. Hala w Gliwicach bedzie, jest Spodek po co sie rzucac na duze hale tyle km od domu. Choc zeby zapelnic Gliwice czy Spodek to tez bedzie trzeba wyciagnac jakies wynalazki do walki. Inaczej bedzie ciezko.

  Mają Wesołka, Roszaka, Szadzińskiego i Wróblewskiego. Ponadto Różański zdaje się być wolnym agentem. Przy aktualnych kontraktach FENu pozyskanie Chińczyka, Janusza czy Gniadka nie powinno być dużym problemem, a patrząc na frekwencję na galach AB i aktualną posuchę u nas, to Szczecin faktycznie może wypalić. 😉

 5. Musza tylko nieco staranniej wybierac cele ekspansji poza Slaskiem, bo poza Chorzowem i Bielskiem frekwencja byla jak dotad fatalna. Moze ostatecznie wypali Szczecin.

  Sczecin to nie moj pomysl 😉 Wiem, ze takie sa, a przynajmniej byly, plany. Argumenty przemawiajace za przytoczyl juz @Spike. Kluczowe pytanie brzmi jak na atmosfere wokol MMA w tym miescie wplynely przygody pana Michala. Generalnie przy doborze lokalizacji kluczowe jest aby byli jacys stosunkowo rozpoznawalni zawodnicy z okolic. Pomijajac wielkosc hal glownie tego zabraklo w Krakowie, Kielcach czy Plocku.

 6. Mają Wesołka, Roszaka, Szadzińskiego i Wróblewskiego. Ponadto Różański zdaje się być wolnym agentem. Przy aktualnych kontraktach FENu pozyskanie Chińczyka, Janusza czy Gniadka nie powinno być dużym problemem, a patrząc na frekwencję na galach AB i aktualną posuchę u nas, to Szczecin faktycznie może wypalić. 😉

  Czas pokaze. Hala jest duza i tymi nazwiskami raczej tego nie zrobia. Trzymam sie swojej wersji i niech im sie wiedzie bo z wielu wzgledow kibicuje im najbardziej.

 7. Nie mam szczególnie daleko, jednak obawiam się o bezpieczeństwo podczas tej gali.

  Kibice wrogich dla Ruchu drużyn daleko nie mają, więc może być powtórka ze spodka.