Spartan Fight 7

Data: sobota, 01 kwietnia 2017, 10:00 PM

Transmisja: Fightklub (początek godzina 20:00)

Organizacja: Spartan Fight

Hala: Hala MORiS

Miejsce: Chorzów, Poland

Konferansjer: brak informacji

Liczba walk w MMA: 11

Rozpiska gali Spartan Fight 7

Walka wieczoru

185 lbs.: Paweł Hadaś (MMA 7-1) vs. John Palaiologos (MMA 12-6) | 3 rundy

Karta główna

K-1, 209 Ibs.: Tomasz Sarara (35-7) vs. Bas Vorstenbosh (34-9) | 3 rundy
185 Ibs.: Oskar Piechota (MMA 7-0-1) vs. TBA | 3 rundy
K-1, 132 Ibs.: Michał ‚Matrix’ Królik (21-3) vs. Dimangio Jano (16-4) | 3 rundy
170 Ibs.: Tomasz Jakubiec (MMA 7-2) vs. Marcin Mazurek (MMA 5-4) | 3 rundy
185 lbs.: Piotr Wawrzyniak (MMA 7-3) vs. Grzegorz Siwy (MMA 9-1) | 3 rundy
154 Ibs.: Alan Langer (MMA 8-6) vs. Piotr Niedzielski (MMA 8-3) | 3 rundy
170 lbs.: Dominik Chmiel (MMA 7-4) vs. Michał Golasiński (MMA 5-4) | 3 rundy
170 lbs.: Kamil Roszak (MMA 6-4) vs. Mykola Hrynchuk (MMA 5-5) | 3 rundy
205 lbs.: Ireneusz Cholewa (MMA 10-10-2) vs. Adam Kowalski (MMA 8-3-1) | 3 rundy
154 lbs.: Michał Szydłowski (MMA 3-4) vs. Radosław Tarnawa (MMA 3-1) | 3 rundy
265 lbs.: Denis Górniak (MMA 2-0) vs. Łukasz Ćwikła (MMA 1-1) | 3 rundy
154 lbs.: Kamil Stolarczyk (MMA 0-0-0) vs. Adam Tokarski (MMA 0-0-0) | 3 rundy

22 KOMENTARZE

 1. Cieszy mnie szybki rozwój tej organizacji. Matchmaker robi tu zdecydowanie wybitną robotę bo wiele emocji dostarczają te pojedynki i jeśli zawsze będą szli dokładnie w tą stronę która jest obecnie to wróżę im świetlaną przyszłość. Jest sport, jest ten element show, co jakiś czas można zauważyć nowe twarze – dla mnie plus 🙂

 2. Cieszy mnie szybki rozwój tej organizacji. Matchmaker robi tu zdecydowanie wybitną robotę bo wiele emocji dostarczają te pojedynki i jeśli zawsze będą szli dokładnie w tą stronę która jest obecnie to wróżę im świetlaną przyszłość. Jest sport, jest ten element show, co jakiś czas można zauważyć nowe twarze – dla mnie plus 🙂

  Musza tylko nieco staranniej wybierac cele ekspansji poza Slaskiem, bo poza Chorzowem i Bielskiem frekwencja byla jak dotad fatalna. Moze ostatecznie wypali Szczecin.

 3. Musza tylko nieco staranniej wybierac cele ekspansji poza Slaskiem, bo poza Chorzowem i Bielskiem frekwencja byla jak dotad fatalna. Moze ostatecznie wypali Szczecin.

  Myslisz ze Szczecin by im wypalil? Tak daleko od domu? Oni sa kojarzeni jednoznacznie i powinni trzymac sie slaskich terenow. Hala w Gliwicach bedzie, jest Spodek po co sie rzucac na duze hale tyle km od domu. Choc zeby zapelnic Gliwice czy Spodek to tez bedzie trzeba wyciagnac jakies wynalazki do walki. Inaczej bedzie ciezko.

 4. Myslisz ze Szczecin by im wypalil? Tak daleko od domu? Oni sa kojarzeni jednoznacznie i powinni trzymac sie slaskich terenow. Hala w Gliwicach bedzie, jest Spodek po co sie rzucac na duze hale tyle km od domu. Choc zeby zapelnic Gliwice czy Spodek to tez bedzie trzeba wyciagnac jakies wynalazki do walki. Inaczej bedzie ciezko.

  Mają Wesołka, Roszaka, Szadzińskiego i Wróblewskiego. Ponadto Różański zdaje się być wolnym agentem. Przy aktualnych kontraktach FENu pozyskanie Chińczyka, Janusza czy Gniadka nie powinno być dużym problemem, a patrząc na frekwencję na galach AB i aktualną posuchę u nas, to Szczecin faktycznie może wypalić. 😉

 5. Musza tylko nieco staranniej wybierac cele ekspansji poza Slaskiem, bo poza Chorzowem i Bielskiem frekwencja byla jak dotad fatalna. Moze ostatecznie wypali Szczecin.

  Sczecin to nie moj pomysl 😉 Wiem, ze takie sa, a przynajmniej byly, plany. Argumenty przemawiajace za przytoczyl juz @Spike. Kluczowe pytanie brzmi jak na atmosfere wokol MMA w tym miescie wplynely przygody pana Michala. Generalnie przy doborze lokalizacji kluczowe jest aby byli jacys stosunkowo rozpoznawalni zawodnicy z okolic. Pomijajac wielkosc hal glownie tego zabraklo w Krakowie, Kielcach czy Plocku.

 6. Mają Wesołka, Roszaka, Szadzińskiego i Wróblewskiego. Ponadto Różański zdaje się być wolnym agentem. Przy aktualnych kontraktach FENu pozyskanie Chińczyka, Janusza czy Gniadka nie powinno być dużym problemem, a patrząc na frekwencję na galach AB i aktualną posuchę u nas, to Szczecin faktycznie może wypalić. 😉

  Czas pokaze. Hala jest duza i tymi nazwiskami raczej tego nie zrobia. Trzymam sie swojej wersji i niech im sie wiedzie bo z wielu wzgledow kibicuje im najbardziej.

 7. Nie mam szczególnie daleko, jednak obawiam się o bezpieczeństwo podczas tej gali.

  Kibice wrogich dla Ruchu drużyn daleko nie mają, więc może być powtórka ze spodka.

 8. Mam nadzieje, ze wlodarze SF do spolki z Zmija ogarna kogos sensownego dla Oskara, choc zapewne latwo i tanio nie bedzie.

 9. Walk chyba nie pokażą: "Sobota – backstage SF7 – szatnie, rozgrzewka, wywiady, ring girls".

  Chyba faktycznie masz racje, zmylilo mnie to:  "od 17 do końca gali – transmisja płatna". Mogliby pokazac chociaz te walki nieobjete transmisja TV.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.