Wieść niesie że „najlepszy fighter wszechczasów, kosmosów i takie tam” ma zamiar wrócić na ring. Osobiście potwierdził to „SAM ON” czyli własnie Rickson w rozmowie z gościem z serwisu The FightWorks Podcast podczas mistrzostw BJJ w Los Angeles. Ponoć cały czas ostro trenuje i jest w trakcie negocjacjii z paroma organizacjami aby zawalczyć na jakiejś gali w sylwestra

Na dzień dzisiejszy jedyna organizacja która robi gale w ten dzien to K-1 ale uwaga, nowy gracz szykuje się do wejścia na rynek. Niedługo napiszę o tym coś więcej.

Dobra jeśli Rickson podpiszę konktrakt z K-1 to na 100% jego przeciwnikiem będzie Gracie Hunter czyli Sakuraba. K-1 mając taką walkę w rozpisce mogłoby sobie odpuścić reszte walk a i tak wpływy, oglądalność i rozgłos byłby przeogromne.

Wszystko naprawdę fajnie i słodko ale jest jedno „ale”. Zapowiedzi powrotu Rickson na ring słyszałem tyle samo razy ile Rickson wygrał walk. Sam Rickson twierdzi że było to 400 walk zwycięskich i 0 porażek ale ogólnie z tego to każdy, nawet Helio Gracie drze łacha.

Pożyjemy zobaczymy a na razie wartośc tego posta to Rickson by armbar 🙂

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.